Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elrontottam valamit a munkahelyemen. Javítottam is.Sajnos... fórum

Elrontottam valamit a munkahelyemen. Javítottam is.Sajnos... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

14. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 20. 07:34
Én is hibáztam már, jeleztem becsületesen, javítottam, rendbe lett téve. Ugyanilyen szarul éreztem magam mégis utána. Nagy hülyeség volt, mások le sem tojták, ahogy a főnököm se.
dec. 19. 11:30
Ne edd magad, még a legszörnyűbb hibák is előfordulnak másokkal.
12. Csillagszem38 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 09:09
Örülök neki! :)
11. tumbo2
dec. 18. 15:41
a másik.utáltam,ha valaki az én munkámat csinálta,mint egy másik főnök.nem igazodtam ki rajta,így aztán hálás lehet,aki százezer forintot nyert a bulin.
10. tumbo2
dec. 18. 15:36
én is,azt hittem meghalok.a telefonban rosszul értettük egymást,aztán kapkodtam fűhöz-fához.a főnök leordította a fejemet.azt hittem kirúg.de aztán megoldotta.
dec. 18. 15:35
Észrevetted, felismerted, javitottad. Nyugodj meg. Lesz még ilyen.
8. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 15:08

Aki dolgozik, hibazik.

Az apam kb. 25 evig abbol elt, hogy mas hibait javitotta. Ha nem volt gubanc, malmozott. De nem sok ilyen ido volt :D

7. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 14:56
Aki dolgozik az így jár. Fel a fejjel!
dec. 18. 14:54
Jobban vagyok már. :)
dec. 18. 14:49
Majd idővel elmúlik, sz*rd már le! :D
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Enissa)
dec. 18. 14:43

Semmi ilyesmi. :)

Tudom, hogy nem kellene rágódnom rajta, meg nem egészséges, de szörnyen röstellem a dolgot.

3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 14:43
Nyugi, biztos vagyok benne, hogy egész életed során ezt a hibát még egyszer nem fogod elkövetni. Megjegyezted, és most már tudod! Minden hibát ki lehet javítani. Kivéve, ahogy Enissa írta: ha valakinek (valaminek) az egészsége, netán az élete múlik rajta! A többi pedig tanulni-való lecke.
dec. 18. 14:36
Ha nem egészségügyben adtál rossz gyógyszert a betegednek, nem patkányt dobtál a konyhán a levesbe, ne legyen! Hibázni emberi dolog.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook