Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Emberek miért viselkednek így a másikkal? Ennyire semmibe veszik a másikat? fórum

Emberek miért viselkednek így a másikkal? Ennyire semmibe veszik a másikat? (beszélgetős fórum)

1 2 3
21. pálmax (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2012. jún. 12. 08:12
Azért legközelebb tedd fel újra a kérdést, hozd kellemetlen helyzetbe. Egyébként tényleg kihasznál, alakítsd úgy hogy vegye az adást: közömbös a számodra.
2012. jún. 12. 07:51
Tehát alapból jellemzőjük az önzőség. Nekem ez új, soha nem futottam még ilyen emberbe, na sikerült bepótolni. :[
19. e57e061615 (válaszként erre: 18. - Csirivirir)
2012. jún. 12. 07:46
Valóaszínűleg nem akar veled direkt kiszúrni, csak használ, ahogy neki kényelmes. Ha te sérülsz, sérülsz, az őt nem érdekli.
2012. jún. 12. 07:41

Én el is ismertem, hogy hibás vagyok. Nem az eszem, hanem az érzelmeim irányítanak.


De nem is az a kérdés, hanem az, hogy ez valakinek miért jó? Direkt kitolásból teszi, vagy ezek az emberek alapból ilyenek?

17. cel (válaszként erre: 5. - E57e061615)
2012. jún. 12. 07:39

Mond azt, hogy igen, haragszom, vagy azt, hogy nem haragszol, csak rosszul esik a viselkedése.

De bocsáss meg, abban, hogy az illető így viselkedik veled, te magad 50 százalékig benne vagy. Ha zavar, építsd le.

16. e57e061615 (válaszként erre: 11. - Csirivirir)
2012. jún. 12. 07:34
Nehéz, de hosszútávon megéri. Gondolj csak bele, ha "messziről" így hülyít, mi lenne, ha összejönnétekt?
15. Csirivirir (válaszként erre: 9. - C671b9ecbd)
2012. jún. 12. 07:18
Ott egyértelmű a kihasználás. Gyönyörű egy anya az a nő!
2012. jún. 12. 07:17
Ha egy barátnőről lenne szó, magasról tennék rá, de a helyzetet nehezíti, hogy ő pasi.
2012. jún. 12. 07:13

Csak az a baj, hogy a messziről kerülés nehézkes, ha mindig ott van, ahol te. Tesz róla, hogy ne tudjam elkerülni.


Teljesen úgy viselkedik, mintha azt akarná, hogy ne tudjam őt elfelejteni, de nem is kellek ám.

2012. jún. 12. 07:12
Ha engem egy vadidegen keres, válaszolok neki, írok rá, nem egy "barátnak". Áááááááááááá.....
2012. jún. 12. 07:11

Köszi, aranyosak vagytok. De azt gondolom tapasztaltátok már, milyen, amikor valaki megmozgatja az ember szívét. Nehéz ilyenkor nem törődni, hagyni.


Tudom, hogy hülye vagyok, ezért meg is érdemlem. Ez nem is kérdés. Én csak azt nem értem, hogy ő miért ilyen aljas velem. Mert, aki tudja, hogy a másik vonzódik hozzá, ennek ellenére hülyíti, az aljas.

10. 6f257fd90e (válaszként erre: 6. - Csirivirir)
2012. jún. 12. 07:03
Az ilyen embert nem igazán érdemes kedvelni... Ismerem a típust, és szerintem téged még az is vonz benne, hogy nem akar téged olyan nagyon. Ő az a fajta ember, akivel összejöhetsz egy éjszakára, mert már nagyon szeretnéd, aztán egy év múlva meg ott ülsz a templomban az esküvőjén. De komolyan, nem éri meg az energiabefektetést. Jön másik...
2012. jún. 12. 07:02

Nekem is van egy ilyen ismerősöm. Ha baja van hívott és órákig fárasztott a hülyeségével. Ha én hívtam, hogy bajom van és hallgasson meg akkor meg egy perc után sürgős dolga akadt hirtelen.

Én ugyanazt tettem amit ő. Hívott, nem vettem fel. Küldött sms-t, nem válaszoltam. Majd pár nap múlva elhívtam, de rövidre zártam a beszélgetéseket. Ez már fél éve tart. Ha keres telefonom két nap múlva reagálok rá. Eleinte kérdezgette, hogy haragszok-e rá, mondtam hogy nem, csak nem érek rá.

Mostmár a barátságunk is lazább, de pont jó így. Az ilyen embert csak önmaga érdekli, én semmit se veszítettem, hogy nem "csüngünk állandóan egymás seggébe".

Volt egy kis történet, de nem az egyetlen. Ő szeret bulizgatni és olyankor mi vigyáztunk a gyerekeire,persze a hosszú idő alatt viszonzást nem kaptunk, hogy én is a férjemmel kettesbe lehessek. Mi Hollandiába lakunk, és az ismerősünknek a bulizás azt jelentette hogy három napra Londonba átrepül. Közben férjemnek Magyarországra kellett azon a héten utazni, aminek nem örültem. Hívtam barátnőmet, hogy hátha le tudja beszélni a férjemet. Ő is látszólag ki volt akadva, hogy férjem ne utazzon el. Mondta beszél vele,felhívta. Erre csak annyit kérdezett, hogy de ugye mire a gyerekekre kell vigyázni addigra haza ér-e? ugyanis férjem tud hollandul én nem annyira és a barátnő nem tanította meg magyarul beszélni a gyerekeit, pedig egyedülálló anya kint. Szóval egyáltalán nem érdekelte az én problémám, csak hogy tudunk-e vigyázni a gyerekeire.

8. 6f257fd90e (válaszként erre: 5. - E57e061615)
2012. jún. 12. 07:01
:)) Devla hozzászólásaival már többszor is találkoztam, most is jól megmondta a frankót! De tökéletesen egyetértek vele, állj egy kicsit a sarkadra és ne hagyd magad. Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát!
2012. jún. 12. 07:00
Úgy gondolod, hogy nem szándékos, szimplán ilyen hülye? :]
6. Csirivirir (válaszként erre: 5. - E57e061615)
2012. jún. 12. 07:00

Semmi gond, reggel van még! Értem én így is!


Egyszer-kétszer megtettem, akkor meg felhívott megkérdezni, hogy haragszom?


Elképezstően hülye, de én még jobban.


Én vagyok a hibás, mert tudja, hogy vonzódom hozzá, és ahogy elnézem ezt próbálja is kihasználni.


Élvezi, hogy szenvedek? Próbáltam kiverni a fejemből, már majdnem sikerült, de megbuktam, mert állandóan keresztbe tesz nekem.

5. e57e061615 (válaszként erre: 4. - E57e061615)
2012. jún. 12. 06:51

miatt=mögött.

Már az előző hsz. sem volt tökéletes, megyek kávézni.

4. e57e061615 (válaszként erre: 3. - Csirivirir)
2012. jún. 12. 06:51
Ha ennyire eleged van, akkor ne vedd fel neki a telefont. Ilyen embert ne akarj megérteni, mert a viselkedése miatt úgysincs logikus indok.
3. Csirivirir (válaszként erre: 2. - E57e061615)
2012. jún. 12. 06:45

Szép jó reggelt!


Az a helyzet, hogy volt egy sok éves kapcsolatom, ez a hülye jött, és belerondított, mert megszédített. Majd azt hittem végre eltünt az életemből, erre megint felbukkan, és ezt a szemétséget csinálja velem. Csak szimplán dühös vagyok, mert nem értem mi a fenéért nem hagy már békén.

2012. jún. 12. 06:37
Mert hagyod. Valaki észre sem veszi, hogy milyen vérszívó. Mondd meg neki kerek-perec, hogy milyen trampli! Ha megsértődik sokat nem vesztettél, ha meg csak nem reagál, akkor a kölcsön kenyér még mindig észhez térítheti. Ha meg ez van, akkor le lehet építeni, atól függően, hogy mennyire viszi az energiád.
2012. jún. 12. 06:33

Van egy kedves ismerősöm, talán barátnak is merném nevezni, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos.


Állandóan hívogat minden hülyeség miatt, de amikor én írok rá, vagy épp sms-ben kérdezek tőle valamit, nem ír vissza. Vagy jó esetben felhív 3 nap múlva, 1 hét múlva. De, mintha nem is írtam volna neki.


Ezt miért teszi valaki? Ennyire semmibe vesz? Nagyon idegesít ez a szokása.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook