Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első látogatás anyóshoz. Tippek? :) fórum

Első látogatás anyóshoz. Tippek? :) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. dec. 7. 17:22
Ezek tények, amiket eddig tapasztaltam anélkül, hogy igazán találkoztam volna vele (mert egyszer igen,n de az nem nevezhető annak és nem náluk voltunk és az nem volt túl kellemes...)
10. andi6020 (válaszként erre: 9. - 4205a67a96)
2009. dec. 7. 17:20

"Ez a nő okoskodó, faluvezető, fiacskáját irányítani akaró idősebb nő."


Bocsi, de ez nem valami pozitív vélemény valakiről, akivel még nem is találkoztál. (Ellenben Ő szívesen megismerne Téged fél év után.)

Szerinted hogy állna hozzád, ha ezt olvasná??

9. 4205a67a96 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2009. dec. 7. 17:15
Nem állok utálkozva hozzá, csak remegő térdekkel, ami szerintem normális...
8. 4205a67a96 (válaszként erre: 6. - A14deb9047)
2009. dec. 7. 17:14

Köszönöm az eddigi válaszokat, neked meg azért, mert egy anyuka szemszöge. :)

Nem is szándékoznék én egy kávézásnál több időt vele tölteni egyenlőre, és tudom milyen az anyukának, az enyém is nagyon stresszelős, készülődős, de neki is megvan a véleménye, miután elmennek a fiúk. .. :)

Mamának akkor sem szólítanám, ha már a felesége lennék a fiának... Nem az én stílusom, az anyóst csak mint kifejezést használtam. :)


A poén az, hogy apám már volt náluk (kazánt szerelni brigáddal :D), neki szimpatikus volt minden,de ő nem túl jó emberismerő... :)

2009. dec. 7. 17:12
Legalább esélyt adhatnál neki. Miért kell látatlanban utálkozni? Ha így állsz hozzá, szerinted jó lesz? Vajon Ő is így gondol rád, azért akar megismerni? Remélem a fiam leendő barátnője nem így fog készülni hozzám az első találkozóra. Régen rossz ez a hozzáállás.
2009. dec. 7. 17:10

Vigyél valami képletes apróságot, figyelmességet, de semmi túlzás! és elég lenne előszörre egy 15-20 perc "bekukkantás". Az anyukának sem könnyű...

Én nagyon izgultam, amikor először hozta el a fiam a kislányt... :-)

5. mézgapaula (válaszként erre: 1. - 4205a67a96)
2009. dec. 7. 17:09
Szia, hat sztem az elso talalkozasnal fel ev utan meg ne ugy viszonyulj hozza, mint egy anyoshoz, csak mint a pasid anyukajahoz:-) Szal ne "mamazd" le v.ilyesmi:-) Amugy meg legy kedves, aranyos, mosolygos, segitokesz es szereny:-))
2009. dec. 7. 17:06
Legyel kedves, mosolygos, segitokesz. Ajandekot felenk nem szokas vinni. A parom sem hozott anyumeknak en sem vittem nekik. Az enyem is hasonlo, csak utolag tudtam meg. Imad, mikor ott vagyok, de a hatamnal szornyu amiket mondt.
2009. dec. 7. 17:06
Mindenképpen legyél kedves, és ne húzd fel az orrod, ha olyat mond, amit nem akarsz hallani :D ismerős szitu. egy évig nyeltem-tűrtem, aztán megunta, és onnantól normális lett, hogy látja, hogy mégsem vágok vissza, és nem leszek bunkó...ezt tudom javasolni, bár lehet, egyszerűbb lesz a helyzet :) készülj fel a legrosszabbra, és akkor csak jól jöhetsz ki belőle. Egy szál virággal pl tuti hatást érhetsz el :D
2009. dec. 7. 17:06

Húha... Pároméknál apuka ilyen... Nem voltam ott másfél éve...

Addig lehetsz jóba vele, amíg nem mondasz ellent neki. Szóval bőszen bólogass és érts vele egyet mindenben. Én már kétszer is ellentmondtam, hogy hadd tudjam mi a jó nekem. Most már inkább nem megyek, mert félek, hogy ismét kinyitnám a számat...

Majd írj, mi volt! De az is lehet, hogy szerencséd lesz, és koránsem olyan vészes, mint ahogy leírtad.

2009. dec. 7. 17:03

Nem Ő az első pasi, aki hazavisz, de eddig más volt. Vagy egyszerű volt az anyós, vagy még egyszerűbb. :) Általában elég volt velük pár kedves szó. Viszont a mostani már nagyon várja, hogy bemutassanak neki és nem lehet kikerülni, mert barátom is ott él. Fél évig tudtam húzni a dolgot, de ha hétvégén sem megyek, sértődés lesz. Ez a nő okoskodó, faluvezető, fiacskáját irányítani akaró idősebb nő. Nem tudom mire számítsak, tőle félek úgy igazán először. :)


Van pár jól bevált tipp anyósmamiknál, viselkedés, ajándék stb terén??? Mert szívesen fogadnék ám mindent! :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook