Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ez még belefér a "kamasz csíny" kategóriába? fórum

Ez még belefér a "kamasz csíny" kategóriába? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. nov. 9. 20:52
Igazad lehet.
2021. nov. 9. 20:51
Nem
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 9370250d08)
2021. nov. 9. 20:48

Köszi😊!

Igen, ez nem rossz ötlet, bár az emlékül az édesapjától kapott ballagási karkötőjét semmi nem pótolja. És még 35 évesen sincs pofám elé állni és bevallani, hogy én voltam.

8. BeauIieu (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 9. 20:47

Felreolvastam, ahogy gorgetem meg mindent is csináltam

.


De mugy gáz.

7. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 9. 20:46

Feloldozlak gyermekem. :)


Sztem totálisan belefér, de mivel téged még most is bánt a dolog, vehetnél neki mondjuk karácsonyra 1 másikat, ha megteheted, és vagytok ilyen viszonyban.

Akkor bevallanod sem kell, de ha úgy alakul felhozhatod...majd ahogy érzitek.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - BeauIieu)
2021. nov. 9. 20:46
Még mindig nem tudom mi van a fogammal szerinted?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - BeauIieu)
2021. nov. 9. 20:45
Ismerjük egymást, vagy nem értem miről beszélsz?!
4. BeauIieu (válaszként erre: 2. - BeauIieu)
2021. nov. 9. 20:44

Költöttél


Azokkal

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - BeauIieu)
2021. nov. 9. 20:44
Mi van a fogammal?
2. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 9. 20:43

Te nem a fogad csinaltattad meg, hanem ruhára roltottel?


Gratulálok tiniként is. Azokat is szép vagy, mint a lőtt seb, nem?

2021. nov. 9. 20:38

16 voltam (most 35 éves nő vagyok), mikor nagyon szegények voltunk és a gimiben mindenki csesztetett, mert egy nadrágok meg két pulcsim volt mert nem volt többre, jobbra pénz, csizmam nem is volt nem túl jó állapotú edző cipőben húztam ki mindig a teleket.

Aztán egyszer a többiek szekálásából meg úgy magából a helyzetből is elegem lett és elvettem édesanyám fiókjából, a halott nagypapámtól kapott arany karkötőt, ami el volt szakadva évek óta, ezért nem hordta anyu és nem volt pénz megcsináltatni és fogtam és elvittem egy ékszerboltba és leadtam törtaranyként ott. Nem emlékszem már mennyit kaptam érte, talán 25.000ft-ot, amiből pár új ruhát vettem és akkor vettem fel, mikor anyu már elment dolgozni, hogy ne lássa, hogy vannak új ruháim, mert feltűnő lett volna.

Aztán rá egy hónapra megkérdezte tőlem, nem láttam - e a karkötőjét, mert nincs a helyén és nem találja. Persze tagadtam, de a nővéremtől pár éve megtudtam, hogy neki anyu akkor mondta, hogy sejti, hogy én vehettem el. De engem sosem gyanúsított anyu.

És a mai napig ezért is és azért is, mert az édesapjától, aki már rég meghalt kapta a karkötőt iszonyú bűntudatom van, és a mai napig nem mondtam el anyunak, hogy én vettem el. Nincs pofám bevallani.

Mi a véleményetek? Köszi,ha normális hangnemben válaszoltok!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook