Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segít a pánikbetegségre szedett Escitalopram hatóanyagú gyógyszer? fórum

Segít a pánikbetegségre szedett Escitalopram hatóanyagú gyógyszer? (tudásbázis kérdés)


febr. 21. 20:10
Köszönöm mindenkinek az eddigi infókat. Nálam szédülés, légszomj, remegés, gyengeség van, vérnyomásom is folyamatosan romlik főleg a második érték. Röviden tömören: két éve lesz,hogy édesanyám meghalt, rá három hónapra elhagyott minket az akkor Ovi kezdés előtt álló 3 éves kislányommal a volt férjem, hamarosan lakás eladás, válás és hamarosan megismerkedtem egy nárcisztikus férfival,aki még mai napig is gyötör. Nem,nem opció hogy elhagyom és letiltom mindenhol, egyenlőre nincs kiutam tőle.Az első rosszulléteim akkor kezdődtek, mikor fél éve tartott már vele a kapcsolatom... Visszatérve a gyógyszerre: 10 mg -os Escitalopram -ot kaptam, fél tablettával azaz 5mg-al kellett kezdenem,de azt hiszem túl erős. Egész éjjel és még másnap délelőtt is fáj tőle a fejem,+ nagyobb szédülés Mint eddig, néha hidegrázás, főleg az első fél tabletta után volt ez. Ezeket mondta is az orvos,azt is hogy idő kell míg hat. Amúgy akik szedtétek, milyen hatás várható majd tőle? Bízom azért benne, hogy segít.
febr. 21. 14:26

[link]


Cipralex-et szedtem szorongásra, de saját döntésem volt, hogy nem szedek gyógyszert, így abbahagytam.

Megoldottam másként.

3. xochipilly (válaszként erre: 1. - Nadine81)
febr. 21. 12:24
Pánikbetegségre nem, de generalizált szorongásra szedtem ilyen gyógyszert, kellett neki vagy 3 hét, hogy hasson, de segített.
2. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Nadine81)
febr. 21. 08:00

Azt mondják segít,

De az ugy szokott lenni, hogy pár hét aztánn majd lessz valahogy,


Ha nemjó másra cseréli a doki stb,


Majd hátha jön itteni, aki tapasztalta...


Javulást, kitartást neked is a többek között...

febr. 20. 22:37
Szedte valaki pánikbetegségre az Escitalopram hatóanyagú gyógyszert? Valóban segít idővel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook