Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ez még belefér a "kamasz csíny" kategóriába? fórum

Ez még belefér a "kamasz csíny" kategóriába? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Bogyoka89)
2021. nov. 9. 21:14
Igazad lehet. Szerintem nem sejti, hanem tudja.
2021. nov. 9. 21:12
Szerintem ilyen körülmények között ez még belefér. Mint mondtad, a mostani eszeddel már nem tennél ilyet. Kamaszként még máshogy gondolkodik az ember, főleg ha bántás éri, és egy ilyen"csínnyel" lát ebből kiutat. Sajnos a családi ékszert már nem lehet pótolni, de nem hiszem, hogy anyukád ennyi év után még haragudna érte. Ha tényleg sejti, hogy te vetted el, akkor nyugodtan bevallhatod, mindkettőtök megkönnyebbülne.
2021. nov. 9. 21:11
Igen, ez is egy opció. Köszönöm!
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Michelle.r)
2021. nov. 9. 21:10
Igazad lehet, köszönöm!
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Michelle.r)
2021. nov. 9. 21:09
Sajnos már nem adhatom neki vissza a karkötőt, ha szeretném sem.
2021. nov. 9. 21:09
A kamasz csíny kategóriába nem fér bele, mert lopás, ezt Te is tudod. Az új ruhákat eldugni nem tudtad, biztos anyukád talált belőle valamit. Úgy tegyél, ahogy a lelkiismereted diktál. A régi sebeket feltépni nem kell. Lehet, hogy a legjobbat akkor teszed, ha ennyi idő után nem szólsz, anyukádra vigyázol szereted, segítesz Neki.
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Loch ness)
2021. nov. 9. 21:08

Köszönöm, hogy érted, miről írok!

Nincs köztünk fal, sosem volt. Emiatt és másmiatt sem szerencsere. Nagyon jó a kapcsolatunk. És látom érted, miért tettem. Tényleg, köszönöm!

34. michelle.r (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 9. 21:07
Pont ezért mondd el neki. Te megkönnyebbülsz, ő pedig úgyis megbocsát. Tartozol neki ennyivel.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - 9370250d08)
2021. nov. 9. 21:06
Lehetséges. Köszönöm a kultúrált válaszod!
2021. nov. 9. 21:05

16 évesen két évre voltál a felnőtt kortól. Értem, hogy miért tetted, de édesanyádnak annyira fontos volt, hogy még ebben a helyzetben sem akart tőle megválni. Ráadásul még el is kótyavetyélted, a töredékét kaptad az értékének.


Akár van pofád hozzá, akár nincs, szerintem oda kéne állnod elé, és bocsánatot kérni. És megkérdezni, hogyan tehetnéd jóvá. Érzed is hogy ezt kéne tenned, mert nem indítanál róla fórumot, ha nem nyomasztana.

2021. nov. 9. 21:05

Mit ítélkeztek? Fogalmatok sincs, milyen az, amikor a kamaszok egymást cikizik, és porig alázzák azt, akinek nem megy olyan jól. Iszonyatos lelki teher tud lenni. Nemrég öngyilkos lett hasonlókért egy kamaszfiú. Én nem tettem volna ilyet, mint a fórumindító, de a lelkiállapotába bele tudom élni magam. Más egy kamasz és más egy felnőtt. Szerintem a fórumindító most már pontosan látja a tettének a súlyát, és azt, hogy mit követett el igazából - nagyon világosan megfogalmazta a lényeget. De mivel ezt belátja és rettentően bánja, ezért ilyen szempontból ez "rendben van". Nem értem, miért kell görényezni meg átkozódni. És az átok tényleg visszaszáll arra, aki átkozódik, szóval jó, ha vigyáztok.


Kedves fórumindító, nem tudom, milyen kapcsolatban vagy az édesanyáddal, de ha úgy érzed, jó és bizalmas a kapcsolatotok, mondd el neki azt, amit itt nekünk is leírtál. Akkor meg fogja érteni és meg fogja bocsátani - sőt, úgy tűnik, már régen megbocsátott. De az, hogy nem mondod el neki, valószínűleg közétek áll. Hacsak nem látod nagyon másképp a helyzetet, valld be neki, és bontsd le a falat kettőtök között.

2021. nov. 9. 21:05
Talán igazad van.
2021. nov. 9. 21:04

Nem, de mond el neki!

Egy életen át bánni fogod, ha nem mondod a szemébe hogy mit tettél!

28. 9370250d08 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 9. 21:04

Én is szeretném ezt gondolni, biztos fájt neki, haragudott is, rád is, a helyzetre is.


Sztem nem kell ezt már piszkálni, a gesztust és az értéket viszonoznám neki, hogy legalább az a családban maradjon, és akkor az egészből lehetne 1 más jellegű, de szép emlék, amit együtt még megélhettek.

2021. nov. 9. 21:04
Igen, valóban lopás. De már nem tudom visszacsinálni.
2021. nov. 9. 21:02
Anyám a mindenem, ölni tudnék érte! Lehet egy vallomás valóban jó lenne, bár ő már úgyis tudja. A
25. 8d00a82c06 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 9. 21:02

Nekem is nehéz volt.

Egy nadrágom volt és az unokanővérem elnyűtt pulcsijában jártam.

A tízórai zsíros kenyér volt, de soha nem emeltem el még 10 fillért sem, nem hogy ilyen fontos dolgot!

Sőt!

Ha anyu boltba ment, sem kértem semmit.

Ez lopá, nem csíny.

24. BeauIieu (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 9. 21:01
Menj elé, és mondd meg!
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - C9155193c4)
2021. nov. 9. 21:00
Nem kell bevallani, szeintem már réges rég tudja.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - 9370250d08)
2021. nov. 9. 20:59
Nem, nem neheztelt soha. Szeintem tudta miért tettem. Ő is tudta mennyi bantas ér, mert szegények vagyunk.
21. Tidy
2021. nov. 9. 20:59

Hát nem volt szép dolog, de szerintem ezt tudod.

Hogy miért csináltad azt megértem, elfogadás/beilleszkedés miatt én egy kollégiumbaól rúgattam ki magam.

Hát a lelked megkönnyebbülne, ha bevallanád és megbocsátás kérnél, de ez a viszonyotoktól függ.

20. 9370250d08 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 9. 20:58

Lehet, hogy az sokkal jobban fáj neki, hogy nem bízol benne, hogy elmondhatod... nem tudom, nem ismerem.


Akkor, hogy reagált Édesanyád?


Én nem tudom elképzelni, hogy 1 ilyen miatt 1 anya évekig nehezteljen a gyermekére.

2021. nov. 9. 20:57
Azért írtam nemet, mert amikor még kicsi voltál, anyád volt a tapasztaltabb. Ő tudta, hogy miért tartotta meg azt az ékszert és nem adta el. Én nem tanácsolom azt, hogy bevalld neki, mert semmi értelme, neki ártanál és csalódna.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Scherlock)
2021. nov. 9. 20:56
Mármint, nem vagyok büszke maganra erre értettem.
2021. nov. 9. 20:56
Sokan ítélkeztek de nem voltatok a helyemben. Ezerszer megbantam már és visszacsinalnam, ha lehetne. Ma ha 16 éves lennék, nem csinálnék ilyet. Akkor csináltam és iszonyúan bánom és szégyellem.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Scherlock)
2021. nov. 9. 20:54
Nem vagyok az.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - BeauIieu)
2021. nov. 9. 20:54
Oké, legyen neked karácsony!
2021. nov. 9. 20:54

Oltári görény vagy, ez a véleményem.


Légy büszke magadra!

2021. nov. 9. 20:53
Igen. Elég nehéz gyerekkorom volt és a bullying elég komolyan ment az osztályunkban. És kamasz voltam. Ma már nem tenném, de akkor nem volt ennyi eszem és élettapasztalatom.
2021. nov. 9. 20:53

...csakhogy én nem loptam és főleg nem emléktárgyakat az oseimtol.

A nagy nulla majd visszaszall.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook