Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Évek óta nem beszélünk, mégis hiányzik.. Felkeressem? fórum

Évek óta nem beszélünk, mégis hiányzik.. Felkeressem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
4. Betty1982 (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2011. aug. 1. 13:51

Szerintem egy próba erejéig dobd félre a büszkeséged és keresd fel. Ha meg tudjátok beszélni a múltat, akkor sem lesz már a régi a barátságotok. Talán jobb lesz...talán le tudod zárni magadban ezt a dolgot és rájössz, hogy csak a szép emlékek miatt hiányzik.

Nekem is volt ilyen bnőm..nekünk nem sikerült az újrakezdés...:(

Azért kíváncsi leszek, hogy döntesz...

3. EsztyMorgan (válaszként erre: 2. - Briguska)
2011. aug. 1. 13:50
Igen, agyalok.. de azért megismertem annyira, hogy tudjam.. simán a fejemhez vágna minden sérelmét. Én pedig nem ezt akarom. Nem vagdalkozni szeretnék.
2. Briguska (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2011. aug. 1. 13:47
Próbáld meg, aztán majd látod hova tovább... lehet ha megpróbálod és nem sikerül, megnyugszol, hogy te megpróbáltad! :)
2011. aug. 1. 13:45

A sztori röviden, legalábbis megpróbálom. Pár éve volt egy nagyon jó barátnőm. Neten akadtunk össze, egy fórumon, de találkoztuk személyesen, nyaraltunk, stb. De az idillinek mondható barátság kb. 3 év után romlani kezdett. Nekem már mások voltak fontosak. Ő nagyon sorozatfüggő volt, én nem.. ha nem néztem egy sorozatot, vagy leszóltam valamelyik kedvencét, a torkomnak ugrott. Egy idő után már idegesített, hogy semmi másról nem tud beszélni, csak arról, hogy kit shippel (a lényege, hogy egy adott sorozat karaktereit szeretik a rajongók összeboronálni). Aztán egy nap végérvényesen összevesztünk. Az ok banális és nevetséges. Mivel Kata és akkoriban még én is szerettem a Gyilkos elmék c. sorozatot.. egyszer mondtam egy véleményt az egyik karakterről, akit ő szeretett, sőt imádott, én meg nem. Ennek már két éve.. nekem mégis hiányzik, mert amikor még minden normális volt.. nagyon jól elvoltunk. Visszaolvasva az egész sztori úgy ahogy van nevetséges, hogy egy ilyen dolgon csúszott el az egész. Én pedig tudom, hogy adtam is rá egy lapáttal.. de ma már megbántam. Sokszor akartam már felhívni, írni neki.. de valami mindig vissza fogott. Nála jobb barátok is léteznek, és vannak is, valamilyen furcsa oknál fogva mégis hiányzik.

Mi a véleményetek? Adjam fel azt a fránya büszkeségemet, vagy simán meg vagyok zakkanva és ne törődjek vele?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook