Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elrabolták a gyermekkorom fórum

Elrabolták a gyermekkorom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elrabolták a gyermekkorom

1 2 3 4 5 6 7 8
2009. márc. 17. 19:03

Még belegondolni is szornyu, hogy milyen emberek élnek korulottunk. Sírni tudnék, ordítani, és az ilyen embereket nem bortonbe, hanem ..... kuldeném. Hogy ott .... meg. Nem akartam csunya szavakat írni, de az ilyentol nagyon ki tudok akadni, és nagyon sajnálom, amin keresztul mentél.

Apádra, ha ot lehet egyátalán annak nevezni szavakat nem ismerek, de anyád, aki annak hívja magát, szebbel azt sem illetnél.

Szorítok, és gondolok rád, hogy ezt a szornyuséget valaha ki tudd heverni.

2009. márc. 17. 18:47
szörnyű dolgok történtek veled, az ilyen nem apa, meg nem anya, az biztos. Kívánom, hogy feldolgozd a történteket, és boldog legyen a saját családod.
2009. márc. 17. 18:44
Bórzasztó hogy ilyenek vannak,ne haragudj de az ilyen tényleg nem ANYA! Sajnos én is ismerek egy ilyen ;kislányt"Jelenleg 19 éves,mellette sem állt ki az anyja.Prostiként dolgozik,mert legalább a strigójától kap egy kis figyelmet,az sem érdekli ha néha napján kék-zöldre veri.Hiába próbáltam rajta segíteni,már késö volt.Már nem akar változni,úgy van vele él amíg bírja,utánna neki úgyis mindegy már..
2009. márc. 17. 18:30

:( Borzalmas......

És az sajnos tényleg valós dolog, hogy a tanítók elfordultak azoktól, akiknek a legnagyobb szükségük lenne rá. Falun ez annyira jellemző! Minnél kissebb közösségről beszélünk, annál igazabb!

Az én apám is masszív alkoholista volt, engem ezért kezeltek "leprásként". Volt, mikor az oszt. főnök megtiltotta mindenkinek, hogy beszéljenek velem. Kb. 1 idősek vagyunk, ezek szerint az akkori, falusi tanárnénik/ bácsik azt hitték, hogy ez a jó pedagógia! A megalázás, stb.

A szüleid pedig minősíthetetlenek..... No comment.....

15. 64fa0801a6 (válaszként erre: 10. - Kolibri)
2009. márc. 17. 17:59

Ez a cikk, ahogy ez a jelenlegi is, a Psychénél, a Szex-és psychénél található meg:


Szóval: EGy 33 éves lány szomorú története...

14. 64fa0801a6 (válaszként erre: 10. - Kolibri)
2009. márc. 17. 17:54

Az a cikk az "Egyéb test és lélek" cikkeknél, az

"Egy 33 éves lány szomorú története"-nél volt...


Próbáld megkeresni...


Szívszaggató történet, és sokan, Akik kötekedni járnak ezekre a portálokra, kegyetlenül bánották Annamáriát...


Azóta visszaregisztrált, mint leírták páran, arról a cikk-fórumról, de azóta titokban, bizalmatlanul van csak valahol jelen, de nem ír Senkinek, még nekem sem, privátban sem, pedig mi "jól elbeszélgettünk írásban"...

13. MiniLiza (válaszként erre: 10. - Kolibri)
2009. márc. 17. 17:40
Így van, nem szabad homokba dugni a fejünket!
2009. márc. 17. 17:39

Kitty, nem hiszem el, nagyon sajnálom, hogy egyesek ilyen gyerekkort kapnak. Nem volt még erőszakos élményem, de valahogy mindig hihetetlen mélyen tud megérinteni ezt. Szavakban tényleg nem tudom leírni az aljasságát minden ilyen ügynek, hova valók az ilyen emberek, én magam miket tudnék csinálni az ilyen emberekkel. És itt nemcsak apádról van szó. Undorító anyád és volt tanítóid viselkedése is, minden egyes embert közülük a legalsóbb szintig elítélem, hogy nem segítettek, az emberi ostobaság legocsmányabb szintjén állnak ők, de egytől-egyig, nekik már nincs meg az a mentség, mint iskolatársaidnak, hogy gyerekek még. Egyszerűen képtelenség kifejezni, ennek mennyire nem így kellett volna történnie!

Vigyázz magadra, gyógyítsd a lelkedet, az én együttérzésem ott áll melletted.

2009. márc. 17. 17:36

Kitti! Ez borzalom! Nem is találok szavakat, teljesen ledöbbentem...Apád viselkedése is megbocsáthatatlan, de anyádé méginkább...

Sok erőt, és kitartást kívánok. Kívánom, hogy a gyermekeidet egészségben, és harmonikus körülmények között föl tudd nevelni!

2009. márc. 17. 17:32

Nagyon sajnalom, ami veled tortent! Hihetetlen volt olvasni, nem is tudom mast mondani.


Fhajnalrita!

"megzavarja a koznyugalmat" elkepeszto! Nem is lattam azt a cikket, amit emlitettel. De hat akinek a lelki bekejet ez megzavarja, az ne olvassa, nem? Attol meg sajnos ilyen szornyusegek igenis megtortennek!

2009. márc. 17. 17:23

Kedves Kitti, csak nehogy úgy járjál, mint egy Annamária nevű Hölgy, akit addig bántottak a cikke miatt, hogy törölte magát a Hoxáról...

Neki is szörnyű gyermekkora volt, alkoholista Anyával, és azt írogatták Neki azok, akik kötekedni járnak ide, hogy megzavarta a köznyugalmat, amíg nem bírta tovább a sértegetéseket...


Nekem sem volt jó gyermekkorom, Neked is rengeteg kitartást, és erőt kívánok!!

2009. márc. 17. 17:17

Nagyon megrázott a történeted! Sajnos mostanában egyre több ilyen esetet lehet halani...

Az édesanyádat ugyanolyan bűnösnek tartom, mint az apukádat. Hogy tehet egy szülő ilyet a gyermekével??? Ilyen esetben szerintem kevés a börtönbüntetés...


Kívánom a mielőbbi lelki gyógyulást!

2009. márc. 17. 17:14

Úristen! Én nem találok szavakat! Nagyon sajnálom ami Veled történt.Kívánom,hogy Boldog légy,hiiszen ez mindenkinek jár. És gondolom nagyon nehéz elfelejteni...de próbáld.

Talán ha most elmennél egy pszichológushoz,lehet,hogy könnyebb lenne.

2009. márc. 17. 17:13
Azt hiszem inkább nem mondok semmit..
2009. márc. 17. 17:13
Istenem, de borzasztó
2009. márc. 17. 17:10
Igen!Figyeljünk egymásra!
2009. márc. 17. 17:10

Erre a sajnálom kevés.....Megrázott a cikk.....

Sok erőt, kitartást kívánok és, hogy soha az életben többet ne forduljon elő sem veled, sem a családodban ugyanez!

Sok boldogságot a családodban!

2009. márc. 17. 17:09

Szia

Bocsáss meg de elsőfelindulásomban csak azt tudom mondani,hogy neked nem voltak szüleid.

Ez két ember nem érdemli meg,hogy abba csodálatos táborba sorold őket akik az anyák és az apák.

Nagyon sajnállak.Túl lehet ilyen traumán lépni?

2009. márc. 17. 17:03
Én most harminckét éves vagyok. Amit el szeretnék mondani, inkább egy horrorfilmhez hasonlítanám, de elmesélem, hátha segít valakinek vagy észhez térnek emberek és nem titkolják és nézik végig, asszisztálnak az erőszakhoz.

Ugrás a teljes írásra: Elrabolták a gyermekkorom
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook