Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elveszett a Maria Treben könyvem, és nagyon fontos lenne tudnom, hogy az érszűkületre milyen teákból kell keveréket készíteni? fórum

Elveszett a Maria Treben könyvem, és nagyon fontos lenne tudnom, hogy az érszűkületre milyen teákból kell keveréket készíteni? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 15. 12:46
Fenn van a könyv a neten pdf.-ben. Nekem is onnan van.
2011. nov. 10. 15:02
Érszűkületre kyani nitrofx tökéletes és 100%-ban természetes (noni)
2009. júl. 27. 18:54
Köszönöm szépen.
2009. júl. 25. 20:42

Az ereket belülről kéne kezelni.

Én a fokhagyma készítményekről tudom, hogy hatásosak.Meg a diéta, hogy az erek kitisztulhassanak.

Ez csak az én véleményem persze.

2009. júl. 25. 20:26
Két maréknyi, kefével és vízzel alaposan megtisztított csalángyökeret és friss csalánt, szárát és levelét 5 liter vízben egy éjszakán át áztatunk és másnap felforralunk. Amilyen melegen csak bírjuk, 20 percig áztassuk benne a lábainkat. A csalán a lábfürdő idején is benne marad a vízben. Ezt a lábfürdőt újra felmelegítve, kétszer-háromszor is felhasználhatjuk.
2009. júl. 25. 20:22
Nekem is megvan a könyv. A csalánt írja.
2009. júl. 25. 20:14
A csalánt írja csak. Csalángyökérből készül lábfürdőt.
2009. júl. 25. 20:10
Sziasztok! Elveszett a Maria Treben könyvem, és nagyon fontos lenne tudnom, hogy az érszűkületre milyen teákból kell keveréket készíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook