Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érzelmileg végem van :( fórum

Érzelmileg végem van :( (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. dec. 25. 09:19

Mindenaron labtorloje akarsz lenni egy himtagnak??

Gratulalok ezert karacsony reggelen!

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - 960220fa6c)
2016. dec. 25. 08:55
Hát akkor kezdj új életet!
8. e36c6ad80e (válaszként erre: 1. - 960220fa6c)
2016. dec. 25. 08:38

Miért vádolod ennyire önmagad? Mit követtél el, és miért? Semmi konkrétat nem írsz,csak azt, hogy elégedetlenkedtél. Ha valami nem tetszik, én is azt teszem :) és azzal nincs baj.

Borzasztó, amiket írsz, nagyon rossz érzéseket kelt. Mocskolod, ócsárlod önmagad. Ezt nem szabad. Ne utáld magad. Az érmének két oldala van.

Meg mi az, hogy mindent alá kéne hogy rendeljek az ő akaratának ahhoz hogy meg tudjon bocsájtani vagy hajlandó legyen velem lenni? Ilyet egy rendes ember nem várna el soha, senkitől.

Ezek szerint neked nem jó, amit ő akar, nincs közös akarat, közös cél stb, mert ha lenne, nem írtad volna, hogy alá kellene neki rendelned mindent.


Ha ennyi rossz történt, biztos ő volt a megfelelő partner?

2016. dec. 25. 08:37
megkérdezhetném, hogy mit csináltál? mert én csak azt vettem ki, hogy elégedetlenkedtél vele szemben, ezt pedig még helyre lehetne hozni. szerintem most ezt a pár napot hagyd, aztán ha úgy érzed szereted, az ünnepek után keresd meg és mond el neki, hogy ez az összeveszés rádöbbentett, hogy hiányzik, szereted és a többit rábízod. ha szeret még, fog adni esélyt
2016. dec. 25. 08:03

Most nem tudom, tényleg felébredtél-e, de ha igen, tudod, miben kell változnod.


Szeretted egyáltalán?


Most azért vagy vacakul, mert arra gondolsz, eztán senkid se lesz?


Jah!

Boldog Karácsonyt!🎄

5. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - 960220fa6c)
2016. dec. 25. 07:52

Ezek szerint ezt a karácsony estét már nélküle, egyedül töltötted. És most jöttél rá, hogy mit is veszítettél vele. Vagy legalább is most úgy érzed.


Nézz bele a lelkedbe! Ha az este lett volna melletted valaki más, akkor is ugyanezek az érzések lennének benned ővele kapcsolatban? Vagy csak most a pillanatnyi magány miatt érzed így???


Majd amikor elmúlnak az ünnepek, még az újévi köszöntők is, ülj le, gondold át, tiszta fejjel, megbékélve az éppen adott helyzettel. És ha még akkor is úgy érzed, hogy csak vele lehetsz boldog, akkor már azt is tudni fogod, mit kell tenned.


Most igyekezz minél kevesebbet egyedül lenni, van családod, barátok, ismerősök. De az ővele való találkozást egyelőre ne erőltesd, amennyiben ő nem keres. Neki is idő kell, míg átgondolja, ami történt.


Békés Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!

4. Mária 54 (válaszként erre: 1. - 960220fa6c)
2016. dec. 25. 07:15
Ez szerintem karácsonyi stressz. Higgadj le, gondold át újra. Szeretett, valószínűleg szeret is. Azt, aki vagy. Márpedig ha szeret, megbocsát. Mindent. Más lesz a kapcsolatotok, de minden kapcsolat átesik válságokon és letisztul. Fordulj jó szakemberhez.
2016. dec. 25. 06:35

együtt laktatok,és elköltözött,vagy te költöztél el?


véget szeretnél vetni a kapcsolatnak,vagy vége?

a te részedről, vagy az ő részéről ?


mit csináltál? tud-e róla?


semmi nem világos, csak a büntudatod !ha nem szabad leírnod, akkor miért írsz?


rájöttél ,hogy a te hibád!-nos akkor már mindent tudsz!


minek a fórum?


csak a nagy semmit írtad le,mert nagyon feszült és ideges lehetsz!


próbáld összeszedni a gondolataidat,és pársorba írd le a lényeget!


légy víg nem lesz ez mindig így! lesz ez még így sem!

2016. dec. 25. 04:23

A Karacsony ejjel nem a bunbanat ejjele.

De nem is a nagy onvade.

Miert akarsz mindenaron aldozat es bunos lenni egyarant??

2016. dec. 25. 03:42

Rájöttem, hogy minden az én hibám.

Teljesen eltoltam ezt a kapcsolatot és már nem is tudom hogy helyre lehet-e hozni. Minden annyira szép, a szülei is annyira szerettek fenntartások nélkül.

De ennek már vége. Tudom, hogy nem lenne szabad leírnom, átéreznem de mégis muszáj hogy jobban legyek. Ha nagy nehézségek árán is meg tudná nekem bocsájtani a sok rosszat amit ellene elkövettem én már nem lennék mellette boldog, mert tudnám hogy ő sem az. Állandóan szoronganék, sírnék is féltékenykednék. Mindent alá kéne hogy rendeljek az ő akaratának ahhoz hogy meg tudjon bocsájtani vagy hajlandó legyen velem lenni. De ez meg engem felemésztene.

Olyan már sosem lesz mint régen, hogy ennyire feltétel nélkül szeressen. Mindent tönkretettem. Minden ami fontos volt számára elvettem tőle. Minden amit szeretett bemocskoltam, azzal hogy elégedetlenkedtem. Most már tudom, hogy csak bennem volt a hiba. És ő mindennek ellenére szeretett engem. De mit szeretett rajtam ha semmi jót nem adtam?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook