Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Félelmetesség fórum

Félelmetesség (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
108. Channa* (válaszként erre: 103. - F3000dc5ef)
2015. aug. 7. 11:36
Nem vagyok egy mai csirke és így sok-sok bulin túl vagyok és még előttem van sok-sok buli, de még sosem fordult elő velem ilyen. Persze előfordult, hogy a szerintem bizonyos szint alá ittam magam, de még ekkor sem hánytam össze magam, ekkor sem kellett senkinek berakni a fürdőkádba és lemosnia, olyan sem történt velem sosem, hogy nem emlékszem semmire vagy csak részletek. Az érzékeim tompulnak, de ettől még tudok mindenről. Persze az is lehet, hogy az a bizony szint azért nem jött el életem során, mert előtte elalszok:D És mindig otthon! Sosem aludtam senkinél, mindig hazamegyek/hazamentem, és úgy, hogy tudtam magamról.
107. trapiti (válaszként erre: 103. - F3000dc5ef)
2015. aug. 7. 11:35
Szerintem meg nem kellene... A fórumindítóval ráadásul rendszeresen előfordul... egyszer már majdnem megerőszakolta ugyanez a "barát" erre mit csinál? Megint öntudatlanra issza magát vele, aztán még el is hiszi hogy csak megfürdették... ilyesminek egyszer sem szabadna előfordulnia.
106. trapiti (válaszként erre: 104. - Channa*)
2015. aug. 7. 11:33
Fél liter tömény az nagyon sok... ahhoz hogy az "ne ártson" már igencsak edzésben kell lenni...
105. f3000dc5ef (válaszként erre: 104. - Channa*)
2015. aug. 7. 11:31
Értem.
104. Channa* (válaszként erre: 97. - F3000dc5ef)
2015. aug. 7. 11:30

De én nem is írtam ilyet.

Azt írtam, hogy én is szoktam időnként inni (nem bort. Én csak rövidet iszok:)) Jól bírom, így sokszor fél liter tömény sem árt meg.

De ivás közben mindig figyelek arra, hogy ne jussak el egy bizonyos szint alá, még akkor sem, ha a legjobb barátaimmal vagyok, pedig ők nem használnák ki a helyzetemet, de akkor sem. Szeretek emlékezni mindenre.

Tehát, lehet inni, csak korlátokkal, ahogy minden mást is csinálunk.

Nem kell kiforgatni, amit írok, nem sátántól valónak állítom be a piát, a drogot igen, hanem azt mondtam, hogy tudni kell inni úgy, hogy közben ne történhessen velünk rossz (nem tudjuk mit csinálunk, nem tudjuk mit csinálnak velünk, stb.) és nem utolsó sorban úgy igyunk, hogy másnap ne kelljen szégyenkeznünk, ne kelljen agyalni azon, hogy mit csinálhattam seggrészegen. Érted?

103. f3000dc5ef (válaszként erre: 101. - Trapiti)
2015. aug. 7. 11:30
Egyszer-egyszer bárkivel előfordulhat. Szerintem.
2015. aug. 7. 11:18
Csak az elejét olvastam ennek a "gyöngyszemnek". Ritka gusztustalan az egész, úgy ahogy van... részeg lány alvázmosása.... és ez is egy téma:(
101. trapiti (válaszként erre: 97. - F3000dc5ef)
2015. aug. 7. 11:16
Ebben a formában, ahogyan a fórumindító iszik, szerintem nyudogtan démonizáljuk csak az alkoholt... persze a kultúrált alkoholfogyasztás is egy a világ sok dolga közül amit tanulni kell. Ez már régen nem az 1-2 pohár bor a vacsorához vagy az 1-2 koktél a buliban kategória... Öntudatlan részegre inni magát és a saját hányásában fetrengeni - ez az ami taszító és veszélyes. Ha mértéktartó és kultúrált alkoholfogyasztó lenne, a fórum sem jöhetett volna létre...
100. c40efa00cc (válaszként erre: 99. - Fincsi5)
2015. aug. 7. 11:11
Igazad van, tényleg ilyenek. Én ezért nem is hitetlenkedek. Lehet, hogy troll a leányzó, de akkor is előfordul ilyesmi nap mint nap.
99. fincsi5 (válaszként erre: 92. - Channa*)
2015. aug. 7. 11:09

Nincs.:( Azért barátok, mert mind ilyen. És ha hiszitek, ha nem, a fiatalok többsége ilyen.

Vagy jó dolgában, vagy az ellenkezője miatt.

Ez a társadalom kivetítése.

Szomorú.

98. c40efa00cc (válaszként erre: 96. - 3d787b167a)
2015. aug. 7. 11:08
Az! :))
97. f3000dc5ef (válaszként erre: 90. - Channa*)
2015. aug. 7. 11:04

Azért ne démonizáljuk már az alkoholt. Persze anélkül is lehet jól érezni magunkat, és nem kell seggrészegre inni magunkat, akkor sem éppen elfogyasztunk pár pohár bort.

De ne mondjuk már azt se, hogy aki néha iszik, az mindig hányásban fetreng, és szétcseszi a máját.

Az már masszív alkoholizmus. Köze nincs az alkalmi buli iváshoz.

96. 3d787b167a (válaszként erre: 93. - C40efa00cc)
2015. aug. 7. 11:02

:)))


Van miből berúgni, úgy, hogy lehányja magát, rámászik a részeg "barátja", megfürdeti, alaposan a nunust is.....



Annyira beteg ez az egész!

95. fincsi5 (válaszként erre: 89. - 9b10f3d7ff)
2015. aug. 7. 11:00

Nem igazán tudom komolyan venni, nem tudom, miért, de azt gondolom; sokszor alkoholizál, és olyankor ír hülyeségeket. Nem?

Mert, ha valaki valamiért nincs kibékülve magával, vagy éppen az életével, valahogy nem így ír, de mondom, én laikus.:))

Nekem is volt rossz időszakom,

94. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 92. - Channa*)
2015. aug. 7. 10:59
Én nem mondtam egy szóval sem, hogy nem kellene lecserélni a barátait, de erre segítség nélkül képtelen, azt gondolja ez így jó. Lehet csak ezekkel érzi jól magát, mert úgy gondolja, csak ezek fogadják el. Valószínű a szüleivel nem jó a kapcsolata, menekül vélt, vagy valós problémától.
2015. aug. 7. 10:59
Jó, hogy van miből igyál. Talán túl sok a zsebpénz. Ennyit még hozzáfűzök.
92. Channa* (válaszként erre: 89. - 9b10f3d7ff)
2015. aug. 7. 10:56

Szerintem meg elég lenne a barátait lecserélni.

Milyen társaság az, ahol ezt csinálják?

Igyunk amíg jól érezzük magunkat, szóljunk egymásnak, ha túlzásba esik valaki, ne kihasználjuk ki azt aki mégis túllépte a határokat, stb.

Nincs egy normális sem ebben a csapatban?

91. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 88. - Fincsi5)
2015. aug. 7. 10:55
De milyen barát?... ha az, akiről már írt, hogy lefogta a kezeit és rámászott, erőszakoskodott vele, na azzal ki lehet a vízből. Ki tudja most is mit csinált vele öntudatlan állapotában, amit éppen elhallgatott a "kedves" barát?
90. Channa* (válaszként erre: 85. - F3000dc5ef)
2015. aug. 7. 10:53

Nem volt vicces, amit írtál.

Nekem nem kell ahhoz innom, hogy jól érezzem magam.

Egyébként feltételeztem, hogy viccelsz, hiszen írtam is, de elbizonytalanodtam....

89. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 86. - Fincsi5)
2015. aug. 7. 10:52

Sokszor egyetértek Veled, most nem.

Ha idáig nem tudták a jó útra terelgetni, akkor ebben a korban a pofon még nagyobb gondokat okozna.

Na, pont nem arra a cicológiára kellene utalni, van ennél jobb módszer is, orvosi segítséggel terápia, amikor tükröt állítanak elé.

Valahol elásva a lelke mélyén érzi, hogy gond van, hiszen akkor nem kérdezgetne, elfogadná, ez így jó, ahogy.

Nem tudjuk mi váltotta ki nála ezt, mi elől menekül öntudatlanságba, miért nem tuja elfogadni magát, előző fórumában írta, utálja a saját nevét még leírni is, ez valami komolyabb dolgot rejt,

88. fincsi5 (válaszként erre: 87. - Puritan)
2015. aug. 7. 10:33

De van barát, aki törődik vele.

Igaz, hogy vissza kellene rángatni, de 3 nap ott, ahol a tévé járt, és tudná értékelni az életét.

Szerintem, de én nem értek hozzá, csak hozzászóltam. :)

Különben annyi "lökött" agy van, hogy valamit lépni kell komolyan, mert nem jól van ez ígyen.

2015. aug. 7. 10:26
Nem gondolom, hogy pszichiátriára való, talán valamiféle terápiára igen, mert nem atyai pofon, sem verés az ami hiányzik neki, hanem inkább törődés, de úgy látom az egyre inkább kiveszett a virtuális térből is.
86. fincsi5 (válaszként erre: 59. - Be7f6cf6da)
2015. aug. 7. 10:22

Te nem józanodsz ki egyhamar, úgy látom.

Talán egy apai piszok nagy pofon, az kellene!

Ha nincs, be kellene vitessen valaki pszichiátriára. oda, amelyikről minap hírek röppentek fel.

85. f3000dc5ef (válaszként erre: 53. - Channa*)
2015. aug. 7. 10:19

:D heheehe. Igen. Ez a napi programom.

Örülök, hogy ennyire felszabadult tudsz lenni, egy ilyen fórumon :D Talán innod kellene kicsit, hogy vicces legyél. Mert úgy látom anélkül nem megy.

84. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Be7f6cf6da)
2015. aug. 7. 09:48

Már írtam , másik fórumodhoz, hogy kérj segítséget.

Nem normális, hogy hülyére iszod magad. Legyen annyi önbecsülésed, tartásod, hogy tiszteld meg önmagad, hogy ne csinálj magadból hülyét.

Nem normális, hogy azon meditálsz milyen ember, aki meg akar erőszakolni.

Nem normális, hogy nem tudod leírni a saját születési neved, mert utálod.

Hidd el, ez egyik sem normális dolog.

Egyszer valaki ilyen állapotban összeszed és akár külföldön találhatod magad, mint prosti, hiszen világodról sem tudsz.

Egy szakember kitudja bogozni, mi a gond a lelkeddel, mert azzal nagy gondok lehetnek.

Próbálj talpra állni, amíg teljesen ki nem csúszik alólad a talaj.

83. gyöngy:) (válaszként erre: 82. - Gyöngy:))
2015. aug. 7. 09:44

Ja, öntudatlanul, hányásban biztos nem lehet szeretkezni, gondolom én.

Jöhet a következő történeted.

2015. aug. 7. 09:40

De "szép pár" vagytok!

Egyszer te, máskor a barátod tiszta részeg, utána meg itt nyafogsz, hogy fogdos.

Akkor inkább kölcsönösen szeretkezzetek ilyenkor, hátha az nem lesz félelmetes!

2015. aug. 7. 09:36
Kenyerem javát már megettem, de még soha nem hánytam részegségtől.
2015. aug. 7. 09:30
Szent Kleofás!
2015. aug. 7. 09:26
Elovastam az eddigi sztorijaidat. Ha minden igaz, amit leírtál, akkor tényleg kérj segítséget, lehetőleg a családodtól (ha van). És kerüld el messzire azt a szarkupacot, aki múltkor majdnem megerőszakolt. Ha jól sejtem, ezúttal is ugyanarról az alakról van szó. Keress más társaságot, mert nagyon rossz úton jársz.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook