Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felnőtt korban barátnőt találni? fórum

Felnőtt korban barátnőt találni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. roncsika (válaszként erre: 5. - Pepe 08)
2008. júl. 5. 15:58
Szegény Pepe, nem lehetett könnyű neked. Nagyon sajnálom! Lezuhant a gépe, v. hogy történt?
2008. júl. 5. 15:57
Azt gondolom, h. a net azért nem alkalmas ismerkedésre, mert az itt lévő emberek éppen az anonimitás miatt szeretnek itt társalogni, és megosztani egymással a gondjaikat. Én szívesen megismerkednék valakivel aki barátnőt keres, természetesen Budapesten, akivel sok mindent lehet csinálni. Közületek valaki pesti?
2008. jún. 29. 13:57

Sziasztok!

Sajnos nekem sincs barátnőm. Olyan IGAZI!

Volt egy, a világ legeslegjobb barátnője, de Őt elveszítettem egy repülő balesetben. Azóta sem találtam olyan Valakit, akivel megoszthatom életem minden búját-baját./Kölcsönösen!/

2008. jún. 25. 10:34

Sziasztok!


Szintén hasonló cipőben járok!

Mi 5 évvel ezelőtt költöztünk teljesen új városba és bizony azóta sem találom itt azt az igazi barátnőt, akit szertnék!:( A régi barátságok zöme a távolság miatt megszakadt, de akivel maradt a kapcsolat, azzal sem olyan, mint régen!:( Meg aztán nem ugyanaz, ha át tudsz ugrani a másikhoz, ha személyesen lehet dumcsizni egy kicsit, mintha telefonon lehet beszélgetni... Megismerkedtem itt új emberekkel, de olyan igazi barátnőm, akiért tűzbe tenném a kezem és aki észreveszi, ha ellépek mellőlle és utánam núl....na, olyan nem lett, pedig nagyon jó lenne! Sajnos ez nem rendelésre jön!:( Itt sajnos leginkább olyanokkal hozott össze a sos, akiknek jó voltam lelki szemetesládának, ha arra volt szükségük, de én nem igen számítottam. Nem mintha nekem lelki szemetesláda kéne, mert boldog házasságban élek és úgy érzem kiegyensúlyozott boldog nő és anya vagyok, de azért egy barátnő csak hiányzik.... Nem panaszkodni neki, hanem csak! Beszélgetni, csavarogni....

3. nindaro (válaszként erre: 1. - Roncsika)
2008. jún. 25. 09:52
Szia "roncsika", Nekem is hasonló a történetem felnőttként és "alien" munkanélküliként, új lakóközösségben nem könnyű ismerkedni, napokig ki se mozdulok itthonról, pedig vágynék én is egy kis tereferéle:-)
2. 7004ca251b (válaszként erre: 1. - Roncsika)
2008. jún. 1. 12:16
Munkahelyről,vagy a közelben lakók,szomszédok közül,vagy pl az én legjobb barátnőm a műkörmösöm,vele annyit csacsogtunk mindig mikor mentem,hogy valahogy kialakult.De pl itt is nagyon jófej emberek vannak,nálunk a Ropis fórumban is nagyon sok csajszi van,aki összejár a hétköznapokban is,elmennek együtt kávézni,vásárolgatni,szóval itt indult a barátság,és "megtestesült" a való életben:)sőt nekem is van innen olyan barátnőm,akivel nap mint nap levelezünk,meg ha végre lesz egy kis zabad időnk,remélhetőleg találkozunk is,de már most mindent kifecsegünk:)tehát rengeteg lehetőség van rá szerintem:)
2008. jún. 1. 11:46
Sziasztok. Veszprémből származom, már jó ideje Budapesten élek. A régi barátnőkkel a távolság miatt ritkán találkozom, és bár jó párkapcsolatban élek, nem vagyok magányos, de azért szeretnék barátnőt. Szerintetek hogyan találhat egy felnőtt nő új barátnőket?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook