Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felvennéd olyan rokonnal a kapcsolatot, akivel eddig nem volt? fórum

Felvennéd olyan rokonnal a kapcsolatot, akivel eddig nem volt? (beszélgetős fórum)


1 2
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Tumbo2)
2021. dec. 19. 17:31
Nem tudom ,anya lehet csak viccel, nem vagyok pszichológus.
46. tumbo2 (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 19. 17:14
akkor én is?mert elvagyok magamban,nekem nem hiányzik senki.jó,néha a lányom.
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Tumbo2)
2021. dec. 19. 17:10
Ja,ismerős. Anya gyakran mondja, hogy apád Aspergeres. Nem tudom, az ő korában még nem diagnosztizálták.
44. tumbo2 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 19. 16:33
az apámmal hetekig elvoltunk otthon,mikor én gyesen voltam,ő nyugdíjban,hogy két szót szóltunk volna.legfeljebb megkérdezte,mit kell hozni a boltból.
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Timmy0520)
2021. dec. 19. 15:11
Én ezzel a lánnyal sosem beszéltem, szóval nincs összeveszés, apám olyan, hogy nem nagyon tűrt senkit maga mellett. Szóval nincsenek tüskék..
2021. dec. 19. 13:30
Talán de inkább nem.
2021. dec. 19. 13:29
Nekem is elég az a rokonság ami van, azokkal sem felhőtlen a viszony. Nincs szükségem újakra.
2021. dec. 19. 13:07

Nem valószínű, hogy felvenném. Mégis azt mondom, hogy ha szeretnéd felvenni, tegyél egy próbát. Aztán meglátod, hogy milyen a fogadtatás.


A mi (tágabb) családunk egyik ágról egy nagy képmutatás, amit valószínűleg már gyerekként is éreztem, mert mindig is erős ellenérzések ébredtek bennem, ha találkozni kellett velük (márpedig elég gyakran kellett).

Emiatt nem is tartom a kapcsolatot velük felnőttkorom óta és nem is szeretném.

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - BeauIieu)
2021. dec. 19. 11:19
Macskás csoportban láttam meg
38. Bichi (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 19. 10:52
Mivel nekem ő egy idegen, ezért pont nem érdekelne, ha soha nem találkozom vele...
37. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 19. 09:42
az anyám mindig azt mondta,hogy mi nem szeretjük a rokonainkat,miért kéne szeretni azt,aki,ha az utcán szembe jön velem,meg sem ismerném.neki volt vagy 8 unokatestvére,együtt játszottak,azóta szétszóródtak,tán meg is haltak.az egyik gyerekét kétszer láttam,nagyon rendes,talán főápoló egy kórházban.az anyámat néha meglátogatta,a nagyapám húgának fogta a kezét,míg meghalt.
36. Auróra2010 (válaszként erre: 34. - Auróra2010)
2021. dec. 19. 09:30

jav valami bill. hiba történt


Nem, mert ez nem az az időszak,és az én családi státuszom sem olyan, hogy baráti körömet kapcsolataimat bővíteni kivánnám. Nincs is rá igény, mert férjemnek is nekem is szinte nincs is rokonunk, igy minimális az esély felbukkanó családtagokra.

35. tumbo2 (válaszként erre: 28. - BeauIieu)
2021. dec. 19. 09:29
az öcsém lánya nem is köszön,bár mindig ilyen volt.ha ott voltunk ki sem jött a szobájából.pedig én sem vagyok az a bájolgó típus,most mondjam azt,hogy nem is hiányzik?
2021. dec. 19. 09:26
Nem. Ez nem az az időszak és az én családi státuszom sem olyan, amikor az ember a baráti körét ,konunk, minimális esély van uj családtagokra.
33. tumbo2
2021. dec. 19. 09:23
nem.a keresztanyám fiát az anyám temetésén láttam először és utoljára.a lányom féltestére megkereste az olasz rokonokat az interneten,köszönték,de kapcsolatot nem kívántak.
2021. dec. 19. 09:05
Attól függ. Volt rá példa és tisztáztuk a helyzetet. Kiderült, hogy félreértettük egymást. :)
31. Sirga
2021. dec. 19. 09:05
Ha érdekel, ki ő, hogy él, stb., tedd meg! Veszíteni valód nincs. Én valószínűleg ráírnék. :)
2021. dec. 19. 08:01
Inkább nem mint igen.
2021. dec. 19. 05:46
Nem
2021. dec. 19. 03:43

Én azzal érték egyet, hogy nincs mit vesztened. Mint bármelyik más embernél, ha kezdeményezel. Úgyis látod majd, hogy van-e közös téma, vagy sem.

Azt írtad, azonos csoportban bukkantal rá. Nem tök ugyanaz, mintha itt kezdenel valakivel osszehaverkodni, mert közös ertekredetek van, közös hobbi, bármilyen közös téma?


Engem apám féltestvére, akit ő sem ismer igazából, talált meg facebookon. Amíg használtam az oldalt, néha beszélgettünk tök más témáról, mint a család. És a jelöléstől kezdve tudom, kinek a veragara hasonlít az arcom. Én örülök, neki.

Az unokatesómmal elég jó volt a viszonyom, most már szinte semmi nincs. Én küldöm a karácsonyi ajándékokat neki is, a családjának is, akkor is, ha nem kapok egy köszönő üzenetet sem soha. A gyerekek még nagyon kicsik, ha később akarnak, majd válaszolnak.

A nővérem gyerekeivel is ez volt. Most már írnak, olvasnak, és már van okostelefonjuk. Egyre többet váltunk üzenetet.

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Bichi)
2021. dec. 19. 01:51
Jó,de ha a másik fél is igy gondolkodik, hogy másra várva nem keres?
26. fidel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 19. 00:52

Nem akarlak elkeseríteni,nem is azért mondom.

A régi családcentrikus dolgaimból már csak a kuss maradt.

Nagyon igaz a mondás,hogy a barátaidat magad válogatod,míg a rokonokat mások csinálják neked,persze egy próbát megér!

25. Bichi
2021. dec. 19. 00:43
Én ezzel úgy vagyok, hogy nekem nem atttól rokon valaki, hogy "vér szerinti kapcsolat" van, hanem hogy valamilyen szinten közös az életünk. Ezért nekem ő egy idegen lenne, ahogy neked is az, tehát én nem keresnék vele kapcsolatot. Ha ő vetné fel a kérdést nem utasítanám vissza, de biztos nem lennék én a kezdeményező fél
2021. dec. 18. 22:19
Jó, hogy vannak jó példák.
2021. dec. 18. 21:58
Szerintem, egy próbával nem veszítesz semmit. Akár új barátokat is szerezhetsz. Én is most szándékozom írni egy másod unokatestvéremnek, akivel sohasem volt közvetlen kapcsolatunk, bár más rokonokon keresztül ezt-azt tudok róla. Egy másik másod unokatestvérem, akivel sohasem találkoztam személyesen, tavaly írt rám, azóta tartjuk a kapcsolatot. Nem lettünk öribarik, de szoktunk beszélni.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Dafke)
2021. dec. 18. 21:21
Nlunk is apa nagyon magának való természetú
2021. dec. 18. 21:11
Talán.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 18. 21:06
Ez jó!!:)
19. bnedora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 18. 21:00
Én biztosan felvenném vele a kapcsolatot. Sok Hoxás taggal is találkoztam személyesen, és olyan volt számomra, mintha rokonok lennénk. Egyik Hoxás tagról pedig kiderült, hogy ő is abban a faluban született, ahol én. Bár az unokatesóimmal ritkán találkozom én is, de ha kiderülne, hogy van más rokonom, akkor szívesen megismerkednék vele.
18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 18. 20:55

"A dongó teste aerodinamikailag nem alkalmas a repülésre, de jó, hogy a dongó nem tud róla!

A fizika és aerodinamika törvényei szerint, a szárnyak szélessége túl kicsi ahhoz, hogy a masszív testet reptesse! De a dongó nem tud semmit a fizikáról, a logikáról, az aerodinamikáról és repül."

A legtöbb ember saját magát korlátozza le, mert túl sokat gondolkodik és túl sok dolgot gondol lehetetlennek.

Forrás: “Csillagászat” csoport és Litavszky

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook