Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Faluban mi számít szerintetek csendháborításnak? fórum

Faluban mi számít szerintetek csendháborításnak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2022. júl. 23. 09:53
Ugyanaz, mint a városban. Esetedben feltehetően jóban vannak a zajongó szomszédoddal.
3. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 09:45
6 óra annyira már nem hajnal nyáron és tényleg meleg van érdemes a kinti munkákat minél korábban elvégezni. A településeden biztos van érvényes szabályozás arról mi számít csendháborításnak és a rendőrség a szerint jár el.
2022. júl. 23. 09:38
Faluban szerintem csendháborítás = a kakaskukorékolás
2022. júl. 23. 09:25
Mai nap történt mert már nem bírtam, be telefonáltam a rendőrségre hajnali 6kor mert a kedves szembe szomszéd minden reggel láncfűrészel,flexel,kalapál..órákig ! Eltelt egy óra nemjöttek ki pedig azt mondták, újra felhívtam őket azt mondták lezárták mert kint voltak, mondtamlkehetettlen mert kint ülök senkisem volt itt ! Mire vissza hivott a rendőrkapitanyságrol egy rendőr h ez nem csend háborítás meg hogy mikor csinálja a tűző napon? Párom is ott dolgozik egésznap,hétvégén pihenni akarna.. és még a rendőrnek ált feljebb h én hívogatom őket..ezt szerinte elkell fogadni mert h falu..meg h házkörüli munka... szerintetek? jogos?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook