Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdemes egy 5 éves kapcsolatot felrúgni az igazi szerelemért? fórum

Érdemes egy 5 éves kapcsolatot felrúgni az igazi szerelemért? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. márc. 14. 19:09

Én méég mindig nem értem!

Ki vette el az ártatlanságod az 5 éves pasi vagy a mostani nagynagyszerelmed?

Mert ugyi ugy lelkendeztél mint aki gáztszívott!

5. Szilvia.21 (válaszként erre: 1. - Anikamanó)
2008. márc. 14. 19:03
Szerintem inkább válaszd a szerlmet!Az senkinek nem jó ha olyan kapcsolatban vagy benne amiben nincs benne szived lelked!Ráadásul más után vágyódsz!Persze azért mérlegelned is kell,hogy vajon megéri e és Ő is viszont annyira szeret Téged!Akkor vágja bele,ha igy van!Szerintem!Sok sikert! :)
2008. márc. 14. 19:01
ja így már értem. amúgy nem tudok mit hozzászólni, mert én még nem voltam ilyen helyzetben. de tény hogy alaposan mérlegelni kell a dolgot. ja és a gyerek kérdés kinél merült fel? az is irányadó.
2008. márc. 14. 18:44
Szia!Éppen róla beszéltem akkor csak ezt nem írtam oda,de teljes mértékben őt tekintem a páromnak!
2008. márc. 14. 18:38
nekem az lenne a kérdésem hogy 1 nap alatt hogy a manóba bírt rádtalálni a szerelem mikor még 23 órája "a világ legkívánatosabb és legimádnivalóbb férfija a párom" volt a véleményed?
2008. márc. 14. 18:31
Sziasztok!Szeretném a véleményeteket kérni a témával kapcsolatban hogy ti mit gondoltok róla!Egy 5 éves kapcsolatban vagyok de eddig nem tudtam mi is az a szerelem most viszont rámtalált és nem tudom mit tegyek!Válasszam a biztosat vagy a szerelem győzedelmeskedjen?Köszönöm előre is a hozzászólásokat és a véleményeket!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook