Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Equiba diétás kapszula - tapasztalatok fórum

Equiba diétás kapszula - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
6. zena01 (válaszként erre: 1. - Hannah)
2007. jan. 3. 12:45
Amikor megláttam, elképedtem, hogy ekkora marhaságot hogyan lehet leírni. Sajnos van aki el is hiszi. Így csapják be a hiszékeny, minden szalmaszálba kapaszkodó embereket.
5. kimy
2007. jan. 3. 12:27

hello!


én sajna kiprobáltam és azért nem hiszem hogy még egyszer ilyen "csodaszert" ki fogok probálni. ugyanis egy dekát sem fogytam, sőt.... úgyhogy teljesen kamu ez az egész mindenfajta étrend-kiegészítő, csak reklám fogás az egész. úgyhogy azért irtam ide, hogy aki ezt olvassa, ne probálja ki, mert felesleges!!

4. Verocsxx (válaszként erre: 1. - Hannah)
2007. jan. 1. 15:30
Nekem az a bajom ezzel, hogy az emberek nem fogják fel, hogy hírtelen fogyás nem jó. A szervezetet károsítja. Ha lefogytál utána mi lesz? Visszajön sokszor a duplája is.
3. 7130b15964 (válaszként erre: 1. - Hannah)
2007. jan. 1. 15:12
Kizárt dolognak tartom. El tudod képzelni, hogy ha működne, akkor nem ismernék az emberek és nem mindenki ezt használná?
2. virkina (válaszként erre: 1. - Hannah)
2007. jan. 1. 15:10
Szerintem nem is lehet!!!!
2006. dec. 29. 20:08
Sziasztok!Erről az állítólagos csodaszerről egy újságban olvastam.Egyszerűen nem tudom elhinni hogy 20 nap alatt 4 tablettával akár 12 kg-ot is lehet fogyni.Nem találtam ezzel a bogyóval kapcsolatos fórumot így gondoltam indíok 1et hátha vki már kipróbálta ezt a módszert és pozitív vagy negatív tapasztalatokkal rendelkezik.BUÉK!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook