Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Én kis történetem! fórum

Én kis történetem! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Én kis történetem!

1 2
12. IZA18
2008. febr. 28. 16:09

én is anorexiából lábalok ki, és mondhatom hülye aki arra kíváncsi , hogy vagyunk képesek lefogyni ilyen olyan gyorsan ilyen olyan módszerekkel.

ha monodiétázol akkor kimerül a szervezeted azért fogysz de ha visszatérsz a rendes vegyes kajáláshoz duplán hízol vissza mindent.

normálisan kell enni, édességként aszalt gyümiket, magvakatm mézet enni.sok fehérjét-én vega vagyok-és az is sokat számít-hogy ha nem terheli meg az ember magát sok sok sokkkk hússal.

ezért tartom hülyeségnek az atkins szerű diétákat hisz abszolút kikészíti a beleket a sok hús no gabona.

csak be kell írnia neten a táplálkozási piramist és máris ott van a megfelelő táplálkozás felépítése.

nagyon sokat foglalkozom ezzela témával hisz benne vagyok még rendesen a kigyógyulásba , de a fogyásba már nem hl istennek, -néha néha meging a súlyom és leseik de az stressz nem fogyi.

szóval.

sok teljeskiörléső gabona, barna rizs, méz, gyümik-szard le norbit!!egyik gyümölcs sem hízlal!!!ez baromság, akkor én már hájas lennék a javából!millió kilónyi zöldség, fehér húsok vagy vegaként tofu, szójavirsli, szejtán stb.

túró, kefir, joghurt és ha nem megy a cukor nélkül akkor nádcukor-illetve édesítő.

illetve, natúr kakaó, fűszerek.kevés sózás, olajozás-kivéve olíva olaj.

szóval ez kb az ét repertoárom már.néha sok megy le egy nap néha kevebb a gabonákból és riszből-pl a főtt krumplira most újra rákaptam és rájöttem kb annyi szh van benne mint a sütőtökben amit a lefogyás alatt is kétpofára tömtem és most sikerült meggyőznom magama főtt burgiról is hogy nem para-persze nem egy kilóval.

tehát mértékkel, de kielégítő mennyiségben kell enni-sokat inni-zöld tea, ginsenges zöldtea, tea tea tea, víz víz víz és mozgás, akár otthon egy kis lötyi.

és fel a fejjel a cikk írójának!!!

megértem őt és irigylem hogy ő legalább látja magát.én nem...még mindig nem és kész elhízásnak érzem néha a plusz 2-3kilómat amit szeptember óra felhíztam már.

de mindig megnyugatom magam, hogy sehol egy zsírpárna, soha sem volt zsírpárnám, én izmokból és természetes hústömegből fogytam el magam.

na szóval ne kínozza magát senki sem a hánytatással vagy koplalással, vagy ha már azon az úton van hogy mégis, olvasson utánna a következményeknek-rendesen odavág!!!nekem legalább is hatalmas pofont adott, nem akartam meghalni és kopasz lenni, és pikkelyesbőrű lenni és stb.

na, abba hagyom most már csak belemelegedtem.

kitartás a gyógyulóknak!!!és kitartás és észszerűséget a fogyóknak!!!

11. Jay néni (válaszként erre: 10. - Misty)
2008. febr. 28. 16:05

A cikk lényegét nem tudtad kiolvasni??????

Anorexiás lett!!!!

Beteg!!!!

10. Misty
2008. febr. 28. 15:04
Sziasztok!Én 67 kiló vagyok és egy jó 10-estől szeretnék megszabadulni!Egyszer ez sikerűlt is 3éve az Atkinssel, ami vissza sem jött azóta!Most próbálkoztam ezzel a módszerrel ismét, de mintha a szervezetem ezt már megszokta volna, és nem ment le szinte semmi tőle!Majd jött a Norbi...hát mondanom sem kell az sem jött be!MOst azon a ponton vagyok, hogy inkább elkezdek valami drasztikusabb fogyókúrát csakhogy minél hamarabb lemenjenek azok a kilók!Most per pillanat azzal próbálkozom, hogy csak almát eszem sok ásványvízzel!Remélem ez elég hatásos lesz!Gondolkozom még a káposztaleves kúrán is hogy csinálok magamnak és kipróbálom!Tud valaki még valami infóval szolgálni ehhez a dologhoz hogy meg e éri vele próbálkozni?10 kiló nem is sok, de mégis oly nehéz leadni!!!Már vagy 3hónapja nem fogyasztok cukrot, szinte nem eszek semmi kenyeret, pékárút, krumplit, tésztát..és mégsem jön össze a dolog!Úgyhogy mostmár keményebben nekikell állnom, úgy látszik ennyi nem elég!!!Moflynka neked gratulálok!Nagyon ügyes vagy!De hogy sikerűlt 2hét alatt 10kg-tól megszabadulnod???Én is inkább úgy vagyok vele hogy menjen le gyorsan, ha látom a változást magamon, akkor utánna sokkal kitartóbb és elővigyázatosabb leszek!Szóval várom a tanácsokat, sikerélményeket a gyors...akár drasztikus fogyókúrához!Testileg lelkileg felkészültem rá:-)))Előre is köszi mindenki!!!
2008. febr. 28. 14:40
Hiheteteln egyébként, hogy a cikk írója sztem azért rakta fel a cikket, hogy arra világítson rá, mennyire rossz, amit csinált, és h igenis inkább lenne most több kiló, mert beteg! mégis egyes emberek csak azt látják, hogy "Juj, 2 hét alatt 10 kiló, nekem is kell!" Ennyit megér szerintetek? hogy utána az áhított 40 valahány kilóval halál küszöbén álljatok? Ráadásul rondán, mert ha vki csont és bőr az igenis ronda! De ha valakinek csak az az életcélja, h beleférjen 34-es méretbe, annak ellenére, h most is 36-ost hord, akkor annak csak gratulálni tudok!!!
2008. febr. 28. 14:33
Nagyon gratulálok hozzá!Én is küzdök a kilóimmal egy hét alatt -6 kg vogyás.Még szeretnék -8-at leadni,remélem nemsokára meg is valósul.Én nemszenvedek,sőt.Csinálok egy diétát,a káposztaleves kúrát a Gastroyáltól.Egyáltalán nincsen tőle hányingerem, és még a kilóim is mennek szépen lefelé.
2008. febr. 28. 13:10
meg tudlak érteni,mert egyik barátnőm hasonlóan járt, mint te.már a vérzése is kimaradt,pisilés után is megmérte magát a mérlegen,hogy mennyit fogyott,stb....nagyon nehéz volt segíteni rajta,de még idejében sikerült,mert ő is akarta.nagyon fontos hogy te magad rájöttél és kilábaltál belőle!gratulálok és kitartás a teljes gyógyuláshoz!!!
2008. febr. 28. 12:51

Szia! Én 158 cm és 83 kg vagyok. Eddig sajnos csak 65-ig sikerült egyszer lefogynom, de imádkozok, hogy legalább annyi legyek.

Engem is nagyon érdekelne, hogyan fogytál 2 hét alatt 10 kilót?

2008. febr. 28. 12:27
Még hány ilyen cikk lesz...
2008. febr. 28. 12:04

Szia!


Én is 63kg voltam és én is küzködtem a kilokkal,aztán sikerült leadnom 10-13kg. Akkor nagyon jól éreztem magam, de már megint 54 vagyok, és én leakarom adni még ezt a 4kg.Te egyébként hogy csináltad,hogy 2hét alatt lement 10kg? majd írd le légyszi. Kicsit már én is fanatikus vagyok, de azért én max48kg,-ig jutottam. Szerintem azért így sokkal jobb,hogy már te is felismerted a bajt, és legalább,már jobban eszel.

2008. febr. 28. 11:51

szia!


Szerintem a 65kg még nem volt annyira gáz, van aki 100kg ilyen magassággal.

2008. febr. 28. 11:47

szia,

bizony szörnyű :( pedig hidd el, a 65 kg egyáltalán nem volt a világ vége, mit nem adnék érte, ha 65 kg lehetnék, igaz, én valamivel magasabb vagyok nálad (8cm)...

én is nagyon szeretnék lefogyni, de nagyon nehéz, és igen, a mások véleményével való törődés, meg a magam utálata csak megnehezíti a normális hozzáállást

kívánom, hogy gyógyulj ki ebből sikeresen!

2008. febr. 28. 11:03
Rémálom volt az életem kövéren és úgy éreztem az egész világ engem figyel. Depreszió, hányás, bűntudat jött sorban és sorban. De íme, az én kis történetem röviden tömören. Lehetet volna még fokozni, de az már tényleg szörnyű lett volna!

Ugrás a teljes írásra: Én kis történetem!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook