Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmondjam a férjemnek hogy beleszerettem valakibe? fórum

Elmondjam a férjemnek hogy beleszerettem valakibe? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
22. kristo_f (válaszként erre: 18. - 1bb2e952a6)
2012. nov. 30. 12:30

Volt egy nagybátyám, tipikus középparaszti később kulák élet

A feleség sokat beszélt és "okos" volt mindig

A második beszólásra nagybátyám felcsattant "a szakramentumát asszony"

És csend lett, az élet ment tovább, ahogy mondod, 50 évet.


Nem azt mondom ezzel, hogy mindent el kell viselni, de az említett eset kevés lenne egy váltáshoz

2012. nov. 30. 12:29

Az is kérdés, hogy akivel most "egy hullámhosszon" vagy,

vajon Ő akar-e Téged, amikor majd szabad leszel??

20. c716dc4eab (válaszként erre: 19. - Bd55e3f068)
2012. nov. 30. 12:28
Okos karácsonyi beszólás, kettőnk közül te vagy aki viccnek veszi más baját. Nem tudom ,mi okon?
19. bd55e3f068 (válaszként erre: 11. - C716dc4eab)
2012. nov. 30. 12:22

Valaki beregisztál, egyetlen kedély borzoló hozzászólással elindít egy fórumot, utána persze carik rá nagy ívből, hogy ki mit ír, de te tudod a frankót rögtön. Gratulálok.

Miért engem pécéztél ki? Beszólhattál volna mondjuk dominósnak is.

18. 1bb2e952a6 (válaszként erre: 1. - Petitange)
2012. nov. 30. 12:20

Én azt nem értem miért is keresi bárki is a másoknál a boldogságot ha valami nem müködik egy kapcsolatban. Régen 50 évig éltek együtt az öregek és biztos ,hogy volt problémájuk,de ha nem oldják meg és mindig kidobnak egy házasságot akkor ugyanezt ez uj házasságban is elkövetik. Ha többször megpróbálnák az emberek a rossz házasságukat helyrehozni nem lenne egy válás és csonka család.

És nem feltétlen a új a jó,főleg hogy a régit kidobják...az újból is előbb utóbb előkerülnek a rejtett dolgok,és minden kezdődik előlről,régit dobni és újat keresni,vagy régi mellett másnál keresni a boldogságot.

17. nextruha (válaszként erre: 1. - Petitange)
2012. nov. 30. 12:15
Az őszinteség a legfontosabb dolog egy kapcsolatban, én inkább a házasság megmentését próbálnám átbeszélni vele.Nyilván ez a dolog akkor felszínre kerülne és elmondhatnád neki.Persze más tészta, ha már semmit nem érzel iránta ebben az esetben lehet érdemes lépni.Arra érdemes odafigyelni, hogy minden embernek megvan a maga keresztje, bizonyára új partnerednek is lesz. Gondold végig a dolgokat alaposan.Ha nagyon nem működnek már a dolgok, akkor persze a tovább lépésen is érdemes elgondolkodni.Én 26 évesen már elváltam 7 év házasság után, most 37 évesen elmondhatom,hogy jó döntés volt.De ki a fene tudja mit hoz a holnap és,hogy valóban jobb lesz-e?Egy biztos: a titkolt kapcsolat is fel tudja őrölni az embert.
16. Carpediem* (válaszként erre: 1. - Petitange)
2012. nov. 30. 12:14

Ne haragúdj de te merő véletlenségből nem ő vagy: hope&love ???


Nekem kicsit olyan mintha te lennél, de bocs ha tévedek,,,

2012. nov. 30. 12:14
Kérdés,hogy csak beszélgetni akarsz az újjal,vagy valami mást is.)Ha "csak " lelkitárs,ami nagyon jóóó,akkor minek mondanád el?? Van gyereked?és a pasinak?
14. c716dc4eab (válaszként erre: 1. - Petitange)
2012. nov. 30. 12:12
Igen, neked is neki is jobb lesz, együtt döntsétek el mi legyen. Megérdemli hogy őszinte légy, és te is megérdemled.
13. Judit-5 (válaszként erre: 4. - Chrysstina)
2012. nov. 30. 12:11
Egyetértek Chrysstinaval!!!!
12. sasmadar2 (válaszként erre: 1. - Petitange)
2012. nov. 30. 12:10

Ez hülyeség, hogy nem tud megváltozni. NEM AKAR és ez óriási különbség. Az én párom is ilyen volt, az elején többször sírtam ez miatt. Mára viszont teljesen megváltozott. Néha még kiakad, de már jóval ritkábban és akkor sem olyan hevesen.


Ha ennyire rossz a helyzet, hogy még beszélni sem tudtok akkor minek vagy vele?

Ezzel az emberrel akarsz még leélni 30-50 évet? (nem tudom most hány évesek vagytok)

A válás elkerülhetetlen jelen helyzetben, vagy mindketten szenvedtek és esetleg szeretőt tartotok.


Válassz!

11. c716dc4eab (válaszként erre: 10. - Bd55e3f068)
2012. nov. 30. 12:10
Ha csendben maradtál volna okosabb maradtál volna.P
10. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Petitange)
2012. nov. 30. 12:03
Én eltenném ezt a meglepetést karácsonyra :P
2012. nov. 30. 11:58
Biztos örülne neki...
2012. nov. 30. 11:55
Én biztos, hogy ha ilyen helyzetbe kerülnék nem sietném el a dolgokat. Az idő a legjobb dolog mindenre. És persze számomra a férjem lenne az első, hogy neki adnék esélyt, hátha változtat a dolgokon, de persze mindenképpen őszintén el kell vele beszélgetned!
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 5. - Buborék09)
2012. nov. 30. 11:51
Valóban sokszor megtévesztő, ha az egyhangú, szürke, monoton után jön egy kis fény.
6. fdd7be0684 (válaszként erre: 1. - Petitange)
2012. nov. 30. 11:49

Anno én is megismerkedtem valakivel, de a férjem egyből kiszúrta! Én bevallottam neki, hogy van valakim (már válófélben voltunk a férjemmel), annyi megjegyzést tett: látszik rajtam!

Kár is lett volna titkolnom!

Bezzeg ő nem volt annyira egyenes, hogy bevallja, neki is van valakije, pedig szerintem egy jó és tartós kapcsolat titka az őszinteség!

2012. nov. 30. 11:47
Szerintem várj még!Mert nem biztos hogy a "felragyogott napocska" sokáig fog sütni. Nem biztos, hogy megéri feladni a biztosat, egy nem biztosért! Inkább a házasságodnak kéne adni egy esélyt, beszélni a férjeddel, hogyha bánt valami.Mert lehet rosszul döntesz és akkor már nincs visszaút!
2012. nov. 30. 11:45

Nehogy elmond!

Most folyik a válóperem, tudnék mesélni!

Amíg csak sejti, addig nem tudja.

A szerelem úgyis gyorsan elmúlik, érdemes szerintem kivárni, aztán majd meglátod mi lesz.

Persze, Te tudod, hogyan álltok a férjeddel, mióta vagytok együtt, gyerekek, vagyon, stb...

Ja, és csak hogy tudd, ha törésre kerül a sor a férjeddel, a másik nem biztos, hogy melléd áll. Ez statisztika!

3. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Petitange)
2012. nov. 30. 11:45
Gyerek van?
2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Petitange)
2012. nov. 30. 11:44

Attól függ, mit akarsz ezzel elérni.

Tiszta vizet akarsz önteni a pohárba? Felnyitni a szemét? Változtatni vele a dolgokon és együtt haladni tovább? Esetleg kilépnél a házasságból?

Ezeket mérlegelni kellene.

2012. nov. 30. 11:41

Bár jó férjem van, mégis gyakran megbánt a lobbanékony természetével (amin sajnos nem tud változtatni) és úgy történt hogy megismerkedtem valakivel akivel hihetetlenül egy hullámhosszon vagyunk! Végre felragyogott a napocska a szivemben és boldogabbnak érzem magam, olyanokat beszélgetünk, hogy még soha senkivel... Szomorú hogy nem a férjemmel...vele egyszerűen nem lehet.


A férjem sejti a dolgokat és rákérdezett mi folyik itt...szerintetek meddig titkoljam? Vagy valljak be mindent? Esetleg várjam hogy alakulnak a dolgok és addig ne zaklassam fel a lelkét?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook