Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Évek óta nem beszélünk, mégis hiányzik.. Felkeressem? fórum

Évek óta nem beszélünk, mégis hiányzik.. Felkeressem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
34. Cucicsillag (válaszként erre: 30. - EsztyMorgan)
2011. aug. 1. 14:28
Az akkor jó jel, ha azt sem tudom, ki az ? :o)
33. Kanalasorvosság (válaszként erre: 28. - Cucicsillag)
2011. aug. 1. 14:27

Részben értettem hogy hogyan értetted a kommentedet. Viszont szerettem volna rávilágítani hogy a felvetésed logikája a másik barátnő nézőpontjából ugyan azt hozná ki! pedig hát pont körkérdést tett fel hogy bár egyáltalán nem hívta fől az elmúlt időben de mégis sokat gondol rá!


Vagyis értem hogy értetted de saját tapasztalatból tudom hogy milyen ha két eltávolodott barátnak azt mondják mindkét oldalon,hogy ha a másik nem lép akkor biztos nem is gondolta komolyan! És innentől a legjobb barátok is lehettek mert meghalt a kezdeményezés!


Bár hozzátenném pasiként hogy ezt az esetet rengeteget lehet látni csajoknál és ilyenkor max a külső segítség segíthet...

32. EsztyMorgan (válaszként erre: 29. - Kanalasorvosság)
2011. aug. 1. 14:27
De van egy közös barát.. de ma már ő sem beszél vele.
31. EsztyMorgan (válaszként erre: 28. - Cucicsillag)
2011. aug. 1. 14:27
Fejmosás terén én is tudnék mit adni.. de remélem hogy nem így fogunk indítani. Mert ez az egész nem a sérelmekről szól. Ő is jó párszor megsértett engem - pl. amikor nyilvánosan lealkohistázott, mert el mertem menni egy buliba -.. úgyhogy itt is tipikusan kettőn állt az a vásár és nem csak rajtam.
30. EsztyMorgan (válaszként erre: 27. - 388b941089)
2011. aug. 1. 14:25
(Sajna) van ilyen. Van egy ismerősöm, aki 30 éves házas asszony létére betegesen rajong Matthew Gray Gubblerért. Már mondtuk neki, hogy kicsit "vegyen vissza". De hát hiába.. :(:(
29. Kanalasorvosság (válaszként erre: 25. - EsztyMorgan)
2011. aug. 1. 14:22

Igen, ezt akartam én is kihozni a dologból!

Vagyis hogy attól hogy egy barátságban hibákat ejtenek a barátok, netán szétmennek hosszabb időre egy veszekedés miatt még lehet hogy mindketten maximálisan segítőkész és rendes barátok!

Mondjuk nálad gondolom nincs közös barát így nem tudsz semmit hogy a másik mit gondol és nincs senki aki "kívülről" rendbe hozhatná a dolgot!

28. Cucicsillag (válaszként erre: 22. - Kanalasorvosság)
2011. aug. 1. 14:22

A kérdést felvetőt nem "lefikázni" állt szándékomban( bár remélem csak te látod így) csak benne van a pakliban, hogy kap egy fejmosást és aztán még csalódott is lesz.

Mint említettem optimista vagyok, de ebben a kérdésben sajnos más tapasztalataim vannak.

Mármint barátság, kezdjük újra, jajj,de jó lesz...

27. 388b941089 (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2011. aug. 1. 14:21
uramisten... hogy valaki ez legyen a lételeme és az élete értelme...mármint a sorozatok... hihetetlen....
26. EsztyMorgan (válaszként erre: 24. - Kanalasorvosság)
2011. aug. 1. 14:20
Na látod..az meglehet. :) Most már biztos, hogy meg fogom próbálni. Felhívom, írok neki.. de valami lesz. Persze tartok tőle, hogy majd jól elküld a bánatos fenébe.. de ennél rosszabb dolgok is történtek már velem..
25. EsztyMorgan (válaszként erre: 22. - Kanalasorvosság)
2011. aug. 1. 14:19
Nem érzem úgy, hogy lefikázott. Én vállalom, hogy az utóbbi időben már én is gyerekesen viselkedtem.. de akkor az egy más szituáció volt, előtte már jó egy-másfél éve megromlott a mi nagy barátságunk. Rengeteg sérelmünk volt, és egymásra borítgattuk a bilit.
24. Kanalasorvosság (válaszként erre: 20. - EsztyMorgan)
2011. aug. 1. 14:18

Szerintem mindenképp probáld meg!

És nem hiszem hogy baj lenne ha az elején a problémákat beszélnétek meg, legalább részben! Hisz ha tüske marad valamelyikőtökben akkor az egész megismétlődik...

Nem mellesleg azóta ő is "felnőhetett" és már lehet hogy nem is szereti a sorozatokat :D

23. Cucicsillag (válaszként erre: 15. - EsztyMorgan)
2011. aug. 1. 14:17

Sms helyett célravezetőbb, ha felhívod.

Az sms lehet nem is neki megy el, ha már lecserélte a számát.Viszont, ha felhívod rögtön képbe kerülsz: Ő-e az? Felveszi-e? Szóba áll -e Veled, s ha igen milyen stílusban...stb

22. Kanalasorvosság (válaszként erre: 8. - Cucicsillag)
2011. aug. 1. 14:15

Egyáltalán nem értek ezzel egyet!

Egy ember lehet maximálisan odaadó és segítőkész mint barát!

Attól hogy valakik összevesznek és nem állnak szóba egymással az nem jelenti hogy a másik ha barátok lennének, nem segítene maximálisan!


Hisz a te érved alapján a kérdést föltevő nem érné meg hogy a másik barátnő felhívja hisz ő sem probálta rendbehozni a barátságot! Magyarán most épp a kérdést feltevőt eléggé lefikáztad mint barátot...


Kivéve ha vagyunk annyira megértőek hogy feltételezzük, nem tudjuk mi jár a másik fejében és lehet hogy ő is ugyan arra gondol mint a másik és szívesen újrakezdené a barátságot!

21. Cucicsillag (válaszként erre: 14. - Ailen Zia)
2011. aug. 1. 14:15
Nagyon cuki a vámpírfogú cicusod. A miénk is hasonló, csak fehér+csíkos:o)
20. EsztyMorgan (válaszként erre: 19. - Cucicsillag)
2011. aug. 1. 14:13
Hát én is :):) teszek egy próbát, ez már biztos. Egyébként lehet benne ráció, hogy nem volt erős az a kötelék. De mégis volt egy szál.. ami évekig tartott minket.
19. Cucicsillag (válaszként erre: 13. - EsztyMorgan)
2011. aug. 1. 14:12

De itt akkor nem volt sztem olyan nagy a kötelék.

Én nagyon sok éven át megszívtam a "barátnőkkel" Hol ráhajtott a pasimra, hol meglopott, meg olyan sztroik, amikről el sem hiszem,hogy megtörtént. Vééégre van egy barátnőm 6 éve és mindenben számíthatok rá , Ő szintén.

Viszont, ha úgy alakul simán el lehet mondani a (neki nem tetsző) véleményemet is, legyen bármiről szó. Az emberlánya mellé nem (csak) bólogatójánoskák kellenek, hanem aki megmondja a frankót. Nálatok meg egy ilyen piszlicsáré dolog ennyire kiverte a biztosítékot... Hát, nagyon kíváncsi leszek.

2011. aug. 1. 14:11
Szerintem próba szerencse....ha nem sikerül,te elmondhattad megpróbáltad.....
17. EsztyMorgan (válaszként erre: 14. - Ailen Zia)
2011. aug. 1. 14:11
Na igen..ez nagyon ismerős. Nálunk ugyanez volt. Mindig az számított, hogy neki milyen rossz. Mert hogy nincs pasija, mert hogy nem vékony.. holott - bár tudom ez nem sokat számít -, nagyon is jó anyagi körülmények között élt a családjával. Soha nem járt sehova.. mikor mondtam neki, hogy persze, hogy nincs pasid, ha nem jársz ki a nagybetűs életbe..akkor letámadott, hogy ő bizony nem netbuzi.. holott nem is ezt mondtam! Azt hiszem a végén már azért kis hülyeségeken háborúztunk, mert részben elfáradtunk. Nem volt már közös témánk, mert én kezdtem kiszállni a sorozatokból.. mármint, hogy nem néztem annyit, és ő ezt sérelmezte, hogy akkor nem lesz közös témánk.
16. Betty1982 (válaszként erre: 15. - EsztyMorgan)
2011. aug. 1. 14:09
Írj, hogy hogy alakultatok :)
15. EsztyMorgan (válaszként erre: 10. - Betty1982)
2011. aug. 1. 14:06
Hát igen.. ez is benne van a pakliban. Erősen gondolkodom, hogy felhívom.. ha még az a száma. Vagy írok egy sms-t.
14. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2011. aug. 1. 14:05
Írj neki! Ha nem reagál netán, akkor mondhatod, te megpróbáltad, de ő nem akarta... Ha meg visszaír, akkor remélhetőleg ismét jól meglesztek viták nélkül, pláne, ha ilyen hülyeségeken vesztetek össze. Én ráhagytam volna, ha neki annyira fáj az, hogy nem szereted azt a filmet amit ő... Ilyenen nem veszek össze. Általában azért veszekszem egy baráttal, mert nem figyel rám. Sajnos van egy barátnőm aki ilyen. Semmi más nem fontos, csak az ő lelki állapota... Mégis mindig megbocsátok neki, a szemétségét, mert sajnálom. Sejtem miért ilyen, de akkor sem működik amit csinál azért. Én is besokalok néha. Leosztottam őt rendesen legutóbb, de még csak magára sem vette. Átlépte még azt is amit a fejéhez vágtam, igazakat mondtam, a végén azt mondta mégis, hogy igazam van, meg sem érdemel. Ehhez képest ugyan azt csinálja megint, rögtön utána. Mindig azt mondja, hogy majd ha neki rendben lesz a lelke, foglalkozik az én lelkemmel is. Könyörgöm, ha én is így állnék hozzá, akkor nem is lennénk barátok vagy mik... Na mindegy. A lényeg, hogy van tőle jobb barátom, mégis kedvelem, attól független hogy ilyen. Csak azért nekem is van tűrőhatár.
13. EsztyMorgan (válaszként erre: 8. - Cucicsillag)
2011. aug. 1. 14:05
Mondhatni; gonosz voltam. Tudtam, hogy rajong xy. színésznőért.. aki nekem a mai napig nem szimpatikus.. a lényeg, hogy már csak azért is hangoztattam a véleményemet. Nem csúnyán, nem obszcén szavakkal (az sose volt az én világom!!), de úgy, hogy eljusson hozzá.. :( de ilyen kis semmiségek voltak.. ma már azt mondom. Szó mi szó, az (sem) tetszett neki, ha egy fiú megfordult körülöttem.. és én nem értettem, hogy miért hisztizik. Szóval én is semmiségeken hisztiztem..
12. Betty1982 (válaszként erre: 8. - Cucicsillag)
2011. aug. 1. 14:05
Okos!!!
2011. aug. 1. 14:03
Szerintem is megér egy próbát.
2011. aug. 1. 14:01

Nem titok.

Mi voltunk a csillogó barátnők:)Magyarul két szarka találkozott...

A dolgok akkor kezdtek el romlani, amikor a segítségemet kérte, hogy segítsek szétmenni a pasijától. Együtt laktak, a lány rengeteg pénzt beleölt a kapcsolatba és nem volt hová haza mennie.

Sikerült. Elköltöztettem onnan..vele voltam a nehéz napokban és a régi házukat is kicsinosítottuk...kezdtek begyógyulni a sebek, amikor egyik este mentem hozzá és ott volt az ex..

Én egy szót sem szóltam, mire ő félre hívott és nekem esett, hogy azt gondolok,amit akarok, de én nem fogom az ő életét irányítani!!!

Pfff...

Én erre csak annyit reagáltam, hogy te tudod, hogy cseszed el az életed...

Itt és így ért véget...

Minden közös ismerősünk ki volt akadva, hogy mi összevesztünk? De ismerték a sztorit, így nekem adtak igazat (pedig nem kértem) legalábbis nekem:)

4 év eltelltével egy közös haverunk hozott össze újra és megpróbáltuk..

Más lett az érdeklődés és a régi szép idők és emlékek átbeszélése után üresség maradt...

Sokszor eszembe jut, de tudom, hogy ennek így kellett lennie...

9. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2011. aug. 1. 14:00
az a + egy lapát mit takar konkrétan?
8. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2011. aug. 1. 13:56

Nekem is volt hasonlóban részem. Eljutottam odáig, hogy csak olyan emberekkel veszem körül magam, akikkel működik az oda-vissza. Az egyoldalú dolgoknak, barátságoknak semmi értelme.

Ha neki ennyi egy barátság, akkor elgondolkodtató, hogy pl. egy vészes helyzetben mennyire állna melletted...

Ha ennyire hiányzik, tegyél egy próbát, s bár optimista alkat vagyok, nem sok jövőt jósolok.

7. a56fa55821 (válaszként erre: 3. - EsztyMorgan)
2011. aug. 1. 13:55

Miből gondolod, hogy Ő nem pont ezt gondolja Rólad és azért nem mer Ő sem lépni.


Egy próbát megér. Ha nem jön össze akkor legalább tudni fogod, hogy ez a hajó már végleg elúszott.

6. EsztyMorgan (válaszként erre: 4. - Betty1982)
2011. aug. 1. 13:52
Ha nem titok.. mi történt nálatok? És miért nem sikerült?
2011. aug. 1. 13:52
Szerintem próbáld meg! A lelked megnyugszik!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook