Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Férjem családjának minden nap kell az unokájukat látni, ez normális? fórum

Férjem családjának minden nap kell az unokájukat látni, ez normális? (beszélgetős fórum)


1 2
dec. 16. 22:12
Mivel téged zavar ezért ez így nem jó. Én elég családcentrikus vagyok, nekem természetes lenne, ahogy a férjednek is az. Beszélj vele erről hogy milyen kompromisszum legyen.
2. c4da557d31 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 22:03
Én így éltem 9 évig... A végén már nagyon irritáló volt. Könnyebb volt miután a fiam dedapja elhunyt, mert ő naponta beszolt (öreg korára demens lett). Ugyanakkor a gyerek szempontjából sok jó és előnyös dolog is volt. De nem tudtam kimenni az ajtón úgy, hogy ne ütköztem volna valakivel. Aztán elkoltoztunk, de már addigra teljesen ember utáló és magamnak való lettem.
dec. 16. 21:54
Szomszédos telken lakunk a férjem szüleivel, és nem telik el nap h ne jönne vki át hozzánk, vagy az hogy férjem munka után oda megy beszélgetni. Most hogy megszületett a kisfiúnk - férjem részéről az ő családjában első gyerek - minden nap látniuk kell a kisfiam. Nem tudok úgy kimenni a kapun h ne szóljanak oda, Ez normális, ezt el kell viselnem?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook