Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első randi utáni utazásra, hogyan lehet elegánsan nemet mondani? fórum

Első randi utáni utazásra, hogyan lehet elegánsan nemet mondani? (beszélgetős fórum)


1 2 3
36. 3066f49f9a (válaszként erre: 27. - Dad1f54482)
2023. aug. 31. 15:06
Te arra vagy büszke, hogy egy nő hónapokig nem fekszik le veled, mert nem tetszel eléggé? Arra izgulsz, hogy nem kellesz?
35. Utolsó betyár (válaszként erre: 33. - Dad1f54482)
2023. aug. 31. 15:04
Legalább ebben a mai kor embere vagyok. Úgyis túl sok dolog van, ami miatt úgy érzem, hogy nekem kb. 20 évvel korábban kellett volna születnem. :))
34. dad1f54482 (válaszként erre: 32. - Utolsó betyár)
2023. aug. 31. 15:04
Semmi gond. Értem. Nincs küzdelem. Legalábbis a nőkért.
33. dad1f54482 (válaszként erre: 31. - Utolsó betyár)
2023. aug. 31. 15:01

Nincs küzdelem, nincs hetekig udvarlás, nem mászol rá.


Igazi mai kor férfia vagy. :)

32. Utolsó betyár (válaszként erre: 30. - Dad1f54482)
2023. aug. 31. 14:59

Ez nem hegymászás, hogy küzdjünk.

Vagy tetszünk egymásnak és arról a közös két napos kirándulásról úgy jövünk haza, hogy onnan kezdve, egy párt alkotunk, és közben esetleg megtörténik az első szexuális együttlét, vagy úgy, hogy maradunk továbbra is ismerősök, mert sok dologban nem egyezünk, ami egy kapcsolathoz kellene.

Mint leírtam, sosem szerettem a játszmázást, színjátékot.

Lehet meglep, de az sem érdekel, ha egy nő naponta más férfival fekszik le, amíg egyedülálló. Akkor fogom elítélni, ha ezt teszi, ha közben a párját áthintázza, hogy túlóra miatt bent kell maradnom a melóban, vagy a barátnőmmel konditerembe megyünk és közben valahol hancúrozik egy férfival.

31. Utolsó betyár (válaszként erre: 28. - Utolsó betyár)
2023. aug. 31. 14:53

Annyit még kiegészítésül, ha valakit én elhívnék egy kétnapos kirándulásra, nem úgy indulnék neki, hogy a lompos beiktatásra kerül.

A helyzet majd adja magát. Amennyiben jól érezzük magunkat, közös nevezőn vagyunk egész nap, és a nő úgy gondolja, hogy este, mikor a szálláshelyünkön tv-t nézünk, hozzám bújik és a takaró alatt beindul a motoszka est, nem csapnék a kezére.

Ugyanakkor, én még ő nem adja meg a jelet és a szabad utat, úgy tekintenék rá egyelőre, mint egy barátra, és biztos nem másznék rá.

30. dad1f54482 (válaszként erre: 28. - Utolsó betyár)
2023. aug. 31. 14:51

Igen. Ez már egy gyakori jelenség lett, hogy férfiak már semmit küzdenek egy nőért.


Ennek is megvan az oka nyilván. Mert olyan sok nőért nem kell küzdeni, hogy nem is kényszerül rá. Mindig lesz könnyen kapható nő, ezért teljesen érthető a hozzáállásod.

29. libikóka (válaszként erre: 27. - Dad1f54482)
2023. aug. 31. 14:46
Legyen inkább zárszó ,,hogy van aki így működik.
28. Utolsó betyár (válaszként erre: 22. - Dad1f54482)
2023. aug. 31. 14:37

Sosem szerettem küzdeni, maximum a sportpályán. Senkinek nem udvaroltam volna hetekig hónapokig, csak, hogy megfoghassam a kezét. Mint írtam, ha nekem egy nő nemet mondd, egy ilyen dologban biztos, hogy kosárként fogtam volna fel a dolgot és tovább lépek.

Ha tetszünk egymásnak, akkor próbáljuk meg, lehet egy kirándulás, egy ebéd, vagy egy mozi alatt rájövünk, hiába a tetszetős külső, mégsincs értelme a kapcsolatnak, mert mondjuk ő a vízpartot kedveli, én az erdei eldugott vadászházat, ő az egészséges étkezés felkent papnője, még én a magyaros ételek rajongója vagyok, vagy ő a romantikus filmekért rajong, még én azért, amiben ütnek, vágnak, lőnek.


Számomra semmivel nem jobb, ha valaki játssza a szende szüzet, mint az, ha megmondja, hogy régen voltam megrakva ne kímélj! Felnőttek vagyunk, tisztában kell lenni azzal, hogy két ellentétes nemű személy, ha tetszik egymásnak, akkor megvan a szexuális vágy is.

27. dad1f54482 (válaszként erre: 25. - Libikóka)
2023. aug. 31. 14:32

Szerintem is hagyjuk. Nőkent lehet ezt nehéz megérteni.


Pedig tényleg így működnek a férfiak. Amiért megküzdenek azt többre becsülik.

26. Panna.33 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 31. 14:27
A megmérertetés és könnyűnek találás nem itt kezdődik.
25. libikóka (válaszként erre: 22. - Dad1f54482)
2023. aug. 31. 14:27

Hagyjuk ezt a küzdést..

Erősen ellentmondani látszik neki,,igen mert ilyen is van,,,,amikor sétáltaják a lánykát hetekig,,kis randi holdfény stb.Aztán lép egy olyanért aki benne van a dolgokban ,vagy félremegy sutyiban.


A nőnek mindkét estben "főnyeremény",,ja nem :)

24. Panna.33 (válaszként erre: 22. - Dad1f54482)
2023. aug. 31. 14:25

Amelyik férfi küzdeni akar, az menjen karatézni.

Mert aki küzdeni akar (egy nőért akár), annak a vadászat, a küzdelem a lételeme, nem az, hogy társ legyen.

23. Utolsó betyár (válaszként erre: 14. - Dad1f54482)
2023. aug. 31. 14:10
Ez így nem általánosítható. Vannak biztos ilyen férfiak is, de attól, hogy ityeg valami a lábuk között nem mind gyors numerára vágyik.
22. dad1f54482 (válaszként erre: 21. - Libikóka)
2023. aug. 31. 14:07

Nem érted a küzdés témakört, ezért gondolsz inkább defektre. Valószínű nő vagy azért.


Semmi gond. De tudnod kell a férfiak azt értékelik igazán amiért meg kell küzdeni. Ez nem defekt. Ez a normális egy férfinél.

21. libikóka (válaszként erre: 20. - Dad1f54482)
2023. aug. 31. 14:04

Csak utoljára:)


Megvan a lány hamar,,mondjuk minden klappol, helyes aranyos ,jó volt a szex is.

Aztán lelépsz mert nem küzdhettél????HÁÁÁT jó:D

20. dad1f54482 (válaszként erre: 17. - Libikóka)
2023. aug. 31. 13:59

Ez nem defekt, hanem ösztönös tulajdonság a férfiaknál.


Az van értékelve amiért küzdeni kell! Ha a második randin megvan a csaj abban semmi küzdelem nincs. Elvész a varázs. Erről nem tehetnek a férfiak.

2023. aug. 31. 13:52
Simán mondd, hogy bocs de még korainak tartod. Ha te érdekled és nem csak szexet akar megérti, és marad a sima randizás.
2023. aug. 31. 13:32

"Első randi utáni utazásra, hogyan lehet elegánsan nemet mondani?"


Cicuka, taka van. Így...

17. libikóka (válaszként erre: 14. - Dad1f54482)
2023. aug. 31. 13:31

Akkor adott egy nő,,aki tetszik,,de tényleg.

Mondjuk 2. randin "meglesz",,onnantól meg már nem tetszik?

Defekt.

Ha meg "kipróbálni" akartad,,hogy megteszi e,,szintén defekt.

16. timycat (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 31. 13:29

Egyrészt az hogy valakivel elmész valahova nem jelenti automatikusan azt, hogy dugni kell. Nálam legalábbis. Mondjuk én általában tudtam kivel hányadán állok és kitől mit akarok, így ennek megfelelően cselekedtem.


Másrészt - saját tapasztalat - hogy a "rögtön meglevés" nem jelenti azt hogy jónak induló kapcsolatot elszúrsz, ha hetekig húztad volna azt a fickót akkor se működött volna.


Egy tuti a játszmát nem bírják, nem is értik, ez ilyen női ökörség meg belemagyarázás, te magad találd ki mit akarsz és aszerint cselekedj, ha tetszik a pasi és nem ördögtől való dolognak tartod a kuffantást vele akkor jó utat.

15. 3066f49f9a (válaszként erre: 14. - Dad1f54482)
2023. aug. 31. 13:27
Csak annál, aki eleve alkalmi kapcsolatot keres.
14. dad1f54482 (válaszként erre: 11. - Libikóka)
2023. aug. 31. 13:22

Ha gyorsan megvan egy nő és nem lesz folytatás az inkább természetes reakció sok férfi részéről. Pont hogy nem defekt.


Ugye ami könnyen jön könnyen megy...

2023. aug. 31. 13:11
Köszönöm a meghívást, még nem tartom időszerűnek és kedvesen mosolyogsz. Ha ezért lelép, lépjen.
12. Epresturmix (válaszként erre: 10. - Utolsó betyár)
2023. aug. 31. 10:50
Egyetértek
11. libikóka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 31. 10:47
Valószínű hogy az említett kapcsolatot nem te cseszted el ,,,mert túl gyorsan megvoltál. A pasi volt defektes.
2023. aug. 31. 10:38

Felnőtt nő vagy ? Igen!

Tetszik a férfi? Igen

Csak meg akar reszelni? Legalább lesz néhány kellemes perced, órád. Gondolom nem az első eset, hogy lefekszel valakivel.

De, mi van, ha tényleg tetszel neki, és azért hív erre a két napra, hogy jobban megismerjen?


Elmondom az én gondolataimat a másik oldalról. Valaki tetszik nekem és, hogy jobban megismerjem elhívnám magammal egy két napos kirándulásra, amire készülök.


Ha azt mondja a hölgy, hogy bocs nem, akkor arra gondolok, hogy biztos nem tetszem neki, nem volt jó az első randi, visszavonulót fújok, nem szaladok olyan busz után, ami nem vesz fel. Egy félreértés miatt mind a ketten elszalasztunk egy lehetőséget.


Megérteném, ha szűz lányként, azt mondanád, hogy nem olyannak akarod először magad odaadni, aki lehet csak kihasznál, de így felnőttként érthetetlen a szitu. Ha másra nem, kikapcsolódásra is jó ez a két napos út. Persze a te életed, úgy éled, ahogy neked jó.

9. libikóka (válaszként erre: 8. - Libikóka)
2023. aug. 31. 10:32
Azt még hozzáteszem hogy nem a kerekerdő közepébe sátrazva,,pl.(tudom szélsőség)
8. libikóka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 31. 10:29

Na hát ez az ,,,hol volt itt szó közös alvásról.

A határokat a nő húzza.

7. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 31. 10:15

Egyszerűen az igazat!

Túl korainak gondolom.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook