Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet megszokni a fehérje ízét? fórum

Hogyan lehet megszokni a fehérje ízét? (tudásbázis kérdés)


13. Guruljka (válaszként erre: 11. - Bichi)
2021. okt. 24. 10:03

Én maradok a villánál, azzal mitóntha tojást vernék.

Nagyobb mértékű koszolásra nem tartom érdemesnek az ügyet.

No meg ezek a porok langyos folyadékban szeretnek oldódni.

Találtam egy jót, eddig a legjobban oldódik: a PureGold, rendesen oldódik és jóízű.

12. simple (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 17. 07:50

Nekem mind ízlett, csoki, vanília, eper, mogyoró, kávé, pisztácia, ezeket próbáltam, de leggyakrabban a

vaníliát szoktam venni.

11. Bichi (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2021. júl. 16. 22:46
Rázással mind oldódik, akár egy befőttes üvegben is. De jellemzően kanállal is, csak ne a vízbe a port, hanem folyamatosan adagolva a porba a vizet, de én biztos nem vacakolnék ezzel, inkább rázok rajta kettőt :)
2021. júl. 16. 22:31

Na és az oldódás? Azzal hogy állunk?

Akármilyen finom,azért csokómban márlehetőlegne álljon.

Eddig egy volt, amelyikízlet is és egy kanállal simán elkavartam, de már nem elérhető.

9. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 16. 22:19
A legtöbb márka már-már gourman íz :)
2021. júl. 16. 20:27

Nekem ketfele van, amit ihatonak minositettem, a tobbi szamomra borzalmas. Myprotein ihato kategoria, az Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard feherje pedig kifejezetten finom.

A tobbi nekem nem megy le. 🤷🏽‍♀️

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 16. 19:06

Simán.

A Biotech USA Ultra Loss Shake csokis pl nagyon finom. Nekem a Iron Lady-s nem ízlett, úgyhogy nem ittam. Ennyi.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Simple)
2021. júl. 16. 19:01
Pl melyik jön be?
5. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 16. 18:56
Biotech usa fehérjeporait fogyasztom, isteniek, még vízzel is teljesen olyan, mintha tejjel készítettem volna. Azoknak egyáltalán nincs az a por íze amire gondolsz.
2021. júl. 16. 18:38

A fehérje italporra gondolsz? Ami egy csomó ízben kapható? Ha az egyik nem tetszik, próbálj ki egy másikat.


Ha egy bizonyos cél elérése érdekében fogyasztok valamit és nem az élvezeti értéke miatt, akkor különösebben nem filózok rajta, hogy ízlik vagy nem ízlik.

2021. júl. 16. 18:34
Értem én itt a fehérje turmixra
2021. júl. 16. 18:33
Nem emlékszem. Még kicsi voltam, mikor Anyukám etetni kezdett vele.
2021. júl. 16. 18:32
Aki fogyaszt fehérjét hogyan szokta meg az ízét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook