Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első csók fórum

Első csók (beszélgetős fórum)


2007. nov. 22. 20:46
mindent a maga idejében érzi azt az ember lány...
2007. nov. 18. 17:52

ok

köszz

2007. nov. 17. 23:44
Szerintem nem az gáz, hogy még nem csókolóztál, hanem az, hogy 13 évesen akarsz csókolózni. Szerintem várjál vele. Érettebb fejjel jobban fogod értékelni az elsőt, és jobb is lesz.
2007. nov. 17. 21:14

hello!

13 vok és még nem csokoloztam sztem egy kicsit gáz de én szeretném!

am mulkor megigérte nekem egy csaj h kaok egy csükot a talin,akivel már 2szer talizatam és 12 éves és nagyon várom!!!

vki tud tanácsot adni??

91. semerre (válaszként erre: 88. - 76a1847ee5)
2007. nov. 5. 16:06
attól függ szerintem kivel csinálod.Mindenképpen olyannal érdemes, aki tetszik, nem úgy mint az utánad következő, szintén 13 ( még amúgy túl fiatal lány) szerintem.
2007. okt. 30. 19:50
13 vagyok.... pár napja volt....az illetőt nem nagyon ismrem, még a nevét se tudom, de nagyon jo volt, és sokáig tartott... párszor láttam csak....
2007. okt. 30. 19:50
13 vagyok.... pár napja volt....az illetőt nem nagyon ismrem, még a nevét se tudom, de nagyon jo volt, és sokáig tartott... párszor láttam csak....
2007. okt. 29. 19:34
Nekem még nem volt meg... 13 éves vagyok egyépként...Kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet!!!!!Meséljen még valaki!!
87. 76a1847ee5 (válaszként erre: 61. - Orosztonyi)
2007. okt. 29. 19:25
Olyan pontok pl. a terék(nem csókolgatni) a nyak...stb. a többit tudod Tomi!
86. képzelet (válaszként erre: 82. - Yazzoo)
2007. szept. 19. 14:41

Dehogy gáz!! :)

Tök jó,hogy leírtad,azért van ez az oldal!

De miért ért véget valami benned?

És mi az az új dolog,ami elkezdődött?

Nem lesz gááz,ha leírod! :DD

2007. szept. 17. 07:45

Hát az én sztorim nem túl romantikus. 17 évesen kaptam az első csókot, egy olyan valakitől, akit ugyan régebb óta ismertem, de nem voltam belé szerelmes, csak egész egyszerűen (ami a legnagyobb hülyeség volt a részemről) túl akartam rajta esni, mert már mindenkinek megvolt. Bár vártam volna még egy kicsit...botzalmas volt. Nyálas, erősen cigiszagú csók volt és nagy csalódás. Két hétig jártunk, úgy, hogy ő hétvégenként volt itthon. :P :D Jó, mi? :)

Mondjuk én az első szeretkezésemre se gondolok vissza szívesen....

84. Donyta
2007. szept. 17. 07:03

13 évesen, olyasvalakitől akibe "szerelmes" voltam, de nem adtam semmilyen jelét. De az unokanővérem igen! A lényege az volt, hogy teljesen tudattalanul kísértem el az uncsinővérem a psijához. És kis idő után beszélgetni kezdett velem a jóbarát. Majd csak úgy kislányos szégyenlős zavaromban, lekapott és elcsattan a meglepetés csók! Nagyon elszégyeltem magam és megijedtem. Elbőgtem magam, és haza mentem.

Szép emlék, csak kerültem ezután a fiút...

83. LoLiNa
2007. szept. 17. 06:56
14 évesen, jó nyálas, rettenetesen izgatott voltam, hirtelen történt a sötétbe, egy szilveszteri bulin.
82. Yazzoo
2007. szept. 17. 00:30
Hi. Tegnap előtt smároltam először, pont annak a csajnak a születésnapján akibe fél éve szerelmes vagyok (igaz egyre kevésbé). Én szerettem, neki pedig csak barát vagyok. Mindegy... Akkor este mintha valami véget ért volna bennem, és már nem érdekel, nem fáj ha rá gondolok, és mintha valami új dolog kezdődött volna el. A leggázabb h paráztam h bénázni fogok a csajjal, és miután megtörtént, teljesen természetesnek éreztem, ösztönösen tudtam mi a dolgom... pffff Gáz, hogy ezt ide írom, de valakinek valami hasonló élmény? :D
81. képzelet (válaszként erre: 80. - Semerre)
2007. szept. 7. 13:59

Jajj,ez tényleg hülye kifogás...!

Ha mástól,akkor "kérj" mástól!

Érdekes,nem?

Mikor összejöeez valakivel,órákig csak nyaljátok-faljátok egymást,szinte elmerültök a CSÓKOKBAN!

A pasiknak /miután megismerte,megízlelte a tested/ ez már nem hiányzik,de mi nők életünk végéig vágyunk a forró csók ízére!!!

80. semerre (válaszként erre: 75. - Képzelet)
2007. szept. 3. 13:45
hááát rámférne egy csoda...lasssan ott tartok hogy mástól....hiába mondom szépen hogy erre vágyom, nem kapom meg.tudod mi a kifogás???orrsövényferdülése van, és nem kap közben levegőt.aha régen kapott.
2007. szept. 3. 06:01

13 éves voltam,a fiú/férfi/21.Álmaim pasija volt,Zöld szem,barna ,göndör hosszú haj.Csodálatosan izmos teste volt.

El se akartam hinni,hogy szóba áll velem!

Soha nem felejtem el,mindent megtanultam a csókolózás rejtelmeiről.

Nagyon szép emlék maradt!

2007. szept. 2. 18:14
Nagyon,nagyon régen volt,nem is jött össze igazából.14 éves voltam,és fogalmam sem volt,mit akar a fiú.Csak éreztem,hogy a számba akarja dugni a nyelvét.Én viszont jól összeszoritottam a fogaimat,és nem engedtem.Nem is lett belőle semmi..:-)) Azóta persze gyökeresen megváltozott a hozzáállásom..:-))
2007. szept. 2. 17:05
Hát...pénteken...de mit mondhatnék rola...yo volt csak én olyan bizonytalan voltam...
2007. aug. 31. 20:49
14 évesen csattant el az első csók!
75. képzelet (válaszként erre: 74. - Semerre)
2007. aug. 31. 18:36
Egyetértek! Egy jó csók csodákat művel az emberrel! :)
2007. aug. 31. 15:33
nagyon szeretek csókolózni, rettenetesen hiányzik egy jó csókolózás..... a pasik egy idő után már nem tulajdonítanak neki nagy jelentőséget... :((
2007. aug. 31. 15:32
viszonylag későn, 17 éves koromban kaptam az elsőt,egy fiútól, aki nagyon tetszett...nem mondom hogy hűűű de jó volt, mert tapasztalatlan voltam, de nem volt rossz.arra konkrétan emlékszem, hogy a csóknak barack íze volt, a srác labellója miatt :DDDD
2007. aug. 31. 15:16
14-15 éves voltam és BP.en a 24-es villamoson történt - iszonyat rossz volt, azt hittem megfulladoka sok nyáltól...:) wááá!!
2007. aug. 31. 14:11

Én is 14 éves voltam. Strandon voltunk barátnőimmel,nézegettük egymást egy kék szemű fiúval.Beültek mellénk a medencébe,magához húzott és megcsókolt.

Nagyon jó volt,hosszú percekig folytattuk utána.

Azóta is azokat a nyelvcsapásokat alkalmazom Csók közben :)

2007. aug. 23. 02:02
Én 14 évesen:o) a csókot így nem bántam meg, de a srácot igen:S:(
69. Vircus
2007. aug. 23. 01:17

Helló!

Én 14 éves voltam és azzal a sráccal csókolóztam akivel utána 2 és fél évig jártam:)Este a házunk elött a hídon történt búcsúzkodás közben.ő visszahúzott magához és elcsatant amit oly régóta vártam.Nyálas volt:)és fura...

68. kuzso
2007. aug. 22. 22:45
13-14 éves lehettem.Már nem igazán emlékszem rá.:-(((
2007. aug. 6. 18:30

16 évesen egy diszkóban.Nyálas volt,nem olyan volt,mint a filmekben!!! :D

Azóta sok kellemes élményt gyűjtöttem be etéren szerencsére! :)

2007. aug. 6. 12:36
Az én életemben az első csók 12 évesen csattant el, egy olyan fiúval akibe előtte már két utána meg vagy 5 évig szerelmes voltam. Sajnos ő a barátnőmmel járt ilyen az élet. Azon az ominózus estén a barátnőm beteg volt, mi meg csak sétálgattunk beszélgettünk aztán egyszer csak megálltunk a 26-os út szélén és megcsókókolt. Mennyei érzés volt, úgy éreztem hogy akár repülni is tudnék. Még 2 hét múlva is mikor felidéztem a pillanatot akkor is a gyomrom összeszorult. Most már ma holnap 31 vagyok és még mindig emlékszem szürke kabát és egy farmer volt rajtam. Azóta is nagyon szeretek csókolóni, nállam szinte felér egy előjátékkal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook