Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Féltékenyek rám az új munkahelyemen, mit tegyek? fórum

Féltékenyek rám az új munkahelyemen, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
49. unom (válaszként erre: 46. - D7ba7bf7ff)
2015. szept. 7. 20:56
Épp ezért nem számítanak jó munkaerőnek, tehát tévedtél.
48. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 43. - 5056d3921a)
2015. szept. 7. 20:56
30-asnál a terhelhetőség a maximumon van, tapasztalat meg jócskán. A 40-es már kényelmesebb, de tény hogy van tapasztalat. Már akinél.
47. Channa* (válaszként erre: 25. - Boglár31)
2015. szept. 7. 20:55

:DDDD

Gratulálok! A legjobb árufeltöltő:DDD


Már elnézést!

Én csak egy féltékeny negyvenes vagyok:DDDD De most nem bírok a vihogásommal:DDD

Erre vagy úgy oda és vissza?

Na majd, ha valami értelmesben leszel a legjobb, akkor szólj!



És kineveztek valaminek? Vagy miben vagy az etalon? Te tudod a legtöbb cokrot kipakolni 10 perc alatt?


Na most gondolj bele a másik oldalba a negyvenesekébe, akik akár az anyukáid is lehetnének....

Lehet, hogy volt egy jó helyük, dolgoztak egy jó szakmába, ahol megbecsülték őket, és erre kénszerültek.

Mivel a koruk miatt már csak 5 kg-ot bírnak el veled ellentétben, aki akár 10-et is, hisz fiatal vagy, most megkapják, hogy szarok. Te mit fogsz szólni majd 20 év múlva, ha ugyan ezt kapod? Mert 20 év múlva már nem te leszel a legjobb árufeltöltő, hiszen korosabb leszel, már nem leszel olyan fürge és erős, és majd jön egy húszon éves, aki 2 hónap után etalon lesz.....

46. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 41. - Unom)
2015. szept. 7. 20:54
A családos általában megy a levesbe. Nem szeretik őket.
45. 5056d3921a (válaszként erre: 40. - D7ba7bf7ff)
2015. szept. 7. 20:53

A legtöbb kolléganő (pénzügyes) ebben a korban megy el szülni... számolj már egy kicsit, ha 2 gyerkőccel otthon marad akkor hány évesen is jön vissza dolgozni?


1 év alatt pedig marhasokat változik manapság a világ is. :(

44. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 36. - Channa*)
2015. szept. 7. 20:51
Már bocsánat, de a gyári munkások sokkal őszintébbek mint az irodai alkalmazottak. Ha már erre térünk ki. Hamarabb küldik el egymást a K-anyjukba! Amúgy mindkét helyről van tapasztalatom. De kösz a feltételezést.
43. 5056d3921a (válaszként erre: 40. - D7ba7bf7ff)
2015. szept. 7. 20:51
hahaha!!! még egy marhaság :D
42. 5056d3921a (válaszként erre: 32. - 31bc25d879)
2015. szept. 7. 20:50
...nálad a pont!!
41. unom (válaszként erre: 40. - D7ba7bf7ff)
2015. szept. 7. 20:49
Nőknél? Családalapítás, kisgyerekek, gyerekbetegségek, nem épp ideális.
40. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 32. - 31bc25d879)
2015. szept. 7. 20:48

Mégis mért vált ki ez belőled ekkora indulatokat?


Amúgy a 30-asok a legjobb munkaerők. Az az évtized a piramis csúcsa a munkaerőpiacon.

39. 31bc25d879 (válaszként erre: 29. - Channa*)
2015. szept. 7. 20:48

Én komolyan mondom: nem lennék újra 22. A mai világban, a mai lehetőségek között nem.

Büszke vagyok arra amit elértem úgy ahogy van, mind a magánéletben, mind szakmailag.


Őszintén, tényleg jól érzem magam a bőrömben és meg van mindenem ami kell:)

38. Channa* (válaszként erre: 36. - Channa*)
2015. szept. 7. 20:47

Elküldtem véletlenül:D

Zolcsika! te hány éves vagy? Az anyukádról meséltél éppen?

37. 5056d3921a (válaszként erre: 31. - D7ba7bf7ff)
2015. szept. 7. 20:47
..ez egy nagy marhaság amit írtál!! :D
36. Channa* (válaszként erre: 18. - D7ba7bf7ff)
2015. szept. 7. 20:47

Kikkel találkozol te? Milyen "körökben" mozogsz? Gyári munkások? Elnézést!

Egész életemben nem nyaltam senkinek és sosem fogok. Ez nem korosztályi sajátosság, hanem neveltetés és környezeti minta. Sosem tiporok egyik kollégám lelkébe sem. Mindig segítek nekik. Legyenek bármennyi idősek és bármilyen neműek.

Nem vagyok kétszínű, féltékeny, bosszúálló és méregkavaró sem. És nem is igen ismerek ilyen embereket, de tudom, hogy az utánam jövő generáció már mindenkit eltaposó technikával akar érvényelsülni. Büdös nekik a munka, de sok pénzt akarnak kapni a semmiért. Ha máshogy nem, akkor azzal, hogy benyalnak, akiknek úgy gondolják, hogy érdemes. Épp nem rég volt egy fiatalabb kolleginám, aki még nekem is nyalizott:DDD A hülye! Annyi agya nem volt, hogy 1700-ból -1700 t csináljon:DDD


Te hány éves v

35. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 28. - 4975ebdc2f)
2015. szept. 7. 20:46
Így van! Túl sokat nem veszíthetsz.
34. 5056d3921a (válaszként erre: 1. - Boglár31)
2015. szept. 7. 20:46

...nos, én egy 45 éves és "szingli" irodista vagyok... és azt gondolom erről a témáról, hogy túlzásban gondolkodsz erről az etalon dologról!!


Elég sok új kolleganőim vannak és voltak mostanság és nyugodt szívvel elmondhatom, hogy a legtöbbje nagyon jó munkaerő. Az hogy etalon lennél az erős túlzásnak tartom...


DE! sosem volt a korosztályom! féltékeny a tudásukra, a pörgésükre,a talpraesettségükre. (a külalaknak meg köze sincs a jó munkához már bocs :D )

DE! nekik is kellett tanulniuk, kérdezniük az öregebb" dolgozóktól. Mindig kaptak segítséget és mindig kértünk tőlük segítséget. Sosem abban gondolkodtunk, hogy tegyünk keresztbe a másiknak, mert tudod egy munkahely nagyon sokszor CSAPATMUNKA!


Gondolj végig egy munkafolyamatot, ha egy kiesne és nem lenne elvégezve, felborulna az egyensúly az összhang azon a munkaterületen.


...azt gondolom, nagyon sokat kell még tanulnod és tapasztalnod: EMBERSÉG területén is.

33. 123e772adb (válaszként erre: 29. - Channa*)
2015. szept. 7. 20:45

Várjál, várjál! :)

Itt én abszolút nem a külsőre írtam, hanem arra, hogy akkor is fúrni fogják, ha nem szinglik. Hidd el, engem érdekel a legkevésbé, ki mennyire szép, csinos, vékony, fiatal. Engem ne a külsőm alapján ítéljen meg valaki a munkahelyemen, hanem a munkám által. Dolgozni megyek, nem a kifutóra. :)

2015. szept. 7. 20:45

Egyébiránt a 40-es nők az egyik legjobb munkaerők. Általában már szültek, a gyerekeik nagyobbak, nyugodtak, kiegyensúlyozottak, stabil háttérrel, többnyire meg van mindenük, elérték amit akartak, még tanulhatnak, fejlődhetnek.


Iszonyat tudás és tapasztalat birtokában vannak az életben, a világ dolgaiban és természetesen a saját szakterületükön is.


Szerintem és ez a tapasztalatom kurvára nem féltékenyek a huszonévesekre...sőt:)


Van egy olyan érzésem, hogy inkább neked van kisebbségi fóbiád, vajh miért is?

2015. szept. 7. 20:45
Pont erről van szó. Hogy általában a kor előrehaladtával csökken az önbecsülés, ha csökken az önbecsülés akkor csökken a vonzerő, ha csökken a vonzerő, akkor csökken az energia. És mindenki az energiára pályázik, mert akinél az energia, annál a hatalom. Csupán ezért féltékenyebb az idősebb korosztály a fiatalabbra. Legtöbbször bennük sem tudatosul.
30. Channa* (válaszként erre: 12. - Boglár31)
2015. szept. 7. 20:41
Lépj ki.
29. Channa* (válaszként erre: 9. - 123e772adb)
2015. szept. 7. 20:40

Miért?

Mire kellene féltékenynek lennünk?

Én is szép voltam, én is csinos voltam, sőt! A magam korosztályában még mindig nem vagyok rossz:D

És még okos is vagyok, ha máshoz nem is a munkámhoz mindenképp. Van férjem, gyerekem, ha akarnám lehetne akárhány pasim, de minek? Persze nekem nem a húszonéves pasik kellenének, akiknek a ti korosztályotok a potenciális alany.


Tehát mire vagyunk féltékenyek? Arra, hogy nektek még meg kell küzdenetek egymással, hogy valakinek kelljetek? Arra, hogy még a szülés előtt vagytok? Vagy mire?

Persze szívesen lennék újra 22 éves:D de tudom, hogy ez lehetetlen, így igyekszem mindig az aktuális korommal elégedett lenni és nem akarok versenyezni egy fiatalabbal sem, mert fiatal korombamban sem szerettem versengeni senkivel. Az önbizalmam mindig elegendő volt, ahhoz, hogy tudjam mennyit érek:DDD

28. 4975ebdc2f (válaszként erre: 2. - Da16da8965)
2015. szept. 7. 20:40
Szerintem meg ne légy kedves,ADD MAGAD.
27. 76c87e32e1 (válaszként erre: 25. - Boglár31)
2015. szept. 7. 20:39
Bocsánat előre is, de erre nem kéne olyan elszálltnak lenni. :) Inkább törekedj arra, hogy 40 évesen ne ezt kelljen még csinálnod.
26. 76c87e32e1 (válaszként erre: 7. - Boglár31)
2015. szept. 7. 20:38
Nem feltételezel te előre rosszat? Mert mindent csak feltételes módban írsz, arról semmit, hogy bármi rosszat tettek vagy mondtak volna neked. Ha eleve így állsz hozzájuk, azt érezheti, és az nem szimpatikus. Akkor sem lenne az, ha te lennél 40 éves és ők húszévesek. :)
25. Boglár31 (válaszként erre: 24. - Channa*)
2015. szept. 7. 20:38

Árufeltöltő! ;p

Nem feltétlenül a munkájuk tartalmát kritizálta ezzel a főnök. A precíz munkavégzésemet, a határidők betartását, a gyorsabb munkámat dicsérte.

24. Channa* (válaszként erre: 7. - Boglár31)
2015. szept. 7. 20:34

A külsőd csak abban az egy esetben szempont, ha a szépségiparban dolgoztok de, ahogy kiveszem a szavaidból, nem ott:D

Bírom azokat a húszonéveseket, akik azt hiszi, hogy a náluk idősebb nők féltékenyek rájuk:DDDD

Mégis mire kellene féltékenynek lenni? Az idősebbek is voltak fiatalok, ők is szépek/szépek voltak, ők is voltak jók, csak lehet már belefáradtak. Ha egy főnök egy frissen felvett munkavállalóra azt mondja, hogy ő az etalon, akkor vajon milyen főnök az ilyen? Mit nyújtott ő a beosztjainak? Mit segített nekik? Mivel ösztönözte őket? Nálam ez a főnök leszerepelt...

Milyen munkakörben dolgozol? Hol lehet lekörözni egy több éve ott dolgozó kollégát? Mennyi ész kellhet egy olyan munkakörhöz, amiben jók lehetünk 1-2 hónap alatt? Mi több? A legjobbak!

23. Boglár31 (válaszként erre: 21. - D7ba7bf7ff)
2015. szept. 7. 20:32
Jaja ;)
22. Boglár31 (válaszként erre: 19. - 31bc25d879)
2015. szept. 7. 20:32
Nem látom a lojalitásom hiányát. Hisz pont azért kezdtem a fórumot, hogy jóban szeretnék lenni velük, ééén szeretnék tenni a dolgokért...
21. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 12. - Boglár31)
2015. szept. 7. 20:29
Ha felvállalják a gyűlöletüket akkor nincs mit tenni, ha nem vállalják fel (de te látod) akkor sem. Ugyanúgy viselkedsz mint eddig. Teszed a dolgod és mintha közöd sem lenne hozzájuk. Ha kérnek kávét, csinálsz egyet, ha elkérik a kuglóf receptjét, odaadod, de SEMMI PRIVÁT TÉMA!
2015. szept. 7. 20:27

"etalon"... majd lejjebb adod;

a rutin nagyon okat jelent;

új seprû jól söpör;

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook