Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Férfiak akik ott hagyják családjukat fórum

Férfiak akik ott hagyják családjukat (beszélgetős fórum)


1 2 3
36. 3d787b167a (válaszként erre: 35. - Gaiha)
2015. júl. 31. 08:50
Hol olvastad, hogy ez fájt volna nekem?
35. Gaiha (válaszként erre: 31. - 3d787b167a)
2015. júl. 31. 08:49
Neked nem értem miért fájt eleve a téma hogy mindenképp kötekedni kellett rajta
34. Channa* (válaszként erre: 9. - Zefex)
2015. júl. 31. 08:47

Az én férjem meg lányt akart, és kicsit meg is sértődött, hogy fia lett, de ahogy meglátta a fiát, el is felejtette, hogy meg van sértődve:DDDD


Ha a kapcsolat jó, akkor ilyen miatt nem romlik meg...

2015. júl. 31. 08:44

Nem hinném, hogy valóban boldogság, rózsaszín köd volna, vagy csak a feleség részéről.


Mindig vannak előjelek, nem csak lelépés előtt, már esküvő előtt. Csak ezek felett szemet hunynak általában, hogy " majd változik".


A másik, hogy van az a helyzet, hogy inkább örüljön anyuka, hogy egyedül boldogul, mint férjjel boldogtalanul.

2015. júl. 31. 08:42
Egyre több helyen történik ez meg a környezetemben,én azt látom sok helyen az az oka,hogy az apukák nem tudják mekkora felelősséget vettek a nyakukba egy gyerekkel,családdal.Inkább lelépnek,élik az életüket,buliznak,csajoznak,két hetente egy-két napra meg el játsszák az apát.
31. 3d787b167a (válaszként erre: 27. - Gaiha)
2015. júl. 31. 08:41
Nekem nem, de remélem, ez nem fáj neked.
30. 3d787b167a (válaszként erre: 28. - Briell14)
2015. júl. 31. 08:40
Ha már itt filózgat, nézzünk utána dolgoknak, nemde? :)
2015. júl. 31. 08:40

Szerencsére a környezetemben több az olyan család, ahol együtt vannak a szülők, viszont ahol lelépés történt mindenhol voltak előjelei és alapos oka is.

Az egyik esetben a férfi megelégelte a folyamatos szurkálást és azt, hogy mindenért ő a hibás.

A másiknál a nő elégelte meg az italozó életmódot.

A harmadiknál a kapcsolat harmatgyenge volt, de a nő mindenáron gyereket akart, megkapta. A férfi addig is hol jött, hol nem, majd a terhesség tudomásulvétele után inkább nem.

28. Briell14 (válaszként erre: 24. - 3d787b167a)
2015. júl. 31. 08:37
:D Te kis nyomozó!
27. Gaiha (válaszként erre: 22. - 3d787b167a)
2015. júl. 31. 08:37
Neked is ha ráérsz vitázni meg szőrszálhasogatni
26. Gaiha (válaszként erre: 24. - 3d787b167a)
2015. júl. 31. 08:36
Jajj de kis utánanéző :P Értékelem , komolyan :D De ez marhára nem most volt és nincs rózsa tövis nélkül :D Mi maximálisan rendbe tudtunk hozni egy súlyos dolgot és túlléptünk rajta és igen, köszönjük szépen jól vagyunk :) De nem ez téma még mindig ;)
2015. júl. 31. 08:29
Az sem mindegy, hogyan távozik. Le lehet lépni elegánsan,és le lehet lépni minősíthetetlenül, pláne kisgyerek mellől.
24. 3d787b167a (válaszként erre: 16. - Gaiha)
2015. júl. 31. 08:28

"5 hónapja voltam együtt a párommal az elején elég viharosan indult a dolog. már fél éve legalább egymásba szerettünk de egy másik kapcsolatom miatt nem vallhattuk be , meg nem is történt semmi (ez is utólag derült ki). Annak a kapcsolatomnak egyszer csak 1 év után vége szakadt, és a kedvesemmel összejöhettünk. Ez úgy történt hogy ő haza jött külföldről ideiglenesen és beszélgettünk, még nem vallottuk be akkor egymásnak hogy mit érzünk, következő pillanatban láttam hogy nővéremmel elvannak... utána kiborultam elmondtam hogy hogy érzek, nagyon meglepődött elmondta hogy ő is, aztán én elmentem haza, ő mégis együtt töltötte az éjszakát tesómmal.... Valamiért úgy döntöttem, hogy megbocsátok , belementem a randikba. Rövidesen össze is jöttünk , de neki vissza kellett mennie külföldte már 2 hét után. 1 hónapot volt kint , addig szégyen szemre megcsaltam, de semmi olyan durva nem történt. Megbántam, az illetővel megbeszéltük hogy nem beszélünk erről senkinek mert én rájöttem hülyeség volt és hiába friss volt a kapcsolat, táv is én össze voltam még zavarodva nem akarom hogy ez a rovására menjen. Nem is történt már akkor semmi, párom hazajött, egészen tengapig isteni nyarunk volt, mindenhová együtt mentünk, a kezem is megkérte. tudom tényleg korai de úgy éreztük örökre együtt akarunk maradni. Aztán tegnap valaki megírta neki mi történt májusban és hiába mondtam hogy akkor még minden más volt és megbántam nem hitt már nekem, rám sem bír nézni vége. De ennek nem lehet így. Mit tehetek? Vagy mit ne? Bocsi ha hosszú :( de derült égből villámcsapás...más azt mondta eddig ha tényleg szeret meg kell bocsátani főleg a régi dolog miatt plussz hogy akkor még 2 hete jártunk..."



Ez a rendes párkapcsolatod? :o)

23. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2015. júl. 31. 08:27

Csalái ösztön van. De 2 ember kell ahhoz, hogy jól működjön a kapcsolat, ezért vegyesen, vagy az egyik megy el önként, vagy a másik, vagy kidobja az egyik a másikat. Teljesen mindegy, ők így döntöttek. Szerintem az emberek szeretnek sokat csámcsogni mások bajain, mert ettől érzik magukat jobbnak egy relatív szar kapcsolatban. Minél szarabb valakinek a sajátja, annál jobban szeret csámcsogni a másokén, hogy találjon valami szarabbat az övénél, így kényelmesebb lesz elfogadni. Ez a kapcsolatokról.


Ahogy amikor valakinek meg az önértékelésével van gond, az folyamatosan keresi a hibát a többieknél, mert ettől érzi jobban magát.


De sosem értettem, hogy attól miért lesz jobb valakinek a saját szaros élete, ha valaki másnak rosszabb mint az övé. Inkább mindenki foglalkozzon a sajátjával és hozza ki abból a maximumot, minthogy "tereljen", pletykálva másokról mert a saját problémáival képtelen szembenézni.


Az meg, aki okot ad erre és folyton panaszkodik, ő is megéri a pénzét.

22. 3d787b167a (válaszként erre: 20. - Gaiha)
2015. júl. 31. 08:26
Uncsi napjaid lehetnek. :)
2015. júl. 31. 08:21

Három féle férfi létezik! Az egyiket a farka irányítja a másikat a neje üldözi el a harmadik

marad.

20. Gaiha (válaszként erre: 18. - 3d787b167a)
2015. júl. 31. 08:19
Pletykálkodás, ha név és különálló sztori is szerepelne az indító topicban de ööö én nem látom . Te látod? :) Feldobtam egy témát te meg belekötsz :D Még valamibe esetleg ?
19. b90a0aeed7 (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2015. júl. 31. 08:16
Hát ez kissé bonyolult. De nekem is van egy jó sztorim.
18. 3d787b167a (válaszként erre: 16. - Gaiha)
2015. júl. 31. 08:15

Hallottam!???? :DDD


Szóval pletykálkodni akarsz!

17. anya4005 (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2015. júl. 31. 08:15

A kapcsolatok tönkre tételéhez legalább annyira 2 ember kell,mint magához a kapcsolathoz.

Ha a gyermekvállalásig minden rendben volt,több oka lehet,hogy az apa kilépjen.

Mivel itt leginkább nők vannak,valószínű,a másik oldalt nem fogod megismerni,így az okokat sem.

16. Gaiha (válaszként erre: 11. - 3d787b167a)
2015. júl. 31. 08:14
Se gyerekem se férjem :D rendes párkapcsolatom van aminek semmi köze ehhez. Csak most sok ilyet hallottam ennyi. Plussz gyerekekkel foglalkozom. Téged nem értelek hogy miért írsz oda egy topichoz ha számodra nincs mit írni, csak hogy írjál valamit, lehetőségképp negatívumot. Az ilyen viselkedést még nem sikerült megfejtenem de biztos van valami oka NEMDE?
2015. júl. 31. 08:13
Nálunk eddig okés minden tegnap is haza jött melóból és a pocakot is megpuszilta, kislányunk lesz eddig úgy néz ki 34.dik hét végén tartunk és büszke nagyon, bár úgy beszéltük elég lesz ez az egy gyerek is mostanság mondogatja hogy még egy fiút összehozhatunk majd. Na én mondtam neki és ha megint lány lesz? Azt mondta megtartjuk akkor is , na de elég lesz ez az egy is hisz fel kell nevelni.
2015. júl. 31. 08:10
Anyumék 4 éves koromban mentek szét de ez így volt a jobb, pároméké 11 éves volt mikor szét mentek a mai napig nem beszélünk,de nem is hiányzik és biztos így volt jó amikor anyumék szétmentek. Bár most hallotta hogy babánk lesz , anyum mondta hogy hallotta hogy apum büszkélkedett hogy nagypapa lesz hát nem lesz mert semmi köze hozzám és a babánkhoz.
2015. júl. 31. 08:06
Idő távlatából is azt mondom , normális apa nem hagyja a családját ...enyém hagyta cirka 25 éve két kicsi fiút ....hogy engem az nem is bántott annyira de , hogy őket az megbocsájthatatlan .....mindig mondtam a fiúknak, hogy felnőttkorotokra eldöntitek hogyan viszonyultok ehhez a helyzethez de nem tiltottam , nem mocskoltam...eljött a felnőtt kor és nem bocsájtják meg neki...valahol egy életen át bennük marad ....egyedül neveltem őket ....mindig úgy érzem sérültek kicsit .......felnőttként lépett az életembe egy férfi ....mindkét fiammal kitünő a kapcsolata ....bár egyik nagyon messze él ..
12. 3d787b167a (válaszként erre: 9. - Zefex)
2015. júl. 31. 08:05
Micsoda marha pasik vannak! :D
11. 3d787b167a (válaszként erre: 6. - Gaiha)
2015. júl. 31. 08:05

Kötekedni indítottad a fórumot?


Talán téged hagyott ott a pasid?


Hirtelen honnan tudnál egy ilyen sztorit előkapni, nemde?

2015. júl. 31. 08:05
Én nő létemre léptem ki 7 hós terhesen.Nem mindig a pasi lép ki egy szar kapcsolatból.
2015. júl. 31. 08:01
Eddig el, két olyan családról hallottam, hogy az áhított fiú helyett lány született, és odébbállt az apuka.
8. Channa* (válaszként erre: 6. - Gaiha)
2015. júl. 31. 07:59
Nem olvastam sehol, csak olyan nincs, hogy hirtelen minden előjel nélkül kialakul egy ilyen helyzet.
2015. júl. 31. 07:58
Egy férfi se lép ki egy kapcsolatból, ha minden rendben van, ha közösen döntötték el, hogy gyereket akarnak.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook