Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férjemnek szerelmet vallott az egyik kolléganője. Mit tegyek? fórum

Férjemnek szerelmet vallott az egyik kolléganője. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
20. Pasionella (válaszként erre: 17. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 12. 13:03
Ne hagyd, hogy félre beszéljen este. Igen, mutassa meg mit beszéltek, smseztek, ha nincs titkolni valója megmutatja. Ha van, akkor meg egyértelmű...
2013. jún. 12. 13:03
Erre mondják, hogy akiből a legkevésbé nézed ki az a legrosszabb. Mindenki aki ismer minket azt mondta, 100% kizárt, hogy ő megcsaljon valaha. És nézzenek oda miből lesz a cserebogár.
2013. jún. 12. 13:01
pfff...uszott v erossebb lesz a kapcsolatotok sanyi...
2013. jún. 12. 13:01
Hát remek, napok óta alig alszom, tiszta ideg vagyok.
2013. jún. 12. 12:58
Én is ettől féltem. Azt hiszem este beszélgetni fogunk, mert nincs kedvem végigasszisztálni ezt az egészet.
15. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 12. 12:57
Biztos sokan lesznek,akik azt írják semmi közöd a dolgaihoz,szerintem ha még nem is csalt meg,csak idő kérdése.Ha a nőnek tetszik,akkor biztos nem az időjárásròl irogatnak,főleg,h kitörölte.Az is igaz,h a férjed vakságot nem esküdött,de itt azért többről van már szó.Megpróbálhatnád valahogy eléni a nő férjét és beszélni vele,már ha normális,mert a féjed titkolózik,tehát vele ezt nem fogod tudni megbeszélni,de úgy tünik,kicsit elhamarkodott volt a házasság.
14. Kangaroo Island (válaszként erre: 6. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 12. 12:57
Na ez az, az utolsó kérdésed a nagyon jó, amit neki kellene feltenned, és megkérni, hogy a következő smsig amit a csajtól kap nem mehet el otthonról és adja a kezedbe a telefont olvasatlanul. Kíváncsi vagyok mit szólna ehhez.
13. e28c748947 (válaszként erre: 6. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 12. 12:57

Hát aki titkolózik, az takar valamit.....

Valószínű, elkezdődött közöttük valami kapcsolat.Állj a sarkadra és beszéljétek meg komolyan, végérvényesen.

12. Taste
2013. jún. 12. 12:57

Hát nagyon sajnálom ... de ez elég egyértelmű.

Téged is és kolleginát is hülyíti. Talán azt hiszi, ha a sztori 1 részét elmondja neked, akkor minden rendben és ő korrekt, pedig nagyon nem.

11. Csurmi
2013. jún. 12. 12:56
Sajnos ennek lehet nem lesz jó vége :( Én nem tudom az ilyent elnézni a párommal szemben. :( Persze azt azért hozzáteszem, hogy én féltékeny típus vagyok.
2013. jún. 12. 12:56
Ha rossz érzésed van, akkor biztos úgy is van... A nők megérzik. Tudod mi a legegyszerűbb? Mond el a párodnak mit érzel, és hogy mi nem tetszik!!!
9. Pasionella (válaszként erre: 6. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 12. 12:55

De akkor minek a titkolózás? Ezt a kérdést már feltetted neki?

Megkérdezted konkrétan miről smseznek? leveleznek?

Igenis azt mondanám mutassa meg. Nem akarja? Akkor döntse el mit akar, téged vagy a titkolózást.

Én nem várnék a helyedben túl sokat. Ebből ha most nem is de nagy valószínűséggel megcsalás lesz a vége mert egyértelmű, hogy elindult már köztük valami.

Én ha a páromat megkérem, hogy mutasson 1 sms-t vagy egy emailt zokszó nélkül megteszi.

2013. jún. 12. 12:55
Így szokott kezdődni...
7. Pasionella (válaszként erre: 4. - Vkatka)
2013. jún. 12. 12:54
Én is ezt mondom de miért jó a másik hülyítése? gyűlölöm ezt a pasikban...hagyná ott és kész, nem, inkább szívatja hónapokig, az ilyen nem ember
2013. jún. 12. 12:53

Hát ha rákérdezek mindent beismer, nem is tagadja, sőt ideges se lesz tőle. Minden ilyen alkalommal elmondja, hogy engem szeret, és velem akar lenni.

De akkor minek a titkolózás?

2013. jún. 12. 12:53
hát...már ne vegyél vele tartós tejet szerintem
2013. jún. 12. 12:53
Nálunk is hasonló a helyzet, de a férjem erősen tagad... De erre a szitura csak azt tudom mondani, hogy ha el tudja vinni, hadd vigye. Mert akkor nem volt a tiéd.
2013. jún. 12. 12:51
hát ez gatya :S
2. Pasionella (válaszként erre: 1. - Gyöngyuszka86)
2013. jún. 12. 12:50

Ezek alapján nem kevés okod van féltékenynek lenni. Sajnos minden jel arra mutat, hogy elkezdődött köztük valami. Ugyan ez volt nálunk is.

Nem ismert be semmit, sms-ek, hívások, de nincs köztük semmi...persze.

2013. jún. 12. 12:48

Kedves fórumozok!


A segítségeteket kérem, illetve tapasztalataitokat várom a következő szituációval kapcsolatban:

Friss házasok vagyunk a férjemmel, de körülbelül 2 hónapja még az esküvő előtt az egyik kolléganője beismerte neki, hogy vonzódik hozzá, annak ellenére, hogy neki is van párja ráadásul ő is szintén azon a munkahelyen dolgozik ahol ők. A párom érezhetően ezt nem tudta kezelni, látszott, érződött rajta, hogy bántja az eset. Őszinte volt velem elmondta az egész esetet, és azt is, hogy ő ezt mindenképpen meg akarja beszélni a hölggyel, mert nem szeret rosszban lenni senkivel ( viszont itt elkövetett velem szemben egy nagy hibát, amiből elindult bennem a féltékenykedés,azaz beismerte, hogy ha én nem lennék neki, nem mondott volna nemet a lánynak, mert kedves aranyos, szimpatikus lány). De ha őszinte akarok lenni ezen még túl is tettem volna magam. Viszont feltűnt, hogy az utóbbi időben titkolózik,és a telefonszámla alapján ( nem nyomoztam egyszerűen az én nevemen van és megnéztem a számlákat, ahogy minden hónapban, és feltünt, hogy sokat sms-ezet, viszont nem velem az biztos),ekkor beismerte hogy sms-eznek, viszont szégyellem magam de meg szerettem volna nézni, hogy miről beszélgetnek, de nem tudtam mivel kitörölte őket. A másik furcsaság, hogy eddig nem voltak titkosak a másik előtt a belépési kódjaink, bármikor bármelyikünk megnézhette a másik levelezését vagy bármit, de ő megváltoztatta őket. Nem tudom ezt az egészet mire vélni, mivel ő beismeri, hogy leveleznek, de ha semmi lényegesről nem beszélnek miért kell eltitkolni? Sosem voltam féltékeny típus,sose nézegetem semmijét, mivel 100%-ig megbíztam benne de most rossz érzésem van. Nem tudom mit csináljak?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook