Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fehérje, ami édesít: új csodaszer a glicin? fórum

Fehérje, ami édesít: új csodaszer a glicin? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fehérje, ami édesít: új csodaszer a glicin? (Jó tudni!)

5. asztanaviszta (válaszként erre: 3. - 55Judit)
febr. 20. 10:23

Vagy talán azok, akiknek megalapozott tudásuk, tapasztalatuk van ezekkel a szerekkel kapcsolatban.

Nem ilyen-olyan "dr. gugli a barátod" hevenyészett cikkeket és fordításokat olvasnak.

4. 55Judit (válaszként erre: 2. - Katt2)
febr. 17. 11:12

Köszönöm, az egyiket már megnéztem, amint ráérek a másikat is meg fogom. Érdekel.


Én kutatásokat olvastam mindegyikről Szendi Gábor fordításában. Igen értékesnek találom mindkettőt, főleg hogy a megfelelő adagolásról is szó esik a kutatási eredményekben.

febr. 17. 09:35
Én mindkettőt fogyasztom, egyik sem új legfeljebb annak aki még nem hallott róla, és nem is csodaszerek. Legfeljebb azok nevezik annak akiktől távol áll a kutatások tanulmányozása.
2. katt2 (válaszként erre: 1. - Liselotte)
febr. 17. 09:27

Van egy komolyabb videó a glicinről:


[link]


Meg a NAC-ról is:


[link]


Egyébként nagyon sok videó van ezekről a Youtube-on.


A NAC tényleg jó a dohányosoknak.

febr. 16. 09:35
A glicin egyfajta aminosav, amely az utóbbi időben divatos szerré vált. Rendszeresen felkapnak egy-egy anyagot az egészséges táplálkozással, sporttal kapcsolatos weboldalak, amelynek azután rajongói és ellenzői jót-rosszat állítanak. Mi az igazság a glicinről, milyen hatásait lehet kihasználni és mire kell vigyázni vele kapcsolatban?

Ugrás a teljes írásra: Fehérje, ami édesít: új csodaszer a glicin?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook