Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ember tervez, Isten végez... fórum

Ember tervez, Isten végez... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ember tervez, Isten végez...

1 2 3 4 5 6 7 8 9
19. pritty26 (válaszként erre: 17. - De6dcdc43c)
2011. máj. 5. 19:22

Ha elolvastad a cikket, akkor azt is láthattad, hogy tudom hogy a seggemen kellett volna ülni és nem felbolygatni a kis életemet / életünket.


mert ez már nem két szereplős történet, hanem 5!


DE! Ő nem csak mondja milyen az élete, hanem tudom is, mert van egy pár közös ismerősünk, akitől tudok dolgokat.


Az a nő napi szinten megalázza, nem érzi férfinak mellette magát! A minap megfenyegette a drágámat, hogy el fog válni tőle! Szóval a nő is lépni akar..


Ha ő nem jött volna az életembe, akkor éltem volna tovább ebben a rossz házasságban, ahol engem is csak kihasználnak. De jött ő, akire tudok támaszkodni, akivel tovább tudok menni és BOLDOG tudok lenni!!


Ennyi..

18. Catherine.hsz (válaszként erre: 15. - Pritty26)
2011. máj. 5. 19:19

Néha a pasik is elválnak. De nehéz, ha vannak gyerekek. Ráadásul messze. Mert azért a pasik is szeretik a gyereküket. Még akkor is, ha a feleségükbe már nem szerelmesek.

Neked csak annyit tudok javasolni, hogy válj el! Ne várj rá! Ő vagy melletted lesz a jövőben majd, vagy nem. De a férjed nem érdemli meg, hogy így kelljen élnie. Egy nő mellett, aki másba szerelmes. Ez nem tiszta játszma. Ez nem tisszességes dolog a részedről.

17. de6dcdc43c (válaszként erre: 15. - Pritty26)
2011. máj. 5. 19:18

Nem leszel boldog, mert másokon való keresztűlgyaloglásból sosem származik boldogság. Kín, fájdalom annál több.

Nevelje fel a két gyerekét, akit felelőséggel vállalt.


Ráadásul egy Ember sosem hagyja bajba a családját.


És ennyi.

16. Binky
2011. máj. 5. 19:17
Én azt tanultam, hogy az ember ne boldog akarjon lenni, hanem elégedett. Kisebb láng, de tovább tart. Ugyanígy, szerintem Isten tervez és ember végez.
2011. máj. 5. 19:10

Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!

Pár hét eltelt már azóta, hogy megírtam a cikket. Azóta sokkal pozitívabban gondolkodom és megpróbálom átlátni a helyzetet.


Igen, ez tény.. Ha kívülálló lennék én is azt mondanám, hogy nem fog elválni.. De benne vagyok érzelmileg ebben a sztoriban és egyetlen dolgot tehetek: BÍZOM!


Nem fogok 5 évet várni, nem fogok 10 évet várni.. Karácsony van kitűzve, mert anyagilag helyre kell hoznia az életét, ugyanis a felesége 3 éve munkanélküli. Ott a két gyerek, miattuk csinál mindent. Feladja a velem való boldogságát kis időre, csakhogy értük mindent megtegyen.


Én hiszek neki! Bízom benne! Hisz ezek nélkül nem tudna működni az egész. ha úgy állnék hozzá, hogy áá úgysem fog elválni, akkor megette a fene..


BOLDOG szeretnék lenni, de nagyon! Ha a szemébe nézek, tudom hogy szép vagyok. Ha a kezét fogom, tudom hogy jó vagyok. Ha átölel, érzem hogy szüksége van rám.. És nekem is rá....


Egyenlőre annyit tud megtenni, hogy havonta fel fog utazni hozzám, hogy tudjunk találkozni. Jövőhéten lesz az első felutazása.. Ha itt lesz mellettem tényleg, és eljön.. akkor el fog jönni a többi hónapban is, egészen Karácsonyig.. amikor is itt marad végleg mellettem.. Ez éltet! Ez tesz boldoggá!


És remélem sikerül..

14. 6a6e086e31 (válaszként erre: 13. - Beautykiss)
2011. máj. 5. 19:08
Ez pontosan így van, a mindent elsöprő szerelemben ilyen nincs, az mindent visz:)
13. Beautykiss (válaszként erre: 1. - Pritty26)
2011. máj. 5. 18:52
Én csak azt nem értem mihez kell a fél év? Van olyan pasi aki elválik de nem kell ennyi idő hozzá hanem lelép már másnap.Nagyon szép történet de én azt mondom,hogy ilyen love story csak a filmekben van..Nagyon sajnálom,hogy ennyit szenvedsz de biztos,hogy megtalálod az igazit az érzelmek gyakran elvakítanak..az IGAZI nem hagy ott fél évre sem..
2011. máj. 5. 18:48
A pasik is elválnak,ha el akarnak.Van pár ismerősöm akinél nem a nő adta be.Azok is meg tudnak bolondulni egy nő miatt...(általában ez miatt van).
2011. máj. 5. 18:44
A pasik nem válnak, ezt a közhelyet a saját bőrömön tapasztaltam meg. Öt és fél évet vártam, pedig csak karácsonyigról volt szó. Hajszálon múlott még az édesanyámmal való kapcsolatom is a nálam idősebb, három gyermekes pasi miatt.
10. kubin
2011. máj. 5. 17:51

a pasik tényleg nem válnak el... de legyen igazad.

aAzt viszont tudnod kell, hogy 2012-ben lényegében új életet kezdesz, csak kérdés az, hogy vele vagy nélküle. Én azt mondom, hogy álj talpra, mert tényleg nem egy lelki roncsba szeretett bele a "pasi". Éld tovább az életedet, aztán ha jön karácsonykor akkor vele leszel, ha nem jön, akkor meg hagyni kell. Az igérgetés akár éveket elvehet az éetedből. Ugye te sem akarod?! :)

2011. máj. 5. 17:25

Hát kiscsillag ,sajnállak.! Tudod nekem is van egy ennyi idős lányom, és ahogy én látom a szerelmek jönnek mennek...ez természetes ebben a korban. Én azt tanácsolom neked, ha nem vagy elégedett a jelenlegi helyzeteddel, menj és keress kutass, meg fogod találni hidd el megtalálod az igazit!! Egy nős férfi 2 gyerekkel biztos háttérrel biztonsággal, nem fogja ott hagyni a családját!!! Ezt a férfiak 80%-a nem vállalja be ..hidd el nekem!

hagyd az egészet, és ha nem vagy boldog, keress..és meg fogod találni az igazit!

8. 274c9996b8 (válaszként erre: 2. - Ac808a6b30)
2011. máj. 5. 17:25
Ez az , es itt a nagy kulömbseg :)
2011. máj. 5. 17:22

Szia. El olvastam amit írtál,hát én tartok tőle hogy a többi hozzá szólónak igaza van,

A pasik szeretnek meg kapni mindent,amit csak lehet,feleséget,gyerekeket,és hát barátnőt is,de a végén szépen haza mennek a feleségükhöz,mert a kényelmet mindennél jobban szeretik.

Azért én drukkolok neked,legyen ez egy kivételes kapcsolat,ha még te is úgy fogod akarni.

2011. máj. 5. 17:14
Sajnos a pasik tényleg nem válnak el....de neked azért kitartás hiszen olyan fiatal vagy még, előtted az élet:)
2011. máj. 5. 16:55

Lehet, hogy mégsem bízol eléggé, csak mondod.

Ha úgy érzed, hogy az az egy év valóban a teljesség volt mindkettőtöknek, akkor megalapozott a bizalom.

És akkor nem ilyen roncs állapotban, hanem derűsen, bizakodva, a "mindent tudók" belső mosolyával kellene várnod a karácsonyt és élni a mindennapjaidat!

Tedd így, vagy ne bízz, de talpra kell állnod!

És még valami ... Ha Ő is várja a közös jövőt, akkor Ő is szenved, és nem arra kell elmenni minden energiájának, hogy Téged vígasztalgasson, hanem neki is könnyebb lenne, ha a kedvesét mosolygósnak és bizakodónak láthatná maga előtt!:)

2011. máj. 5. 16:47
Nagyon lekötött a cikked,mondanám,hogy tetszett,de sajnálom,hogy ilyen fájdalmas minden betűje...Nagyon nagy szerencse,hogy még ilyen fiatal vagy!Így esetleg,ha valami nem úgy alakul,akkor lesz időd váltani,illetve változtatni!Ha 10-15 évvel idősebb lennél,akkor viszont meg kellene békélni a jelenlegi helyzettel...Nekem az a véleményem,hogy valóban neki kell majd lépnie,de tűzz ki egy dátumod magadban,hogy akkor az valóban az idei Karácsony legyen,hogy ne érjen mégnagyobb megrázkódtatás...
2011. máj. 5. 16:27
A pasik nem válnak el!
2011. máj. 5. 16:15

Hmmmmmmmm...


Tényleg tudod milyen a felesége, vagy csak azt tudod, ő milyennek állitotta be?

2011. máj. 5. 16:08
Kelj fel! Ha biztosan tudnád, hogy halálos beteg vagy, ha kevés lenne hátra értékes idődből, hogy hasznosítsd az életed és eltöprengj azon, ki vagy, nem pocsékolnád az idődet önmagad kényeztetésére, félelmeidre, letargiákra vagy ambíciókra. Nos, azt mondom neked, hogy halálos beteg vagy; meg fogsz halni ugyanis. Néhány évvel több vagy kevesebb idő, mielőtt elmúlnál, nem sok különbséget jelent. Légy boldog MOST, ok nélkül - vagy soha nem leszel az…

Ugrás a teljes írásra: Ember tervez, Isten végez...
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook