Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Faluban mi számít szerintetek csendháborításnak? fórum

Faluban mi számít szerintetek csendháborításnak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
64. Soufflet (válaszként erre: 61. - 934dba4365)
2022. júl. 23. 21:04

Es bocs, de fa vagas, csak az erdoben van.

Apritast csinaljanak esetleg lakouvezetben. De the hany ilyesmit lattal?

63. 934dba4365 (válaszként erre: 62. - Soufflet)
2022. júl. 23. 21:03
Mit?
62. Soufflet (válaszként erre: 61. - 934dba4365)
2022. júl. 23. 21:01
Ezt honnan vetted?
61. 934dba4365 (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 20:54
A favágást mindenki hallja. Azt is te írtad, hogy sokak szerint normális. De annak sincs túl nagy jelentősége, ha mindenki utálja. Általában azt utálják, aki kilóg a sorból. Lenézik, kiközösítik a sittes múltja miatt.
2022. júl. 23. 20:53

A szulaim regi szomszedsagban osszefogtunk, hogy ne hajnali 6-kor kezdjenrk az epitkezesen. Es volt foganatja, mert sok csaladot zavartak.

De te csak picsogsz, es a te ferjed ugyanolyan zavaro hajnali 6-kor. Ezert nem vesznek komolyan.

59. Soufflet (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 20:49

Szarni es kajat enni csak nincs fel ora. De legyen...

A dragad hajnali 6--kor kezdi az ipart. Nem gondolod, hogy o kuddolhatna?

58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Soufflet)
2022. júl. 23. 20:46
Igen annyit vezet.
57. Soufflet (válaszként erre: 56. - Soufflet)
2022. júl. 23. 20:44

En is megbolondultam volna az allando 12-16 ora meloval, ha nem fizettek volna ki a menetidot, amig vonatoztam, es aludtam.

Hordtam magammal fogkefet, dmink cuccot, es nem volt gond.

56. Soufflet (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 20:40
Az apam 2-3-4 orat vonatozott 17 evig naponta. Autozhatott volna kevesebb orat, de igy az utazasi idoben akar aludhatott is egy vonaton. Nezhetett ki a fejedbol, olvashatott, azt csinalt, Amit akart.
55. Soufflet (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 20:35
Elotte irtal mast.
54. Soufflet (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 20:35
Szerinted mas meg nem galyazott?
53. Soufflet (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 20:33

5 orat vezet a ferjed naponta?

Az a benzinbol mennyit? Es megerti? Talan a logisztikaval van a gond.

52. 71ddaa07fa (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 20:31

Lehet nektek is el kellene költöznötök Nyírpityerére. Egy ismerősöm is oda költözik. Útkarbantartó volt, dolgozott látástól, mikulásig ráadásul a munkatársa is cikizte a beszédhibája miatt.

Megunta, augusztusban költöznek,ott halőr lesz. Azt mondja az a falu a nyugalom szigete. Csak sajnos a felesége ott nem tud vásárolni karfiol fagyit, ami a kedvence.

51. Soufflet (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 20:29

En megertelek.

De ez az aljas oregasszony stilus. Volt smitten, es? Szerinted azok az emberek mind megatalkodott gyilkosok? Nekem voltak sittes barataim/haverjaim. Egy valamit tanulnak meg az emberek, ha bevarrjak oket. Erot fitogtatni.

Ha harom ketszekrenyes ajtoval mesz oda a szomszedsagbol reggel egy barati kerere, behuzza fulet-farkat.


Bar en elobb mennek oda akar mondvacsinalt meloval megbizni, es kicsit beszelgetni, meg meghivnam.

Mezzel tobb legyen lehet fogni, mint ecettel a mondas szerint. Es mukodik. A regi raktaramnal csupa szar alakok logtak mindig . Nekem voltak plusz racsaim es riasztom, ami a leghulyebbek elen ved. De az enyere vigyaztak...

...a rendelesre lopok. Akik tolem nem vittek arut azutan, hogy egy szaros froccsot kifizettem nekik egy tre kocsmaban.

Megprobalhattam volna arra jatszani, hogy lebuktal, kamera, minden... De ez nem megy. Es a rendorseg velunk mar fel is adta, vagy egy reszuk vevo volt szinten.

50. Flóra76 (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 20:17
Aztaaaaa🤔
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - 934dba4365)
2022. júl. 23. 20:16
Nem, nem csak mi ! Csak másnak a szomszédja nem hajnalban vágja a fát... az egyetlen ember az utcában akit mindenki utál !!! ISMÉTLEM MINDENKI !!
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Soufflet)
2022. júl. 23. 20:15
Hajnali 3kor kel, eltud menni sz*rni, meg elteszi amit este elpakoltam neki kaját, majd 2,5 órát utazik ( vezet.) és utánna az egésznap a tűző napon 4ig, 7re otthon van kb, semmire sincs ideje. De ne hogymár még ő legyen a hibás h a kib,*szott hétvégét nem tudja végig pihenni... áskálodni akarsz akkor keres másik beszélgetős forumot.
47. 934dba4365 (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 20:08
Csak ti dolgoztok a faluban?
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - 934dba4365)
2022. júl. 23. 20:03
nem nem mindegy ! Nem mindegy ! Kell felj egy órával előbb mint ahogy " szoktál " vagy menj be egy órával elöbb dolgozni ! Kurvára nem mindegy hogy valaki hétköznap rohad a munka helyén egésznap mig ő reggel csinálja a baromságait, utánna meg egésznap bent fekszik a hűs szobában, mig a másiknak csak a hétvége jutna de aztsem kapja meg nyugalomba !
45. Soufflet (válaszként erre: 38. - Auróra2010)
2022. júl. 23. 19:58

Ha mashogy nem tud megelni, mint feketezni, akkor mit csinalunk vele? Dogoljon ehen, vagy lojuk agyon egy fal mellett?

Tudom, ez engem sem nyugtatna meg, ha nem tudok aludni.

Es volt hajnalban flexeslos szomeszedom gondozatlan kutyakkal, aki folyton ordibalt a kolykeivel meg a feleseggel.

Laktam olyan helyen, ahol a kozeli padon ultek le bandazni hajnalban (ketszer is). Es ha reggel elindultak a buszok, senkit nem ilyen meg azert, mert munkaba megy.

Dolgoztam croupierkent es nekem a nappal volt az ejszaka. A sajat csaladom zavaro volt. De valahogy meg lehet oldani mindent. Vagy ha nem, hat, koltozni kell.

44. 934dba4365 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 19:52
Nem mindegy, hogy 6 vagy 7 óra? 🙄 Egy óráért áll a bál?
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Soufflet)
2022. júl. 23. 19:47
Nem lehet vele beszélni, probáltunk a parkolás miatt is komunikálni vele hogy közterület, a gumikat folyamatosan kiszurta,végig huzta a fényezést, sorolhatnám milyen ember, ha oda mennék szolni képes lenne nekünk támadni ( erre is volt példa hogy megfenyegetett hogy embereket hozat ide elveretni.. ) de lényegtelen magyarázkodni itt.. :/
42. Soufflet (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 19:44

Talan, ha nem ugy allsz hozza, hogy buntetett eloeletu kocsog, lehet, hogy megis lehet vele beszeleni, ha masok tudnak.

Az APEH-nal talan felnyomhatod, de kifizeti a buntetest, es kesz (ahogy irtad).


Szerintem oltari nagy parasztsag ilyeneknek hajnalban nekiesni hetvegen, de abbol indulj ki, amit tapasztaltal, ha a rendorseg sem segitett.

Es pl nem irtad, hogy a rendorseg hivasa elott beszeltel volna vele.

2022. júl. 23. 19:36
Semmi.
40. Soufflet (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 19:33
Ha 3 kor kel a ferjed, es teszem azt 1 orat szuttyog, hogy kesz legyen a beszaritott hajaval es sminkjrvel Minden map, majd utazik 2 orat egy iranyba, akkor is hajnali hatkor kezd az epitkezesen. Csak valahol mashol.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Auróra2010)
2022. júl. 23. 18:37
kerítést... meg olakat..meg minden baromságot csinál.. mellesleg egy írtó gonosz undok ember, szóra nem lehet vele menni mert magának ad igazat,büntetett elő életű.. sorolhatnám de felesleges mert a rendőrök szerint teljesen normális meg itt is sokak szerint..azok cseréljenek helyet velünk...
2022. júl. 23. 18:29
A fószer, aki hajnalban kalapál stb... egyáltalán végezhet legálisan ilyen tevékenységet ? az otthona a műhelye, erről papirja is van, vagy feketén schwarzban dolgozik , mert nem valószinű, hogy passzióból zajong éjjel nappal. Én utánanéznék és meg is mondanám neki
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - LBO)
2022. júl. 23. 17:12
nálunk is az egyik szomszéd szerelő, ő is sokat flexel,kalapál,csiszol vagy miket csinál nem tudom.. DE napal vagy este fele is volt h 9-10 kor de azsem olyan vészes mint kora hajnalban.. ő nem dolgozik otthon van egésznap..legalább hétvégén ülne meg magának.. ennyiből a páromse menjen dolgozni ( épitkezés) mert forroságvan.. szegény pihenne hétvégén de ettől a balféktől nem lehet...
36. Érdekes73 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 16:20
Ha szerencsétek van patkányok nincsenek nála.
35. LBO
2022. júl. 23. 16:09

Azért egy ilyen szomszéd megtudja keseríteni az ott lakók életét. Nem lenne neki is jobb, ha mondjuk harag helyett jóban lenne mindenkivel?


Mi városon lakunk, de full családiházas részen. Itt is sokszor már korán reggel megy a fűnyírás, de azért nem reggel hatkor. Sőt van egy autószerelő az utcában, de én még 7 óránál előbb nem láttam/hallottam dolgozni és este is tök időben befejezi a munkát. Nincs nagy zaj, de mégis figyel a körülötte élőkre.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook