Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiatal anyukák, akiknek van kedve egy kicsit kimozdulni a pici nélkül...... fórum

Fiatal anyukák, akiknek van kedve egy kicsit kimozdulni a pici nélkül...... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. dec. 11. 14:19

Sziasztok!

Visszakaptam a lapom,Hoxa megkegyelmezett nekem.:-)

Este válaszolok mindenkinek.

285. böbe83 (válaszként erre: 283. - Pemete)
2008. dec. 11. 09:32

Nem szemétség... Ezeknek a férfiaknak mindenféle fura hóbortjai vannak. Mondjuk ilyesmit nem akar a párom, de volt, hogy kitalálta, hogy szerinte tartsunk kígyókat, mint háziállat. De hamar lemondott erről, mikor ránézett a fejemre sztem :)

Szerencsére se versenyautózni se ilyesmit nem akar. Fiamnak sem engedek ilyesmit... sanyarú sorsa lesz :)

2008. dec. 11. 09:15

sziasztok!


Hogy van mindenki?:)

Sztelinke! pakolászol még?vagy készen álltok már a nagy utra?Képzeld én is pánik beteg vagyok a tömegtől,ebben tényleg nem irigyellek!:( de hát ki lehet azért bírni,ne gondolj rá sokat!


Pemete!anyukám is rajong a repülésért ő siklóernyőzik már egy pár éve!:) :(

283. pemete (válaszként erre: 281. - 35e1ba7bf2)
2008. dec. 11. 07:37

Én megértelek a repüléssel kapcsolatban! Én is nagyon félek tőle. Mindig azt mondom,hogy ha valami olyan helyre kell mennünk majd ahová nem lehet kocsival menni, akkor én inkább hajóval mennék, mert úszni még csak-csak tudok, na de repülni...

A férjem meg meg van őrülve a repülésért, most kitalálta hogy ő vitorlázó repülőzni akar, még jó hogy nincs rá pénzünk! Küönben parázhatnék minden héten amikor menne! Remélem sosem fogunk úgy állni hogy mehessen! Tudom ez szemétség, e ha egyszer féltem!!

282. 4e6546fe63 (válaszként erre: 274. - Sztelenke)
2008. dec. 10. 19:55

Szia! Olvastam,csak mostanság nem igazán leszek net közelben,ugyanis,most 4egymást követő napot dolgozom,reggeltől-estig!Tehát addig is mindenkinek minden jót,nektek meg sok boldogságot a kinti élthez!Vigyázzatok magatokra és ha nem sikerülne addig net-et intézned,akkor Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet!

Üdv. Mindenkinek!

281. 35e1ba7bf2 (válaszként erre: 280. - Naildi81)
2008. dec. 10. 19:20

Köszike!

Már nagyon izgulok én is.Főleg a repülés miatt,mert pánikbeteg vagyok és már előre rettegek,viszont próbálom nem stresszelni magam.Telefonáltam már a reptérre,de amit mondtak,azzal nem lettem nyugodtabb,de majd megoldom.:-)

2008. dec. 10. 17:51

sziasztok!


Szerencsére Szabolcs jól viselte a szurit. Nem is sírt nagyon, tényleg csak addig, míg megszúrta a doktor bácsi.


Böbe, nem irigyellek a virus miatt. Nálunk is több ismerős elkapta, egy egész baráti családon végig ment. Mi szerencsére nem kaptuk el, pedig vasárnap azt hittem elkapott engen is, mert vásárlás közben ki kellett jönnöm a boltból annyira görcsölt a hasam.


Sztelinke! Hétfő az már mindjárt itt van. Nem izgulsz már nagyon. Reméljük a sztárjk addigra befejeződik és rendben el tudtok indulni, mert most kész káosz van Ferihegyen. Előre is jó utat kívánok nektek!

279. 35e1ba7bf2 (válaszként erre: 278. - Böbe83)
2008. dec. 10. 15:25

Szia!

Köszönöm a jókívánságot.Igyekszem hamar jelentkezni majd kinntről is ,csak még ott el kell intézni az internetet.Azért remélem,karácsony előtt már lesz.:-)

A kutyus egyébként kislány és két éves.Fekete és barna,ahol kiszívta a nap a szőrét.Szobatiszta,viszont eddig udvaron volt,mert ott jobban érzi magát.Rendszeresen fürdettem,tiszta.A gyerekeket nagyon szereti,a kislány is kettő volt,amikor hozzánkkerült.Nem féltékeny típus.

Sajnálom,hogy betegek vagytok.

Én is éreztem a héten ilyen szédülős ,hányingeres dolgot,akkor lehet ,én is elkaptam?

278. böbe83
2008. dec. 10. 14:18

sziasztok

sztelinke :) jó utat. Megkérdezhetem a férjem a kutyáról, de nem tudom tetszene e az ötlet neki. Majd este írok akkor , ha igen, és még nem kelt el az eb. Mert úgyis írtad, hogy a közelben laksz :)

nekem a múlt hetem + hétvége elég ramaty volt. először berci hányt stb, hasmenés , láz mindannyiunknál, kivéve borit, aki anyatejes :)


még most sem vagyunk túl jól. Nagyon dúrva ez a vírus, mindenki elkapta, még az a bnőm is, aki csak másfél órát, volt itt kb... biztos mert mindenki bercit puszilgatja :)


tényleg jó utat sztelenke, és ha módod van írj kintről, kíváncsi vagyok milyen ott ahelyzet?

2008. dec. 10. 14:11

Sziasztok!


Ezentúl Sztelinke néven leszek Sztelenke helyett,mert löki voltam és a kutyás kiírásom több topicba is betettem.Ergó Hoxa meg jogosan kitett.:-)

Szóval: sziasztok újra!!!!

276. pemete (válaszként erre: 275. - Sztelenke)
2008. dec. 10. 13:47
Én szívesen befogadnám a kutyust, ha nem lenne már egy! De így sajnos nem tudom. Valószínű megennék egymást, illetve inkább a miénk:(
2008. dec. 10. 13:34

Hétfőn költözünk végre a férjem után Angliába. A baj csak az, hogy hátrahagyok magam után egy pulit(kislány) és egy kandúr cicust.

Ingyen odaadom mindkettőt kedves, szerető gazdinak. Ha nem találok gazdit , akkor anyósom veszi magához. :-(

Attól mentsen meg engem a . . . . valaki. :-)

2008. dec. 10. 13:31

Sziasztok!


Valaki indított egy másik fórumot a külföldi munkáról.Láttam,hogy Orsi te is írtál oda.Leírtam ott is részletesen mindent.

Köszönjük a jókivánságokat.Pakolunk serényen.

Ma nagyon gáz reggelem volt.Képzeljétek,arra nyitottam ki a csippáim,hogy egy döglött macska feküdt lábak nélkül az udvaromban a pulim meg ott feküdt mellette és őrizte.Lerágta a nyomorult lábát,bár nem tudom,hogy ő volt -e.A szomszéd macskája volt.Tegnap elütötte az autó és elásták.Erre reggelre vagy egy róka vagy a lökött kutyám kiásta.Kész!!!

273. 4e6546fe63 (válaszként erre: 271. - 995261fe57)
2008. dec. 9. 16:37
Holnap fogom felhívni és megírom majd a szerzett infót!Hogy vagytok?
272. 4e6546fe63 (válaszként erre: 270. - Sztelenke)
2008. dec. 9. 16:36

Szia!


Vigyázzatok magatokra és ha tudsz jelentkezz!Sok szerencsét nektek!

2008. dec. 9. 15:27

Sziasztok!

De jó lehet neked sztelenke! hogy pakolászol és mindjárt itt az idő! szivesem lennék a helyedben! nem izgulsz?:))

elintéztél már mindent?kislányod hogy áll hozzá várja már? tök izgi :)


Oroslya! nem hívtam még fel !és majd csak az ünnepek után fogom!majd írj feltétlen hogy mit mondtak!

2008. dec. 9. 12:22

Sziasztok!


Látom ,mindenkinek mozgalmassan telt a hétvégéje.A mienk is,meg egész héten pakolászok,mert hétfőn vagy szerdán utazok,ma délután rendelem a jegyeket.A zoli épp most viszi a papírokat a lakásra.Félek a repüléstől ,mint állat.Hogy vagytok?

Látom ,mindenki járja az orvosokat.A héten mi is meglátogatjuk a doktornénit,mert meg akarom nézetni Borkát a kiutazás előőt,hogy ne kelljen kinnt rögtön orvoshoz vinni.Bár szerencsére nem beteg,de jobb a biztonság.

Ja és elnézést,egy infót kaptam a férjemtől,helyesbítenem kell:a családi pótlék nem 500 hanem csak :-( 80 font/ gyerek / hó.Bocsi.

Azért még mindig több,mint itthon.

Ha valami van,írok,most megyek pakolni.pussza

2008. dec. 8. 20:54

Sziasztok!


Nem igazán van sok időm,azért nem vagyok,ma is dolgoztam, meg csütörtöktől megint,minden nap. Hogy vagytok?Mi jól!


Nyuszkóka:nem,még nem hívtuk a számot,de a héten mindenképpen!Ti,próbáltátok?

268. pemete (válaszként erre: 266. - Naildi81)
2008. dec. 8. 20:40
Micsoda luxus kérem!!! Mondjuk a múltkor én is voltam fodrásznál, kb egy hónapja, igaz vittük a gyereket is:)
267. pemete (válaszként erre: 265. - Naildi81)
2008. dec. 8. 20:39
Mondtuk a pneumot, de azt mondták ttól nem lehet. A 15 hónapos szurit meg majd csak január elején kapja a pneumo második részével, mert most december végén lesz 15 hónapos. Azt mondták a vérképe jó, a tüdje tizta, a füle rendben, csak a torka piro, mg váldékos, szóval valószínű hogy attól. Még a hasát is jól megnyomkodták, hogy ott nincs-e valami, de az is rendben volt. Remélem most már helyrejön. Már egy kisebb vagyont költöttünk gyógyszerekre, mi nem is lenne baj, ha használtak volna, de még csak nem is segített egyik sem!
2008. dec. 8. 20:35
Aztt még elfelejtettem írni, hogy ma végre 2 hónap után eljutottam fodrászhoz, csütörtökön pedig manikűröshöz megyek, igaz az itt van a lépcsőházunkban.
265. naildi81 (válaszként erre: 263. - Pemete)
2008. dec. 8. 19:35

Mielőbbi jobbulást a pici lánynak! Nem lehet, hogy az oltástól lett ennyire beteg. Mondtad, hogy most kapta meg a pneumo-ellenit és most volt a 15 hónapos szuri is.

Te hogy vagy? Meggyógyultál már?

264. naildi81 (válaszként erre: 262. - 995261fe57)
2008. dec. 8. 19:33

Hát elfoglaltság az volt, estére már rendesen elfáradtam, de kárpotólt érte, hogy a lányom is és a vendégek is jól érezték magukat.

Karácsonyra a lánykámnak már mindent megvettünk, apának meg pont ma találtam ki, hogy mit kap. Szabolcsnak is nézegettünk ajándékot, az biztos, hogy a F.p. nevű játékgyártótól kap egy kalóz hajó nevű vizijátékot. Egy csomag habszivacs puzzle-t pedig már meg is vettem, de kap még egy motort, ami majd tavaszal jó lesz neki.


Én a fözőcskével vagyok bajban, nem tudom mit főzzek karácsonykor és a többi napon. Ötletek?

263. pemete
2008. dec. 8. 19:04

Sziasztok!

Mi megjártuk a hétvégén az ügyelet a fül-orr-gégészetet, és a gyereksürgősségit, de most már jól van a Drágám. Ma már nem is volt lázas, remélem most már tényleg meggyógyul, mert már 3 hete beteg. Hétfőn megyünk a háziorvoshoz kontrollra, hogy minden oké-e. A füle már meggyógyult, csak a torka piros, meg váladékos. De hogy ettől legyen ilyen masszív és magas láza!!

262. 995261fe57 (válaszként erre: 261. - Naildi81)
2008. dec. 8. 18:57

hát akkor volt elfoglaltság... :)

nálunk nyugisan telet a hétvége,szerencsére :)

készülödtök már a karácsonyra?megvannak már az ajándékok?

csak azért kérdezem mert nálunk még nincs semmi :(

Remélem én is hogy jól viseli majd a szurit...

2008. dec. 8. 18:53

Szia!


Én itt vagyok most, de hétvégén nem sok időm volt. Karinának tartottuk a 7. szülinapi buliját. Volt sok gyerek, sok felnőtt. Péntektől szombat kora délelőttig csak készülődtem, vasárnap pedig a romokat takarítottam.

szerencsére egyik gyerek sem beteg. holnap pedig viszem Szabolcsot a 15 hónapos szurira, remélem ezt is olyan jól viseli majd mind a többit.


Neked jobbulást nyuszkóka!

2008. dec. 8. 18:52
Tényleg Oroslya! felhívtátok a nőt a munkával kapcsolatban? mit mondtak?
2008. dec. 8. 18:49

sziasztok csajok!

mindenki eltünt innen?

na azért írok 1 pár sort...voltam a reumatológián és járnom kell eletroterápiára és gerinctornára na meg írtak fel gyógyit meg kenőcsöt!

Ki hogy van? babócák nem betegek?

258. 4e6546fe63 (válaszként erre: 257. - Sztelenke)
2008. dec. 5. 14:32
Mégegyszer köszönjük!Remélem sikrülni fog!
257. Sztelenke (válaszként erre: 256. - 4e6546fe63)
2008. dec. 5. 13:06

Szia!


Korábban már írtam,de pontosan: ő Worcestershirben dolgozott a DHL raktárban.A hölgy,akinek a számát kaptátok tudni fog mindent.Ez családi vállalkozásban működik(mármint a kiközvetítés)a néni van az itthoni irodában a fia pedig kinnt segíti a magyar munkavállalókat.Leginkább a DHL-be közvetítenek embert,de szoktak Tesco-ba és hűtőházba is.Ők tudnak pontos infókat adni.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook