Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Extra molett nő sorstársaim (100kg fölött) fórum

Extra molett nő sorstársaim (100kg fölött) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
90. velociraptor (válaszként erre: 83. - Kingi7)
2010. márc. 5. 18:39

Ha elolvasod a neten a referenciatartományokat ez már beleesik a rezisztenciába ,igaz enyhe-nekem is azt mondták ,hogy a fogyással helyreáll(bár ,hogy teljesen az technikailag lehetetlen).

Én tartanám a szénhidrát diétát.


jó hét végét!

89. velociraptor (válaszként erre: 87. - 2272c44fb6)
2010. márc. 5. 18:31

Szia!

az írt érték bár szűken belefér a referenciatartományba nem jó sem a fogyáshoz ,sem a babavállaláshoz!!!!!!!!!!!!És még lehet ,hogy a hangulatodat is rontja!!!!!!

Az enyém 2,8 volt ezt vitték le gyógyszeresen 0,6-ra és így tudok diétával fogyni-ráadásul nagyobb súlynál még jobb érték kell(töb tyroxinra van szüksége a szervezetednek)

le merném fogadni ,hogy nem jó a cukor terhelés se ,ha most megcsinálják

szerintem műtét után keress egy jó endó-dokit ,mert amíg ez a kettő nincs rendben sokat és hatékonyan ,nem tudsz fogyni és nagyobb kín is+nem mellékes ,ami kárt ezektől az egészséged szenved!!!!!!!

addig mérsékeld szerintem a szénhidrátot


sok erőt

88. vikuka
2010. márc. 5. 16:40

micimacy akupungtúrát nem akarsz el kezdeni??

én most megyek szerdán... hozzá segítem magam a fogyimhoz.valahogy meg álltam 104nél..(kg) le kell adnom még 20at hogy kisbabát válalhassak!!!!!!! alig várom már!!

87. 2272c44fb6 (válaszként erre: 77. - Velociraptor)
2010. márc. 5. 15:57

Sziasztok!

A TSH-m: 3,869 volt januárban.

Inzulin terhelésem az 2006-ban volt, asszem az volt.

Kaptam két tablettát, az egyiket éjszaka kellett bevenni, a másikat őőő azt hiszem másnap reggel.

Előtte is vettek vért, meg utána is.

Köszönöm a támogatást, és a tapasztalataitok leírását.

Még írjatok, ha van kedvetek, minden érdekel, bármit, amit szívesen leírnátok.

Pusz.

2010. márc. 5. 14:09

Sziasztok,


Mikor olvastam vizike, hogy 12 babának..mondtam is azta d ejó neked h ennyi tejecskéd van...nekem kevés volt :(


Ha ennyi tejcsid van, ne is hagyd veszni...majd utána nekiállsz a diétának:)


A pazsmirigyhez nem tudok hozzászólni csajok...azt hiszem mondhatom: szerencsére.

85. vizike (válaszként erre: 84. - Vizike)
2010. márc. 5. 12:43
Bocsánat : 1 babának viszik el a tejet.
84. vizike
2010. márc. 5. 12:42

Sziasztok.Én 20 évesen voltam 83,,tavaly 104el lettem terhes (nem súly függő),126 al mentem szülni,és most is még szoptatok,és még 12 babának viszik a tejem.Ha nem eszem eleget nincs elég tej.:(

Most 125 vagyok.2 hónap múlva már neki szeretnék állni a diétának.

83. kingi7 (válaszként erre: 82. - Velociraptor)
2010. márc. 5. 10:08

De 120 perces...miért is? Azt mondta a doki, hogy erre csak oda kell figyelni... az éhgyomri az 4,3 volt. A pajzsmirigyes proff azt mondta,hogy minden összefügg mindennel, így még várok mi mi lesz. Meg ha elvileg fogyok, akkor el is múlhat.

Én pesten és a www.pajzsmirigyrendeles.hu-t ajánlották, tetszett :) végre aki foglalkozik a problémával, belgyógyász-endrokinológus.

82. velociraptor (válaszként erre: 81. - Kingi7)
2010. márc. 5. 09:26

Szia!


Nem 120 perces?Mert ha igen az inzulin intolerancia jele. Hiába kapsz a pajzsmirigyre bogyót ,ha erre nem. Arról nem is beszélve ,hogy ez súlyosbodhat.

Én 50mg letroxot ,és 2x1000gr meforalt kapok. E mellett 140gr szénhidrát diétát tartok ,3-4 alatt elindult a fogyás. Mindhárom nagyon fontos.

Szerencsém volt ,mert nagyon jó endo-dokit találtam.Nem tudom ,Te hol laksz?

A pajmirigy alapállásban közvetlenül nem befolyásolja a cukrot ,de én józan paraszti ésszel azt gondolom ,hogy mivel mindkettő anyagcsere ,ezért valahol igen.

81. kingi7 (válaszként erre: 79. - Velociraptor)
2010. márc. 5. 08:36

12 perces ,igen cukros lötyivel januárban... nem tudom, hogy a pajzsmirigy befolyásolja-e a cukrot?

Tudom, hogy a nemevés veszélyes, de a fájdalomtól nem tudtam enni :( meg étvágyam sem volt.

NA most te a pajzsmirigyhormontól keztél fogyni? mennyi idő után kezdtél fogyni, mennyiből? mit és mennyit szedsz?

2010. márc. 5. 00:55
Sziasztok csajok! Ismeritek a LIFENETWORK csatornát?? Nagyon szuper, folyamatos sikeres fogyásokról, táplálkozási tanácsokról, életmódváltoztatással kapcsolatos dolgokról szól! A kedvencem! Inspirál és okos infókhoz juttat!
2010. márc. 5. 00:50

Szia Kingi!


a cukorterhelés cukros löttyre volt ennyi? Hány perc után ,és ez mikor volt?

Én szerintem azért is fogytam ,mert a gyógyszer helyretette a szervezetemet ,meg a diéta is ugyanennyit számít. le akarok menni 70-re és fog is sikerülni ,mert nem megerőltető.

viszont a nem evés nagyon veszélyes!!! tönkrevágja az anyagcserét. lefogysz keveset és még több jön vissza ,ha nem tévedek

ahogy én fogyok az heti átlag 70-80 dkg ,és nem szenvedek-persze nem egyenletesen ennyi

nekem elején több volt aztán kicsit emeltem a kaját ,mert gyorsan sem akarok fogyni

78. kingi7 (válaszként erre: 76. - Velociraptor)
2010. márc. 4. 23:57

Az elmúlt évekhez képest pörögtem, nem fáradtam el hullára egy ebéd megfőzésétől vagy eljutni a pontból b pontba... szóval effektív,pont jó...

Cukorterhelést csináltak szülés után 7 hónappal...8,3 lett. :( a vérnyomásom általában alacsony...

A diétától fogytál? én ha nem eszem egyáltalán akkor fogyok, úgy 1 hónap alatt kb 1-2 kilót...

de remélem más lesz...

77. velociraptor (válaszként erre: 70. - 2272c44fb6)
2010. márc. 4. 23:39

Szia!


Segítek ,ha tudok. mennyi volt januárban a TSH-d?

Inzulin terhelésed volt?

Biztos sikerülni fog ,de azért ne légy görcsös....értékünket ,nem a súlyunk határozza meg.

76. velociraptor (válaszként erre: 73. - Kingi7)
2010. márc. 4. 23:36

Szia Kingi!


Engem sem motivált a párom a fogyásra(sajnos),akkor talán előbb elvégeztetem ezt a pár vizsgálatot.Inzulin terhelést nem csináltak Neked?

Én 140-180 gr szénhidrátot eszem ,napi ÖTSZÖRI kaja,és időnként egy-egy kis bűnözés ,sőt két-három hetente egy nagyon bűnös nap(jó az anyagcserének.

Vigyázz viszont ,mert ha már első nap pörögtél a hormontól ,akkor lehet,hogy sok. méresd meg a vérnyomásodat ,és számold a pulzusodat.

75. Noémi 23 (válaszként erre: 68. - Ab4b6bc17d)
2010. márc. 4. 21:20

Ismerős, én is édesszájú vagyok:)))


Nagyon jó tornákat csinálsz:))) Jó úton haladsz a célod felé:))


Mici nem űzől el minket...itt leszünk, segítünk:)


puszi

74. kingi7 (válaszként erre: 52. - 2272c44fb6)
2010. márc. 4. 20:38
Hülyeség! Sőt fogyni fogsz a műtét után :)
73. kingi7 (válaszként erre: 48. - Velociraptor)
2010. márc. 4. 20:37

mind ismerősek :) tegnap kezdem el pajzsmirigyhormont szedni... mintha ki lennék cserélve :) pörgök, mint a búgócsiga! Azt mondják fogyni fogok, kiváncsi vagyok rá :) 6 hét múlva kontrol...

egyébként valami hasonlót írtam,ki kell lépni az ördögi körből... jó, én se fakadnék sírva, ha fogynék :))) de olyan párom van, aki így imád, nem terrorizál, mint sokakat...


Te hogyan fogytál?

2010. márc. 4. 19:44
Segitunk! :)
2010. márc. 4. 19:30
Ez a beszed kislany, akkor vehetek ostort es cseszegethetlek mindennap?? :-D
2010. márc. 4. 19:25

Sziasztok!


Januárban volt teljes laborom, és ott néztek pajzsmirigyet, ez így ma jutott eszembe, és az rendben van.

Nekem a gamma gt-m lett nagyon pocsék, háromszorosa a normálisnak, de epeköveim vannak, és a sebész azt mondta, hogy lehet attól.

A műtét után, ha jól sikerül, akkor nekikezdek a fogyókúrának, és ha belegebedek is, le fogok fogyni, mert elegem van ebből az életnek nevezett utánzatból...

Pusz mindenkinek.

Remélem nem üldözlek el Titeket magamtól és segítetek:D

2010. márc. 4. 14:16

Huu, ma 89-et mutatott a merleg reggel :D

El is keszitettem mar a vacsoramat. Felbevagtam egy hatalmas kaliforniai piros paprikat, kiszedtem a belet, sovany turobol csinaltam korozottet es megtomtem vele a paprikakat :) Nagyon kiados adagnak tunik, de megis buntudat nelkul megehetem es kitolti a gyomromat is. :)

Ma eddig egy kaukazusi kefirt ittam meg 2 banant ettem. Bar a banan nem a legjobb, de azt tudtam a legegyszerubben megenni a suliban mancsolas nelkul. :)

68. ab4b6bc17d (válaszként erre: 67. - Noémi 23)
2010. márc. 4. 11:50

Szia. Én heti 2x tae-bozom edzés szinten, a többi napokon meg otthon ugrabugrálok: Norbis, capoiera aerobik - Czanik, meg hastáncos DVD-kre, mikor melyikhez van kedvem.

Kajálás: hát, igen, ez a nehezebbik része, mert ha éhes leszek, akkor mint a farkas, ráadásul édesszájú is vagyok...

2010. márc. 4. 10:29

Sziasztok:))


Bredamazon köszönöm:))) Neked is sikerülni fog...midnent bele...milyen módszerrel diétázol? Mire tornázol?

66. ab4b6bc17d (válaszként erre: 65. - Noémi 23)
2010. márc. 4. 10:20
Ez nem semmi eredmény, gratulálok hozzá! Én is ennyiről akarok lefogyni.
2010. márc. 3. 22:14

Nekem ne is mondd....világ életmebn fogyiztam....mindig.


Aztán 80 kg mentem férjhez (73 ismert meg a férjem) 96 mentem szülni, szopi utánra 98 lettem...akkor nagyon kiborultam....fájt mindenem, egy roncs voltam...


Hidd el egy ilyen leki állpotban 24 évesen, egy kicsi babával, azt érzed menni alig birsz nem futni majd utána lemondasz midnenról, én 8 hónap alatt lefogytam 32 kg----6 hónap alatt 28 kg ment le (az volt kő keény) 6 hónapig nem ettem édességet, kenyeret, krumplit, rizst és tésztát.


1200-1300 kcal és 150 ch...heti 3 torna.


Édesség nagyon ritkán fagyi volt, kenyér max rozs, vagy 1-1 zsemle, de csak reggel....


Még fent van a naplom nézz bele...most már blogot írok...:)

2010. márc. 3. 22:07

Istenem 32 kg ... Irigy vagyok most rendesen :) Egyszeruen nem tudom elhinni, hogy van ember aki le tud mondani a kajarol es lefogy. Imadok enni, mindent es rengeteget. Nem tudok ellenallni a peksutemenyeknek, a csokinak ... Jajj, csak kitartsak meg :S Vegulis ez meg csak a 2. honapom.


A pilates affele nyujto torna, lassu es kinyujtott mozdulatokkal. Semmi megterheles vagy hevesebb szivveres, jo a gerincnek, semmi futas es ugralas. Eleg egy tornaszonyeg vagy mi, es azon minden gyakorlat elvegezheto. Es ami utana kovetkezik ... A fenekem, a karjaim, a labaim, minden fajt tole. :)

63. Noémi 23 (válaszként erre: 61. - 89096b1531)
2010. márc. 3. 21:51

Nekem is az volt az első cél..aztán 70, majd 68..most 65,5 vagyok:)) de 65 alá már nem megyek:)


Én mikor elértem a 68 kg-t elkezdtem a heti 5 tornát 8addig heti 3 volt) és a kajára odafigyelést (addig 1200-1300 kcal ettem) most a vacsira figyelek, és ha eszek is kevesebbet midnenből..vagyis 1 kocka süti nem kettő, 1 palacsinta nem kettő, 1 rudi, nem kettő:))


Én nem ismerem a pilatest...de én Rubint Rékázok..itthon. Nagyon szeretem, rengeteget változott a testem....már blogom van nem itt írok naplot, oda nem teszek bikinis képeket...de 1 kg is nagy változás volt látható...nagyon jók a 20 perces alakformáló tornái....32 kg fogytam...és egy picit látszik csak hasamon a bőr...az is inkább a terhesség alatti nagy pocak miatt....

2010. márc. 3. 21:48
Bocsi, elirtam. 75 kilosnak jo lenne lenni. *
2010. márc. 3. 21:47

Hat 75 kilonak jo lenne lenni. :) Egyelore az a cel :) Persze meg akkor is husi lennek szerintem a 173 centimmel. :)



Uj elhatarozasra jutottam tusolas utan szembesulve magammal a tukorben. Pilatesre fogok jarni. 3 eve jartam, es egyszerunek tunt, meg valojaban az is, egyszeru gyakorlatokkal, amiben nem torom ki a nyakam, de megis olyan izomlazat okozott, hogy ulni nem tudtam. Ugyhogy ezzel szeretnem tovabb folytatni. :)

Ezt csak ugy mellekesen irtam, mert most epp ezzel vagyok elkeveredve :) Bocsi az off-ert

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook