Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Férjnél vagyok ..de szeretőm van ..na és?:)) fórum

Férjnél vagyok ..de szeretőm van ..na és?:)) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
554. szomorkodó (válaszként erre: 552. - Dina 24)
2013. szept. 27. 12:06
Ne röhögtess már!!!!!!
553. szomorkodó (válaszként erre: 550. - Kantara)
2013. szept. 27. 12:05

Mivel egyedül vagyok, azért a szükségleteim kielégítéséről én is gondoskodom, és mivel nem tartozom a legrondább nők közé, így alkalmam is van, ha nagyon rágyúrok. Szóval kedves "ismerős" 30 éves, 22 éves barátnővel(én a negyvenes éveimben járok), esküvő előtt, simán velem tölt heti x éjszakát. Pedig ott még van bizalom a menyecske részéről. Jajj nehogy azzal gyertek, hogy én egy szemét vagyok, mert nem vagyok. Nem miattam alakult az ő kapcsolatuk így. Korkülönbség? Pedig nem vagyok olyan extra szépség, mégis a "kisugárzásom" miatt tapadnak rám a férfiak. Ha kimozdulok. Tehát fentiek mégegyszer:

30 éves pasi, 22 éves barátnővel, esküvőt tervezgetve simán félrekúr.

552. dina 24
2013. szept. 27. 12:05
A Házassági eskü már nem jelent semmit????Parázna vagy,de Te tudod...majd megfizeted az árát,sajna nem marad el a büntetés!!!
551. Anettka0101 (válaszként erre: 550. - Kantara)
2013. szept. 27. 12:01
így OK.
550. Kantara
2013. szept. 27. 11:57
a szövetség alapja a bizalom. Ha nincs meg, ne köss szövetséget.
549. Kantara
2013. szept. 27. 11:56

hát nem értetted... :D

miért kéne félreba...ni?

548. Anettka0101 (válaszként erre: 547. - Kantara)
2013. szept. 27. 11:55

értem. és ebben a szövetségben menjen mindenki félre ba..ni, mert annál vannak fontosabb dolgok is az életben....


neked elgurult a gyógyszered

547. Kantara (válaszként erre: 546. - Anettka0101)
2013. szept. 27. 11:53
A szövetség alap. Ha kétségeid vannak, már régen rossz. Akkor az nem szövetség. Ha görcsölni kell akkor meg pláne.
546. Anettka0101 (válaszként erre: 545. - Kantara)
2013. szept. 27. 11:52

nem görcsölünk, hogy hűséges-e?????????????


Tessék?????


a SZÖVETSÉG két ember között borul, ha megcsalás van


ennél a SZÖVETSÉGNÉL milyen fontosabb dolog van szerinted?

545. Kantara
2013. szept. 27. 11:41

én is mást is csinálok :)

szerintem ez nem olyan hűdemilyen téma. Mi valahogy nem görcsölünk ezen, hogy hűséges-e a másik vagy nem. Lehet, más az értékrendünk vagy vannak más dolgok amin érdemesebb gondolkodni.

2013. szept. 27. 11:41
3. bekezdést kicsit hülyén fogalmaztam de úgyis átjön, mit akartam vele mondani:)
543. gribedli*** (válaszként erre: 535. - 623d02d558)
2013. szept. 27. 11:39

De ha így gondolod, akkor szerinted miért lenne hazugság, hogy ha egy férfi megmondja a feleségének, hogy ilyen és ilyen külső dolog tetszik neki, és ez meg az pedig nem?


Te magad is mondod, hogy kell ezekre figyelni.


Ha nem figyelnék arra, hogy a másiknak mi tetszik, azon kívül, hogy tiszteletlen is, mert ugye én is megmondom, hogy nekem mi tetszik, de mondhatnám neki úgy, hogy (most az ombre hajjal példázok megint), na, de hiába neked nem tetszik az ombre haj, nekem meg baromira odavagyok érte szóval megcsináltatom, mert te úgyis, ha alkalmi partnered lenne, nem néznéd az ombre hajat.


Csakhogy én nem vagyok ilyen, mert ha már vette a fáradtságot, hogy nyilatkozik egy dologban, ha nem is értünk egyet ezen, de én szex közben nem látom a saját hajam, ő viszont igen, ha neki ez nem tetszik, nem kényszeríthetem rá, hogy nézze, és dicsérje. Ergo kikérem a véleményét az ombre hajról, és ha azt mondja, nem jön be neki egyáltalán, teszek egy lépést felé és nem csináltatom olyanra. Ennyi. Nekem nem változtat annyit az életemen, hogy ne hordjak ilyet, mint amennyit az övén változtat, ha tetszése ellenére csakazértis ilyen hajjal vagyok előtte.

542. szomorkodó (válaszként erre: 541. - Gribedli***)
2013. szept. 27. 11:34
Én is.
541. gribedli*** (válaszként erre: 540. - Szomorkodó)
2013. szept. 27. 11:34
Bocs, de közben én más dolgokat is csinálok:)
2013. szept. 27. 11:32
Bocs, mehgjött gribedli.
2013. szept. 27. 11:32
Mindenki lelépett, csak mi maradtunk hárman a nagy eszünkkel.:)
538. gribedli*** (válaszként erre: 534. - Anettka0101)
2013. szept. 27. 11:31

Igen, ez így van, sokkal többször a nők mondják ki a végszót, ma már így van. Otthon nem adnak bele már semmit, uncsi, és a szeretővel meg tüzes szukák. Pici erőfeszítés otthon, és ott is ez meglenne, csak kettő kell hozzá, vagyis a nők ne várják mindig, hogy a pasik udvarolják körbe őket.


És tényleg, mindig a jellemző szöveg, hogy csak dugunk:)))) Nagyon klisé, de a nők kezdik otthon átértékelni mindig, szóval nekik soha nincs "csak dugás", míg egy férfi nyugodt szívvel jár két cipőben, neki a csak dugunk az esetek többségében csak dugunk. A szeretők ezért szoktak belázadni. Mert ugye ők beetető szövegként mondják a csak dugunk-ot, közben már rég többet várnak.


Tisztelet a kivételnek, de nekem is úgy tűnik, ahogy itt leírtad. A férfi elvan egy rendszeres szex-el, ha kilép, ott otthon nagyon gyatra volt.

2013. szept. 27. 11:27
mi egyetértünk, úgy látom :-)))
536. 623d02d558 (válaszként erre: 534. - Anettka0101)
2013. szept. 27. 11:24
Igen, langyos, de erről ők is tehetnek. Mindkét fél. Nem tudjuk magunkat felhozni szintre, ha nem nyújtják be az igény erre. Mert olyan lusták és punnyadtak vagyunk, mint a dög.
535. 623d02d558 (válaszként erre: 533. - Szomorkodó)
2013. szept. 27. 11:22
Így igaz. Az emberek azt vallják, hogy a változatosság gyönyörködtet. De változzunk a saját partnerünk igényei szerint, és akkor együtt tud maradni a család, működik a szex, és azáltal majdnem minden. De azt, hogy változnunk kell, hiába tudjuk, ha a partner nem vázolja fel, ő mit szeretne. Ez lehet külső, belső tulajdonság, esetleg újítás a szexben. De nem mondjuk meg egymásnak, elmondjuk hát egy harmadiknak, illetve megkeressük benne. Pedi ugyanolyan büdöset sz@rik mindenki, vagy még büdösebbet.
534. Anettka0101 (válaszként erre: 533. - Szomorkodó)
2013. szept. 27. 11:22

az árat mindenki megfizeti egyszer....


sajnos én is a baráti körömben azt tapasztalom (hogy főleg a nők) mellékufircoltak (ugye, csak dugunk címszóval.....), aztán meg jött a nagy POFÁRA ESÉS MERT OLYAT KAPTAK A SZERETŐTŐL (ÉLMÉNYBEN), AMIT SOHA NEM ÉREZTEK ADDIG....


szóval, megtudták, hogy mi a jó és haza mentek a (langyos) szarba..... poshadni tovább (pedig a langyos szar hamarosan hideg szar lesz)

533. szomorkodó (válaszként erre: 532. - Anettka0101)
2013. szept. 27. 11:17
A tornagyakorlat is tud dönteni házasságot, gyereket, mindent. A másik félnek tök mindegy, ha megcsalták, hogy megcsalás közben csak keféltek, vagy közben szerették is egymást. Akkor is keféltek. Akkor már tényleg a swinger.Ha a pasi nincs annyira faszagyerek, hogy odaálljon az asszony elé, és azt mondja, hogy cuncikám, unalmas vagy, kövér, és szar a hajad, így elmegyek szebbhez,jobbhoz, okosabbhoz, ha nem változol, akkor majd ő is visszakapja, ha unalmas, kövér lesz és szar lesz a haja, csak ez nem egyidőben törénik meg. Igen a nő is hajlamos arra, hogy elhanyagolja magát, unalmassá váljo, és ne akarjon mindig szexelni, de akkor meg kell neki mondani, hogy mik a kilátásai, ha nem változik. Nem kell sunyulni. Én már mindent rögtön megmondok, ha akad partner,és el várom viszont. Úgy érzem működik. De ehez 2 ember kell, és némi intelligencia.(Jó nagyképű vagyok, mi?)
532. Anettka0101 (válaszként erre: 531. - Szomorkodó)
2013. szept. 27. 11:11

minden szóval egyetértek.


hiába "egyezik meg" két ember arról, hogy "csak dugunk", ha érzelmek (szerelem) is belekerül a dologba (és mint tudjuk a szex az akkor jó, ha van ÉRZÉS), akkor tisztitótűzként borul minden. családok, gyerekek, egzisztenciák....


csak az elején jól hangzik a "csak dugunk" történet.... a vége pedig.... PUSZTULAT.....


ha meg nincs érzés, akkor TORNAGYAKORLAT és sz.r lesz az egész....


szóval, nincs jó megoldás....

531. szomorkodó (válaszként erre: 530. - Gribedli***)
2013. szept. 27. 11:04
Nekem ezt dobta a karma. Több összetevős dolog. Az biztos, hogy alkalom szüli a tolvalyt, és ez igaz nőre, férfira. Mindenkinek van gyenge pillanata. Senki ne hazudja, hogy nincs. A környezetemben sorra mennek tönkre az emberi kapcsolatok, olyanoknál (mi is ide tartoztunk), akikért a tűzbe mentem volna.Az esetek nagy részében egy kis flörtnek induló pityepotya dugásnak indult a dolog. Olyan férfiak (többségében), akik lehajtották a fejüket, ha egy nőt láttak (persze, ha ott volt az asszony). Szánalmas, és gusztustalan néha az ember. Ezért hát én továbbra sem hiszek el senkinek semmit.
530. gribedli*** (válaszként erre: 528. - Szomorkodó)
2013. szept. 27. 10:46

Vedd figyelembe, hogy nem tudsz mindent előre kiszámítani, ha nem hiszel el senkinek semmit, attól még nem leszel biztonságban a véletlenektől. Ez nem "okosság".


De hülyeségnek tartom nem odafigyelni dolgokra, amik maguktól jönnek, szóval ismétlem, amit tudsz irányítani, azt irányítsd, aztán amit a karma beletesz, azt el kell fogadni. Mert valahol te választottad azt is.

2013. szept. 27. 10:42
A pofont nem szó szerint értsétek
528. szomorkodó (válaszként erre: 527. - Gribedli***)
2013. szept. 27. 10:41
Háááát régen én is ilyen okosnak, és szépnek hittem magam. Aztán kaptam egy akkora pofont, hogy majdnem leszállt a fejem. Sokkal okosabb szeretnék lenni. Nem hiszek el senkinek semmit. Még magamnak sem
527. gribedli*** (válaszként erre: 525. - 623d02d558)
2013. szept. 27. 10:39

Az érzelmek átverhetnek. Aki észre és érzelmekre alapoz, annál kevesebb az átverés. És itt mindkettőre értem, a csak észre alapozás sem jó, mert megfoszt dolgoktól, mindkettőre kell alapozni.


De ezek aztán csak szavak, mert a karma mindig közbeszól természetesen. Ilyen szempontból nem tudhatod, hogy egyik vagy másik házasságot mi motivál, csak mert a te karmádban az volt, hogy neked így kell végezni. Ha 2 embert összeköt egy közös karmikus feladat, nem fognak addig kiszállni, ha akarnak sem tudnak addig kiszállni, amíg meg nem tanulták amit kellett. Amíg ez a csere, amit át kell adniuk egymásnak, nem fejeződik be, nincs válás. Nem lesz soha. Ha pedig eljön az ideje, sehogy sem tudod megakadályozni.


A háttér, a logika, a realitás szükségesek azért, hogy ne maradj seggel a földön, de mint mondtam, nem lehet mindent előre látni, lehet, hogy soha nem lesz rá szükség. Azért a hülyeségnek is szintén mindig vannak következményei, szóval érdemes mindig előre gondolni mindenre, már amire lehet. Amit tudsz irányítani, azt kell is.

526. 623d02d558 (válaszként erre: 524. - Gribedli***)
2013. szept. 27. 10:31
Én is voltam házas, mint ti. És azt hittem, amit ti. Én több tapasztalattal jártatom itt a lepénylesőmet, és tanácsot adok. De nektek nem kell, mert nálatok minden ok. ÍÍGY LEGYEN.
525. 623d02d558 (válaszként erre: 523. - Gribedli***)
2013. szept. 27. 10:29
Nem, nincs kapcsolatom, tehát nem rossz. Ami volt, az utolsó percig jó volt. Azt hittem, közben át voltam verve, mert azt hittem, amit ti. Aztán egy nagy szart. De ismétlem, higgyj magadnak, csak nyitott szemmel.....
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook