Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Simson őrült barátomnak mi lenne a megfelelő ajándék 20. szülinapjára? fórum

Simson őrült barátomnak mi lenne a megfelelő ajándék 20. szülinapjára? (tudásbázis kérdés)

9. Regin_a (válaszként erre: 8. - Wandamaci)
2012. okt. 30. 22:01

Létezik egy félig csicsa félig hasznos "légterelő a hengerfejre" ha S51 van

Nagy melegben jobb a hűtése a motornak

Rozsdamentes és polirozva

Feltettem egy képet, mutasd meg a barátjának, mi a véleménye

2012. okt. 30. 16:53

Köszönöm az ötleteket


Figyelem, bevontam még a legjobb barátját is aki szintén nagy motoros,úgyhogy együtt okoskodunk,de kíváncsivoltam hátha valaki ajánl valami átütő ötletet.

2012. okt. 28. 20:51
ha szereted, csak figyelned kell, nap mint nap, beszélgetés közbe kikotyogjuk hogy mit szeretnénk....
6. Regin_a (válaszként erre: 1. - Wandamaci)
2012. okt. 28. 10:44

Milyen tipusa van, S50, S51 vagy régebbi Schwalbe, motorozik-e ócska időben, télen is?


Ez utóbbi esetben, meleg ruha


Fordulatszám mérővel csak óvatosan, mert van amelyiket a zavarja a gyujtás, ezek jellemzően a bicikli km.órák

Ha ez nincs neki, akkor vegyél egy kettős konzolt , km.óra és fordszám mérő, aluminium tartót, gumi tokokkal

[link]


[link]


Krómozott első-hátsó sárvédő/nem olcsó/


Simsonnak elég nyüzüge a csomagtartója

Oldalcsomagtartó, ha cuccokat is cipel, vagy ha túrázik is vele, esetleg egy Krauser hátsó csomagtartó zárható dobozzal



De a legobb ha "suttyomban" érdeklődsz róla mi tetszene, mi hiányzik neki

2012. okt. 28. 10:09
Pénztől függ :), ha valami olcsót, akkor süttes neki egy nagy simson tortát :) ha pedig van pénz, akkor vidd el őt egy motrozásra, valami extrém helyre, egy kis hétvégére, olyan kirugok a hámból hétvégére :)
2012. okt. 28. 09:54

Hű. felírom a többi ajándékötletem mellé.ilyenekre valahogy nem gondoltam :D

köszönöm :)

2012. okt. 28. 09:49
Ha nincs a simsonon fordulatszám mérő, akkor örülni fog nagyon, ha kap egyet ajándékba.
2012. okt. 28. 09:48

Valami nagyon ütős ajándékot szeretnék neki adni.

Él-hal a motorszerelésért, főleg a simsonokért. Várom az ötleteket :)

2012. okt. 28. 09:46
Simson őrült barátomnak mi lenne a megfelelő ajándék 20. szülinapjára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook