Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvő 2012 - gyertek tervezzünk együtt! :) fórum

Esküvő 2012 - gyertek tervezzünk együtt! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
1511. Pahet a vadász (válaszként erre: 1508. - Drakobaby)
2012. máj. 10. 09:26
:D na igen...
1510. 7230827147 (válaszként erre: 1509. - Tirinja)
2012. máj. 9. 19:52

Szia!


Azt úgy szokták általában, hogy nem az egész számot írják ki cd-re, ha nem csak kb 1 perces részleteket. Pl a szülőköszöntő amíg oda adjátok a virágot, az biztos nem 5 percig fog tartani. Szóval nem úgy játsszák le a zenét, hogy az egész szertartás alatt az megy.

Elvileg a bevonulásnál van, gyűrűhúzás, aláírás, szülőköszöntés, pezsgő, kivonulónál. De nálunk ezen problémáztak, így én azon is gondolkodtam, hogy csak a bevonulásnál meg kivonulásnál lesz zenénk.

Ha nem akarod, hogy lásson a párod akkor pedig ezt bízd rá pl anyukádra, hogy a virágot előre odaviszi meg a személyiket. És küldd előre a párod a bevonulónál, menjetek külön kocsival és ott fog akkor látni először :)

Mikor lesz a nagy nap?:)

1509. Tirinja
2012. máj. 9. 19:38

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Ma foglaltuk le az önkormányzatnál az időpontot, de van amit nem nagyon értem. Azt mondta a hölgy, hogy 3 zenét válasszunk (magunk is vihetünk). Ha 3 zenét választok, az nem lesz kevés? Bevonulás, gyűrűhúzás, aláírás=> 1, szülőköszöntés =>2, pezsgőzés => 3. Nem is értem....3 zene még 15 percet se tesz ki. Elég 3 zene?

A másik: mondta a hölgy, hogy esküvő előtt oda kell majd adni majd a virágot + a pezsgőt valakinek az önkormányzatnál + vinni kell a személyiket is. Együtt kell odamennünk a párommal? Akkor meg lát a ruhában...:)

Boldog vagyok, csak vannak kérdéseim....

A segítséget előre is köszönöm!

1508. Drakobaby
2012. máj. 9. 15:16
Én is voltam abban a boltban... :( Körbenéztem, aztán gyorsan ki is jöttem. Ez minden, csak nem minőség. :S
2012. máj. 9. 12:59
Én nem voltam abban a boltban amiről beszéltek. Január végén bementem egy ruha szalonba, pont szezonvégi kiárusítás volt. Ami fent van a képeim közötti ruhát 35ezer forintért vettem. +5ezerért fogok még egyéb kiegészítőt bérelni: kis táska, fátyol, abroncs, napernyő... :) A tulajdonos nagyon kedves volt, vasárnap tudtam csak menni, mert nagynéném akkor ért rá, és én mindenképpen vele akartam menni ruhát nézni.
1506. 7230827147 (válaszként erre: 1505. - Pahet a vadász)
2012. máj. 9. 11:42

Igen, a ruhák színe tényleg több, mint érdekes:) Amire a szalonba azt mondják, hogy ekrü, az az asiaba sárga:D És valóban mind olyan műanyag hatású. Túl könnyűek a ruhák, látszik, hogy alig van bennük anyag, és az is olyan... Ellenben a szalon ruhával, ami tele van organza, taft, tüll, vagy bármilyen anyaggal.

Én decemberben voltam ott először és utoljára. Mármint ebbe a ruhás boltban. Mondtam, hogy szeretnék szét nézni, mert lesz az esküvőm, tájékozódásképp. Megkérdezi, hogy mikor lesz? Mondom szeptemberben. Erre kiröhögött, és mondta, hogy akkor menjünk kifele, mert akkor nem próbálhatok ruhát. Mondom miért nem? Mert még messze van a szeptember, hová gondolom, hogy én már meg akarom venni? És szó szerint a kezével lökdösött minket, hogy menjünk ki. Na ekkor gondoltam magamban, hogy kabd be te hülye majom:DDD De érted, mint ha egy szalon lenne, ahol minden héten új ruhák vannak...de itt megvételesek. Neki nem mind1, hogy augusztusban veszem meg vagy decemberben?

Na másnap elmentünk szalonokba a Teréz körúton....azt se tudták hogy ugráljanak körbe, meg hány ruhát mutassanak egyszerre. És mindenki tudott róla, hogy szeptemberi esküvő lesz. És nem a körülugrálás a lényeg, mert nem várom el senkitől. De ha ezért vannak, hogy ruhákat adjanak el, meg kölcsönözzek...akkor viselkedjen már úgy ahogy kell, mert tényleg ők vannak értünk, nem nekem érdekem, hogy tőle kölcsönözzek 100 akárhányezerért.

1505. Pahet a vadász (válaszként erre: 1483. - 7230827147)
2012. máj. 9. 08:13

Na de naaaa, lemajmozni egy eladónőt??? :D ejjjteeee :D


Mi mosóport mentünk venni meg rövidnadrágot, és véletlenül vettem észre a boltot. Nah mondom, ezt meg kell néznem. A páromnak már elege volt a shoppingolásból addigra, de bejött velem. Az első kérdése az volt, mitől ilyen koszosak ezek a ruhák? Mondom nem koszos, ilyen a színe. Aztán végigtaperoltam őket, próbáltam kihúzni a sorból egyet egyet, de csúnyán néztek rám. Aztán kérdeztem, hogy hol vannak a menyecskeruhák? -Válasz: Nem látom? Ott vannak sorban bal oldalon. -Mondom ezek nem menyecskeruhák, hanem estélyi v koktél ruhák. Attól hogy bordó, meg piros még nem menyecske ruha.

-Nem hiszem el hogy ilyet kérdez? nem látja? ezek azok.

Megnéztem a varrásukat és mindegyik el volt szakadva. Gondolom ahogy próbálták a varrás feszült és elszakadt.

A menyasszonyi ruhák meg az egy dolog h tiszta műszál, de az a durvábbik fajta. ami még a bőrt is sikálja rendesen. És a tört fehér az szürke nekik, a bézs meg mintha jól összeporoztad volna. Tiszta fehér meg nincs. Ami van az meg az a rikító fehér, amin látszik hogy az a műanyag fehér....

Végül egy dolgot vettünk, egy harisnyakötőt, vagy hogy hívják. Tudod, a valami kék :)

De az is nagy menet volt. Konkrétan fél órát álltunk a pénztár mellett, mire jött h fizessem ki az 1500ft-ot. Pedig szóltunk párszor, és csak egy vevő próbált csak, és két eladó volt.

Ja, és miközben fizettünk volna, hallom hogy kiabál az egyik, hogy NE NYÚLJON HOZZÁ! HALLJA?

Na ekkor éreztem igazán, hogy ez nem az a bolt, ahol valaha is venni fogok még valamit....



Amúgy nem értem. Én is dolgoztam eladóként. Bocsánat, értékesítési tanácsadóként :) 6 évet. Ahhoz hogy eladjak, kedvesnek kell lenni a potenciális vevőhöz. Lehet az akár milyen. Mert potenciális vevőm lehet! És csatoltan eladok még valamit a termék mellé... hát nekik nem ez az értékesítési politikájuk...

na ez az én tapasztalatom.

1504. 7230827147 (válaszként erre: 1503. - 35486a5042)
2012. máj. 9. 00:34

Ez nálunk is így van:) Inkább én vetem bele mélyebben magam a dolgokba. Hogy most a tányér melyik oldalára rakjuk a szalvétát...vagy milyen mintás asztali futó legyen, stb. Neki annyiban kimerül az esküvő szervezése, hogy anyakönyvvezetőnél bejelentkezni, illetve a menyasszonyi és vőlegény ruhát kiválasztani:D Eddig élvezte....többi már nem igazán köti le:D

Meg igazából nem is lesz nagy esküvőnk, 23 fős lesz...szal nem igényel nagy szervezkedést. Zene nem lesz, vőfély szintén nem, se templomi, szóval ezek között nem kell válogatni. Már márciusra mindent lefoglaltunk( anyakönyvi, fotó, étterem, ruhák). Olyan van még, hogy pl ma vettem meg a nyakláncomat. Ilyen kis apróságok.

Azért szeptember 8, mert az lesz az 5. évforulónk :)

2012. máj. 9. 00:26

Szeptemberben lesz?? húúú,addig még sok időtök van :)) Bnőm még tovább kitolta, nekik október végefele lesz.. Hogy-hogy szeptember?

Nekünk rendes lagzi volt, mindent mi ketten szerveztünk:) Imádtam! Esténként párocskám ült az ágyon ,számológép a kezében, és számolgatott :)) Én voltam a dirigálós, ő a fizetős :))

Hol tartotok?

2012. máj. 9. 00:23

Szervezni jó is :) De ennyit várni...én már kikészülök:D Szeptemberben döntöttük el, hogy összeházasodunk jövő szeptemberben:D Megőszülök, mire eljutunk odáig :D

Nektek milyen volt az esküvő? Rendes lagzi volt?

2012. máj. 9. 00:21
én úgy irigyellek titeket, nekem tavaly volt esküvőm, annyira jó volt tervezni:))) Imádtam. Ma néztük meg a barátnőimmel a videót :)
1500. 7230827147 (válaszként erre: 1499. - 35486a5042)
2012. máj. 9. 00:19

Most nem kell nagy ügyet csinálni belőle. Nekem esett, mert azt hitte, hogy őt majmoztam le. Holott csak az utolsó mondatot szántam neki, a többit Pahetnek. Ebből is látszik, hogy értő olvasásból egy nagy nulla a hölgyemény. És még ő hülyézett le engem....

Na de lépjünk túl, örülök, hogy befogta a hülyeségét :) És tényleg szóljon az esküvőről ez a fórum :)

2012. máj. 9. 00:13
olyan hülyeségen kezdtetek el veszekedni....
1498. 7230827147 (válaszként erre: 1497. - CsillagTM)
2012. máj. 9. 00:06
Biztos nem voltak ilyen hisztis személyek :D
1497. CsillagTM (válaszként erre: 1496. - 7230827147)
2012. máj. 8. 23:58
hát, a ti dolgotok...azért annak örülök, h a mienk tavaly teljesen más volt...
1496. 7230827147 (válaszként erre: 1495. - CsillagTM)
2012. máj. 8. 23:52
De még mennyire! :)))
1495. CsillagTM
2012. máj. 8. 23:47
érdekes ez a menyafórum...
1494. 7230827147 (válaszként erre: 1493. - KisKata*)
2012. máj. 8. 21:10

És talán rád írtam? Nem!

Akkor ne hisztizz itt. Ahhoz semmi közöd kire mit írok!

1493. KisKata* (válaszként erre: 1492. - 7230827147)
2012. máj. 8. 21:02

Mivel ez egy fórum, itt mindenki olvas minden hozzászólást és hozzászól. Ez újdonság, mi?

Nem én írtam másra, hogy majom!!! Legalább visszaolvashatnád, hogy mit is írtál akkora nagy szájjal.Ezek után ne legyél már megsértődve!!!

A magas lóról le kéne szállnod!

1492. 7230827147 (válaszként erre: 1491. - KisKata*)
2012. máj. 8. 20:53

Igen, én is pont így vagyok Veled!:)

De ahhoz képes, hogy jó modorról beszélsz tényleg nem veszed észre magad? Én Pahetnak válaszoltam, amibe beleszóltál. Alapból ez már nem jó modor. Plusz még jelzőkkel is illetsz. De tudod, ha már leszóltál, akkor most megadom az okot is rá.

Fejezd be a hisztit hülye picsa!

1491. KisKata* (válaszként erre: 1489. - 7230827147)
2012. máj. 8. 20:48

Tényleg ennyire!!! :-D

Ha már azt sem érted miről van szó...

Inkább rád hagyom, a hülyékkel nem lehet mit kezdeni.

1490. 7230827147 (válaszként erre: 1488. - KisKata*)
2012. máj. 8. 20:42
És Te beszélsz jó modorról. Szerintem inkább bújj el ilyen hozzászólásokkal! :D
1489. 7230827147 (válaszként erre: 1488. - KisKata*)
2012. máj. 8. 20:41
ÁÁÁh nem. Te gyíkabb vagy! :DDD
1488. KisKata* (válaszként erre: 1487. - 7230827147)
2012. máj. 8. 20:39
Te tényleg ennyire gyík vagy????
1487. 7230827147 (válaszként erre: 1486. - KisKata*)
2012. máj. 8. 20:17

Még mindig csak azt mondhatom, amit az előbb... ha nem tetszik a véleményem akkor ne olvasd el! :D

Elnézést, hogy nem írtam le szebben azt, hogy összegyűrődik a ruha. De ha Te le tudod, akkor hajrá!

De inkább ne! Nem vagyok rá kíváncsi! :D

1486. KisKata* (válaszként erre: 1485. - 7230827147)
2012. máj. 8. 20:12

Kedvest nem írhattam, az enyhe túlzás lett volna. :-D

Csak, hogy kapírgáld a lényeget, nem az a baj, amit írtál, hanem ahogy írtad.

Jó módort tanulhatnál!!!

1485. 7230827147 (válaszként erre: 1484. - KisKata*)
2012. máj. 8. 19:59

Nem vagyok a drágád!


Elmondtam, mindenkinek szíve joga onnan kölcsönözni ruhát, ahonnan akar. Leírtam a véleményem. Megengeded?:))))

Nekem az nem megnyugvás, hogy Te szalonból kölcsönzöl ruhát...nem nagyon izgat! :)

De ha tényleg szalonból lenne a ruhád, akkor nem vetted volna ennyire zokon amit írtam!

Amúgy sem hozzád szóltam, hanem Pahethez. Már ez is baj?:D

1484. KisKata* (válaszként erre: 1483. - 7230827147)
2012. máj. 8. 19:40

Elvira drága!

Először is, ez nem a "hogyan fikázzuk a másikat" című fórum. Ha vki nem veszi igénybe az ötletet, akkor sincs semmi. Ez egy tipp volt. Nincs mindenki eleresztve anyagilag, azok bizonyára fontolóra veszik.

Másodszor, kíváncsiságból mentem be és néztem körül, nem azt mondtam, hogy alaposan szemügyre vettem egyenként a ruhákat. A minőségéről nem tudok nyilatkozni.

És csak, hogy megnyugodj, voltam jó néhány szalonban, az enyém is onnan lesz.

1483. 7230827147 (válaszként erre: 1482. - Pahet a vadász)
2012. máj. 8. 18:07

Jaaaaaaaaaj ez lol:DD

Nem akartam leszólni, de nagyon igazad van!:D Az a nő...egy majom:D Nekem is nagyon elegem van belőle.

És valóban nem lehet a ruhákat összehasonlítani egy eredeti, szalon ruhával. Egyik barátnőm, akinek tavaly volt az esküvője Ukrajnából vettek ruhát 50 ezer ft-ért, és ahogy kilépett a házból belőle, beült a kocsiba, hogy mennek fényképeszkedni és totál össze volt gyűrődve a ruha. Hátulról szinte nem is fotózták, mert olyan ronda volt. Végig ott maradt a gyűrődés nyoma. Meg ilyen egyéb jó dolgok társultak még hozzá. 1x lesz jobb esetben esküvőm ebben az életben, hát pont nem a ruhán fogok spórolni:D Bár aki azon akar, meg van minden joga hozzá...csak szerintem nem érdemes. Szerintem KisKata nézz be bármelyik szalonba Pesten, elhiheted ha az Asias majd meg szólal, akkor a szalonos ruhák ordibálni fognak utánad:DDD

1482. Pahet a vadász (válaszként erre: 1477. - KisKata*)
2012. máj. 8. 16:48
én hétvégén voltam ott, és /bár ez az én véleményem, másnak lehet hogy más lenne nem tudom/ de gagyi ruhák vannak ott. Egészen egyszerűen az anyag minősége, varrása gagyi. Az eladó hölgyek pedig elég -finoman szólva- hiányosak illem és jó modor területén.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook