Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Felelőtlenség? fórum

Felelőtlenség? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. dec. 9. 08:48
Tudom h mindenki maga érzi, egyre többet foglalkozom babás témákkal de mindig ott lebeg a szemem előtt az anyagi helyzetünk!
4. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - 37fda6506d)
2009. dec. 9. 08:48
Hát nem tudom.Gondolj arra hogy a pénz amit te kapsz majd az kb 30 ft.Ha párod dolgozik majd oké,de tegyük fel keres mondjuk 130-at kézbe,a tieddel együtt az semmire sem elég.Talán az kellene hogy dolgozz 1 évet,legyen munkaviszonyod hogy ne csak 30-at kapj.Egy baba rengeteg pénzbe kerül,az nem olyan hogy ok 2 száj akkor 1 harmadik nem oszt nem szoroz mivel nem az evészetről szól az élete eleinte.Nem beszélve az orvosi költségekről stb.stb.stb.Szerintem a helyzetetekben felelőtlenség lenne.Nem lehet azért jutott most eszébe mert épp nincs munkája és semmi sem foglalja le?na nem tudom.Én ilyen körülmények között nem mernék babát vállalni.
2009. dec. 9. 08:46
én bele vágnék!;) meg kitudja mikorra esel teherbe ;)
2. kattyus (válaszként erre: 1. - 37fda6506d)
2009. dec. 9. 08:45
Ezt mindenkinek magának kell érezni. Még tanácsot sem lehet adni.
2009. dec. 9. 08:44

Leírom nagyvonalakban mi a helyzet: párom pár napja felvetette, mi lenne, ha nem, ketten hanem hárman lennénk! Örültem is neki, hogy végre anya lehetek majd!

De végiggondolva az anyagi helyzetünket nem tudom, mit tegyek! Most nem dolgozik egyikünk sem páromnak márciustól biztos lesz munkája nekem, nem tudom! Ház van (saját) ahol éljünk, egy hitel van a fejünkön a kocsi! Szerintetek??? Bizonytalan vagyok nagyon nem szeretném ha leendő gyermekem valamiben is hiányt szenvedne. Tudom soha nincs jó időpont mikor érkezzen mert mindig van valami gond!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook