Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Erős menzesz fórum

Erős menzesz (beszélgetős fórum)


4. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 5. 13:30
Nem mindenkinek fájdalmas. Nagyon alattomos tud lenni. Akkor valószínűleg tényleg hormonális oka van.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2022. nov. 5. 12:22

Fél-1 nap ilyen erős csak. Nincsen gyerekem, már nem is lesz, lassan jön a klimax.

Az endo az fájdalmas, nem? Igazából nekem már évek óta nincsenek görcseim, persze kicsit fájt pár órát, de ennyi. Régen nagyon szenvedtem.

2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 5. 11:46
Az hogy vannak darabok nem gond. Hacsak nem nagyon nagy darabok. De az hogy ilyen erős nem biztos hogy rendben van. Millió oka lehet. Sajnos az egyik leggyakoribb manapság az endometriozis. Viszont ez legtöbb esetben csak méhtükrözéssel diagnosztizálható. Van màr gyereked? Volt màr tehességed?
2022. nov. 5. 08:02

Sziasztok!

Elég erős, de pontos a vérzésem, mióta menstruálok. Az első két nap 1-2 óránként tamponcsere és nagy nyálkahártya darabok. Az utolsó uh-n nem volt mióma. Azt mondták, hormoningadozás. De mivel nekem mindig ilyen volt, azt hittem, ez a normális. Egyébként egy jó ideje, nincs olyan fájdalom, mint régen, első nap 1 bogyó. Régen napokig fájt. Valakinen volt hasonló? Elvileg a nyálkahártya válik le menzeszkor, de akkor miért az a normális, ha ez nem vehető észre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook