Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Feleség, gyerek, megcsalás... fórum

Feleség, gyerek, megcsalás... (beszélgetős fórum)


1 2
28. Tipke (válaszként erre: 24. - Tamianyu)
2010. febr. 18. 16:54

ez egy jó kérdés. de azt hiszem nem. Bár megmondtam neki hogy nekem soha nem kellene úgy mint barát vagy mint férj.

A házasságuk ettől függetlenül működik, nincsenek rosszban, s nem is akarnak elválni. Különös egy dolog.

27. 9c8432d068 (válaszként erre: 25. - Tipke)
2010. febr. 18. 16:53
Akkor mi a frásznak irogatsz ide ilyen szövegeket?
26. 759dae95ea (válaszként erre: 23. - Tipke)
2010. febr. 18. 16:52

Csak egy költői kérdés: Hogy akarod leélni a pároddal az Életedet hűség nélkül?

Tudod, szerintem ez a normális kapcsolatok alapja (Bár megjegyzem, erős 12 évvel vagyok nálad idősebb, 21 évesen is hittem a hűségben)

25. Tipke (válaszként erre: 22. - Szabina1984)
2010. febr. 18. 16:51

a felesége is tudja hogy csak a gyerek miatt van vele, sőt még a gyerek is tudja.

De, engem meg nem kell egyből leírni... ha az ember a gondolattal játszik az még szerintem nem bűn. És ne mondja nekem senki hogy eszébe sem jutott még ilyen... Nem akarom én senki családját tönkre tenni.. és nem is teszem , nem vagyok hülye!

24. Tamianyu (válaszként erre: 18. - Tipke)
2010. febr. 18. 16:49
Szerintem ez nem a te dolgod,csakis kettőjüké.Majd ha valóban annyira rossz a házasságuk akkor elválnak.Én minden esetre nem szeretnék család romboló lenni.Egyébként is,ha így van ahogy leírtad,akkor nem tartod ezt a pasit undorítónak??
23. Tipke
2010. febr. 18. 16:48
szeretek vele beszélgetni, de soha nem lennék belé szerelmes, 5 éve fut utánam, mindent megtenne értem. Nekem tény hogy tetszik mert olyan szeme van hogy az hihetetlen. De tudom hogy a barátom az akit szeretek vele akarom majd leélni az életem. DE! 21 éves vagyok nem fogadtam neki még se hűséget se vakságot. Még nem házasodtunk össze. Megbeszéltük hogy jobb ha még most kiéljük magunkat mint ha majd ránk is akkor jön ránk amikor más összeházasodtunk és ott sír egy két gyerek. akkor már nincs visszaút.
2010. febr. 18. 16:46
és ahogy az előttem lévők is leírták, könyörgöm ne egy nős férfival kezd ki. gondolj a családja helyébe, te mit éreznél, ha egyszer a férjed is ezt tenné veled, mégha csak a gyerek miatt is vett el, amit persze sosem lehet tudni...
21. 759dae95ea (válaszként erre: 18. - Tipke)
2010. febr. 18. 16:44

És ilyen férfira vágysz?

A ilyen férfit satuba kéne szorítani!

20. Tamianyu (válaszként erre: 11. - Tipke)
2010. febr. 18. 16:44

Akkor keress más kalandot,aki független ha neked nem számít a párod.De azért,mert téged hajt a véred,ne mássz bele egy család életébe,ez gusztustalan!

De milyen pasi az is,akinek szerető kellene család mellett???!!

Amikor lefeküdtél vele már akkor is nős volt?

Én nem vele keresném a kalandot a helyedben.

Ha nem elég neked a párod,akkor legyél annyira tisztességes,hogy szakítasz vele.De független férfit keress utána is,ha tükörbe akarsz még tiszta lelkiismerettel nézni.

Nekem ez a véleményem.

2010. febr. 18. 16:43
tehát a boldogságot nem éri meg veszni hagyni egy kis kalandért...
18. Tipke (válaszként erre: 4. - F-kszilvi)
2010. febr. 18. 16:42
Tudja hogy csalta világ életében. 21-20 évesek voltak amikor összeházasodtak a gyerek miatt.
2010. febr. 18. 16:42
Szerintem is hagyd a francba ezt a kapcsolatot! Én se kezdtem soha olyan férfival, akinek családja lett volna!
16. bobtailka (válaszként erre: 11. - Tipke)
2010. febr. 18. 16:42
Ebben egyet értek. Az ember tényleg nem bújhat ki a bőréből. Tudnék mit írni,de ez a dolog most nem rólam szól. Az biztos,hosszabb távon csak bonyodalom lesz belőle..
15. szabina1984 (válaszként erre: 11. - Tipke)
2010. febr. 18. 16:42
Szerintem ne hadd veszni a kapcsolatodat, habár pontosan tudom, mit érzel, a kaland hajt, és a kíváncsiság. de jó átgondolni, mi az amit veszíthetsz, és mi az,amit kaphatsz. melyik ad, jelent többet...
14. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - Tipke)
2010. febr. 18. 16:41

Te vagy kelletni akarod magadat,vagy nagyon léha nőszemély vagy,esetleg mindkettő.


Ha valaki szívből szereti a férjét,sőt imádja,ahogy a képeid alá van írva,akkor meg sem fordul a fejébén ilyen kérdés,mint amit feltettél.


Vagy ez csak egy szórakoztató fórum akar lenni?

13. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 11. - Tipke)
2010. febr. 18. 16:40
ne haragudj, de minden tökéletes és szerelmesek vagytok ezt írtad...itt nem stimmel valami...akkor minek csinálod ezt? vagy most hazudsz, vagy utána...
12. Tipke (válaszként erre: 8. - E773b192c8)
2010. febr. 18. 16:39
nem nekünk van gyerekünk hanem a pasinak.
11. Tipke (válaszként erre: 7. - Bobtailka)
2010. febr. 18. 16:38
igen... 2 éve vagyunk együtt a párommal és szerelmes vagyok belé... nem csaltam még meg. minden tökéletes a kapcsolatunkban, csak hosszú volt ez a tél és besokaltam. nagyon vágyom a kalandra.. és tudom hogy az ember nem bújhat ki a bőréből. benne van a vérében...
2010. febr. 18. 16:38

Gondolj arra is,hogy tönkre tehetnétek a családi életét a pasinak.És gondolom a Te párod sem örülne,ha kiderülne megcsalod.

Á,szerintem nem éri meg kockára tenni a biztosat.

Az új addig vonzó,amíg nem lesz a Tiéd.Aztán amikor már nem csak az ágy közös,hanem a számlák a gondok is,akkor szoktak jönni a bajok...

2010. febr. 18. 16:36
miért szeretnétek egy idegen pasival lefeküdni izgalmasnak találjátok .
2010. febr. 18. 16:33

Ha szereted a párodat akkor akkor miért keresed a kaladot?? Főleg hogy gyereketek is van?? Én ha kiderülne a dolog szerinted ki inná meg a levét az egésznek?? A közös gyerek!!!



Hagyd a csodába nem ér annyit az egész

7. bobtailka (válaszként erre: 1. - Tipke)
2010. febr. 18. 16:33
Igen,az ilyen dolgok nem szokták nyugodni hagyni az embert..Le szeretnél feküdni vele?
2010. febr. 18. 16:30
Szerintem hagyd lenyugodni ezt a dolgot,pláne hogy párotok van és gyerek,és lehet hogy többet veszítetek egy esetleges buktával mint nyernétek ezzel az egésszel.Én azt mondom attól vagyunk emberek,hopgy mi tudjunk mérlegelni,és szükség esetén lemondani a vágyunkról.
2010. febr. 18. 16:29
Sosem fogod tudni megbocsájtani magadnak és ő sem neked még ha azt is mondja és együtt is maradtok.
4. f-kszilvi (válaszként erre: 1. - Tipke)
2010. febr. 18. 16:29
Számomra egy nős és gyermekes pasi TABU.Gondold magad a feleség helyébe.Te mit éreznél?
3. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 1. - Tipke)
2010. febr. 18. 16:28

ahogy olvastam, láttam a képaláírást,megvan "életed legdrágább kincse"...

akkor ne akard elveszíteni...

2010. febr. 18. 16:28
Ha szereted ne csald meg, s ha a párod is szeret akkor főleg ne!
2010. febr. 18. 16:25
Van egy nagyon jó barátom, aki egyben nem vérszerinti rokonom... felesége, gyereke van... belém van habarodva... régen egyszer már lefeküdtem vele, szeretem a mostani párom... de ez a pasi... nem hagy nyugodni, megint rám kattant s az a baj hogy isteni pasi és imádom... Kicsit bonyolult történet de jó lenne ha segítenétek...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook