Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Feketéből barna hogyan? fórum

Feketéből barna hogyan? (beszélgetős fórum)


11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Lady Lavender)
ápr. 17. 01:06
Leszedte barna lett,balayage nem.
10. libikóka (válaszként erre: 9. - D.o.n.)
márc. 11. 17:31
Csak nem feltétlenül jó szőkítőt arcon használni.
9. D.o.n. (válaszként erre: 8. - Libikóka)
márc. 11. 17:06

Ah, nem! Könyörtelen vagyok: úgysem "ront" a vonzerőmön :)))

A cégünk hangsúlyozza a különbözőségek elfogadását, gondoltam, tesztelem a rendszert..

De köszönöm a válaszodat. :)))

8. libikóka (válaszként erre: 7. - D.o.n.)
márc. 11. 11:05
Nem lenne jobb csak színezni?
márc. 11. 11:01

Sziasztok!

Talán hátha valakinek van tapasztalata ezen a téren IS.

Persze nem gondolom, hogy szakállfestésben jártas "Koncsitákat" fogok itt találni, deeee mit gondoltok, ha a barna szakállamat szeretném kékre festeni, előtte érdemes szőke hajfestékkel világosabbá tenni a kékfestés előtti állapotot?

A szakáll állaga nem a hajhoz hasonlít, hanem... szóval hátha valaki szakavatott a témában. ;-)

febr. 1. 03:22

Egy eves feketet leszed a koktellal? wow :DD Balayaget is csinal rogton?

Annak a keze ala nem kefudnek, aki ilyet mond.

jan. 31. 18:58
Igen mert az más az csak nem olyan mint egy erős színt kivilágosítani. Beszeltem a fodrásszal koktélozást ajánlotta.
jan. 31. 04:40
A fodraszban nem bizol, de balayaget akarsz? :D
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 21:47
Csak fodrász tud ezen változtatni. Ha jó szakemberhez mész aki modern minőségi festékekkel dolgozik, nem teszi tönkre. Már nagyon jó termékek vannak és nem csak a blanche por létezik már. Viszont lehet hogy nem lesz elég egy alkalom a kívánt szin eléréséhez.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 20:20
Sehogy. Növeszd le.
jan. 29. 20:03
1 éve van fekete hajam,de rájöttem mégsem az igazi,balayage hajat szeretnék majd viszont első célom az lenne hogy újra barna legyek? Ez hogyan lehet? A C-vitaminos pakolást próbáltam,semmit nem csinált,kicsit tartok a fodrásztól nehogy tönkre vágja a hajam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook