Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez megfelelő ajándék egy pasi számára? fórum

Ez megfelelő ajándék egy pasi számára? (tudásbázis kérdés)


1 2
16. bd55e3f068 (válaszként erre: 15. - Bowie)
2013. jún. 27. 12:11
A jó tárgyi ajándéknak nem az a lényege, hogy egy kacattal több, hanem annak a kifejeződése, hogy tudom, a másik minek örül.
15. bowie (válaszként erre: 8. - Gkreka)
2013. jún. 27. 12:06

Hát sztem az töknagy poén lenne..:D


Egyébként pl az én párom sokkal jobban várja ezeket a típusú meglepijeimet, mint a tárgyi ajándékokat.


Van, hogy az másnap jut eszébe, hogy jajj, hát azt is meg kellene nézni..vagy én szólok neki, hogy még ki sem bontotta. És mindig emlegeti, hogy úúú, amikor ez volt vagy az volt, azzal mekkora örömet meg meglepetést okoztam, meg fúúú, vajon mi következik...

Igaz, nálunk a tárgyi ajándékok már rohadtul nem számítanak, mert amit akarunk, azt megvesszük...egymásnak okozunk meglepiket, magunkkal, a fantáziánkkal, ötleteinkkel, nem csak alkalomból, hanem csak úgy is...

Mondjuk, ha én kapok tárgyi ajándékot, azt mindig meg kell mondani, hogy mit kérek..:))) De rég nem erről szól a kapcsolatunk.

2013. jún. 27. 10:47
Akkor legalább vegyél neki valami ajándékot is a dolog mellé. Mert az, hogy magadnak veszel fehérneműt és "szexizel" neki, ez inkább rólad szól, és nem róla. Én legalábbis így gondolom.
13. bd55e3f068 (válaszként erre: 10. - Naoya)
2013. jún. 27. 10:33

Az a nagy különbség, hogy a puncira nem lehet masnit kötni, így máshova kell :P


Ha a pasidnak ez bejön, és amúgy nem veszel fel szép fehérneműt, nem szoktatok soha esténként kicsit iszogatni, mellé nassolni valami finomat, és máskor nem kap meg, akkor különleges alkalom lesz.

2013. jún. 27. 10:13

idézlek: "a nő vesz magának csinos fehérneműt"


És a férfi az ünnepelt!

Amire te készülsz, azt minden este megtehetitek, nem kell hozzá esemény, adj neki inkább valami olyasmit, amivel érezteted, hogy ez most tényleg róla szól. Aztán jöhet ez is, amit te kitaláltál.

11. gkreka (válaszként erre: 10. - Naoya)
2013. jún. 27. 10:06
Nemcsak ötlettelen vagy, hanem a poént sem ismered. Sebaj, lehet anélkül is élni :P
10. Naoya (válaszként erre: 8. - Gkreka)
2013. jún. 27. 10:02

Azért a kettő között külömbség van szerintem..

Véleményem az, hogy beleférne a dologba egy szolídabb változat.

De egyébként egy nő megint másképpen mutat úgy mint egy férfi...

Ennyiből a pasik ne járjanak sztriptíz bárba és a pasik se legyenek chippendalek..


Amúgy 2,5 éve vagyunk együtt és nyitottnak gondolom a barátomat ilyen téren.

2013. jún. 27. 09:54

elcsepelt, unalmas, eroltetett, mesterkelt;

1x talan...

8. gkreka (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. jún. 27. 09:51
Te örülnél annak, ha azt kapnád a párodtól születésnapodra, hogy egy masnit köt a farkára?!
2013. jún. 27. 09:50
Nem mindegy mennyi idős a kapcsolat és milyen érzelmeken alapszik.
2013. jún. 27. 09:39
Ehhez ismerni kellene az adott férfit.Nem mindenki örül az ilyesminek,például,ha gátlásos.
2013. jún. 27. 09:37
Ez a nőknek jobban tetszik szerintem mint a férfiaknak,de hát mindig vannak kivételek:)
2013. jún. 27. 09:36
Kellemes estének jó lehet, de mint ajándék elég sovány.
3. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. jún. 27. 09:36
hát, ha első alkalom, akkor egy nagy selyemmasnival átkötve magad a felsőtesteden és úgy ajtót nyitni biztos jó meglepetés.
2013. jún. 27. 09:35

Be! Én már voltam playboy nyuszi is dobozban!:DD

Bejön nekik!

2013. jún. 27. 09:34

Tegyük fel, hogy a nő vesz magának csinos fehérneműt az ünnepelt estére, gyertyafény, pezsgő, valami finom csokoládé vagy tejszínhab...

Esetleg a nő még masnit is tesz magára.. xD

Szerintetek ez bejön egy pasinak?

Tapasztalatok? Ötletek? Vélemények?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook