Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fa, vagy műanyag ablak? fórum

Fa, vagy műanyag ablak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. máj. 20. 10:06
Mi is felújítás előtt állunk, az összes nyílászárót cserélnénk, hát nem tudom...a műanyag az olcsóbbnak olcsóbb, nem mindegy, de állítólag túlságosan zár, nem szellőzik egyáltalán, párásodik, bepenészesedik tőle a fal emiatt...gyerekeknek nagyon egészségtelen, asztmát okozhat. :/ És elszíneződik egy idő után, azt mondják. De nem vetemedik. A fa viszont aranyárban van és vetemedik. Nem tudok elég okos lenni. :((
8. 8da8a563b7 (válaszként erre: 3. - Speedz)
2008. ápr. 14. 12:12
nekem is műanyag ablakom van, de nem sípol és semmi gond nincs vele. akármekkora vihar van, nem húz sehol. pedig occsó volt.
7. Anita123 (válaszként erre: 5. - Speedz)
2008. márc. 29. 23:48

Igen!

Az egyenlo a "rossz" minoseggel?Csak vicc!

6. Hoxa (válaszként erre: 3. - Speedz)
2008. márc. 29. 23:39
Ne feledd, Kedves, hogy a tizediken lakunk. Ez magaslati szél. :))))
5. Speedz (válaszként erre: 4. - Anita123)
2008. márc. 29. 23:24
Lehet, ez meg magyarországi ablak. :)
4. Anita123 (válaszként erre: 3. - Speedz)
2008. márc. 29. 23:15
Szerintem ez a minosegtol is fugg.Nekunk semmi ilyen problemank nincs.Pedig itt (tengerpart mellett)szinte midig van szel.
2008. márc. 29. 22:56
Nálunk a műanyag ablak nehezen viseli, amikor nagy viharok vannak. Valahogy a belsejébe jut a szél, és furcsa sípoló hangot hallat, illetve a szél ereje is eléggé tudja rángatni. Pedig csak 2 és fél éves, tehát nem az elöregedés miatt csinálja ezeket.
2008. márc. 29. 22:48

en mindenkeppen a muanyag mellett dontenek a helyedbe.Nekunk ez van evek ota tokeletes,szuper!


Elonyei!

-Konnyen tisztan tarthato!

-Nem kell allandoan karbantartani!

-Idojaras allo!

-Egy szello se jon be a lakasba!

-Nem vetemedik!

-Nagyon eros hoszigetelt-uveg van benne!

-Esztetikailag szepek!

-Ablak lesz x ev mulva is ugy,hogy nem is nyulatal hozza.A tisztitason kivul.

Most egyenlore csak ezek jutnak eszembe.Sokat sporhat az ember egy ilyen ablakkal.

2008. márc. 29. 21:41
Kíváncsi lennék, mik a tapasztalaitok ezzel kapcs-ban! (előnyök, hátrányok, árak, gyártók... sötöbö)köszi!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook