Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érzéstelenítés, altatás. fórum

Érzéstelenítés, altatás. (beszélgetős fórum)


1 2
12. Nike (válaszként erre: 9. - 0c97fbb607)
2007. jún. 6. 20:54

A fiamat eddig hatszor műtötték, de az altatás alatti időszakról nincsenek konkrét emlékei (igaz, nagyon kicsi volt)

Szóval, azért nem általános, ezen nehogy parázz!

11. 93a74b44ea (válaszként erre: 2. - Nike)
2007. jún. 6. 20:53
nálam hasonló volt az eleje a dolognak, két fogamat tömték két hete, de végigbírtam... és nem is fájt nagyon (na jó, nem nagy lyukak voltak) :-)))
10. 5e67f791bc (válaszként erre: 8. - 1a50c86bb0)
2007. jún. 6. 20:53

Nem. Nem felek semmitol!

Mindenki ezt mondja, de szerintem "mellesleg" ramfer! :))) Sokat fogytam. Mikor karateztam csak takarni viseltem melltartot. A napi 70 fekvotamasz rendesen karban tartotta. Csak kb. harom eve van merevitos melltartom, de ebben a 3 evben sokat valtoztam hiztam-fogytam, es nem nyomtalanul. Szerintem. Bar mindenki ellene van, de en dontok/dontottem! :)))) Es en fizetem! :)

2007. jún. 6. 20:51
Jó a téma,holnap altatják a fiamat!!!Mindenre emlékezni fog???Áááááááá!
8. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 7. - 5e67f791bc)
2007. jún. 6. 20:49

Szegyellte magat rendesen, mikor elmeseltek miert van lekotve.

Nem felsz az altatastol? Egyaltalan nem is latszik a testeden, hogy szukseged lenne plasztikazasra.

7. 5e67f791bc (válaszként erre: 6. - 1a50c86bb0)
2007. jún. 6. 20:45
Hu! Ez durva! Szegeny! Gondolom nagyon meglepodott, mikor rajott mit csinalt! :)))
6. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 5. - 5e67f791bc)
2007. jún. 6. 20:40

:D Egy hollywood-e plasztikai sebeszt bepereltek meg evekkel ezelott, mert a mutoasztalon gunyolta a gazdag, hires ugyfeleket. Most kepzeld, milyen ciki lehet ilyenre emlekezni :)))

Ferjemet mutottek, egy birkozomeccsen eltortek a kulcscsontjat jo par eve, o emlekezett mindenre, de gond volt, mert utana megmagyarazhatatlan dolgokat muvelt (pl. leutott egy noverket, es nem volt kozben esznel), mikor felebredt, nem ertette, miert van lekotozve.

5. 5e67f791bc (válaszként erre: 4. - 1a50c86bb0)
2007. jún. 6. 20:33

Olyankor az van, hogy fogekony vagy a spiritualis dolgokra. Olvastam, hogy a beteg mindent hall es erzekel az altatasban, sot hipnozisban szo szerint el is tudja mondani, amit hallott!

En a mellmutetnel mindenesetre megkerem az orvost, hogy csak szeprol es jorol beszeljenek a "jelenletemben"! :)))

2007. jún. 6. 20:30
Ha valaki felulrol latja onmagat es a mutetet, az orvosokat, meg hallja is, hogy mirol beszelnek, olyankor mi van?
3. Margitnéni (válaszként erre: 1. - Badonyimariaeva)
2007. jún. 6. 20:17

Tömték már fogam érzéstelenítés nélkül, hát nem kellemes, sőt.

Altattak is már 4 órás műtét alatt, meg volt olyan is, hogy kisebb műtét és csak kis adag altatót kaptam. Felébredtem műtét közben, hallottam, hogy kérdezi a doki, ébredezik a beteg? Én válaszoltam neki, hogy igen ébren vagyok, és teljesen kitisztult az agyam. Ahogy visszavittek a kórterembe egyátalán nem voltam álmos. Mondták is a betegtársak, hogy teljesen tiszta voltam, közöltem velük, hogy nem vagyok álmos, és ezzel álomba zuhantam egy pár órára.

2. Nike (válaszként erre: 1. - Badonyimariaeva)
2007. jún. 6. 20:05
Fogtömés: elkezdték érzéstelenítés nélkül, de meg volt beszélve, hogy ha intek, kapom a szurit. 7 másodpercig bírtam :)
2007. jún. 6. 19:44

Érzéstelenítés nélkül tömték már be a fogad?

Volt már műtéted és altattak már?

Mik a tapasztalataid?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook