Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmondjam a férjemnek hogy beleszerettem valakibe? fórum

Elmondjam a férjemnek hogy beleszerettem valakibe? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
112. Petitange (válaszként erre: 111. - C716dc4eab)
2013. jan. 10. 18:51
Hülye vagy! Tök jó ilyeneket olvasni amikor amúgy is magam alatt vagyok. :-(
111. c716dc4eab (válaszként erre: 110. - Petitange)
2013. jan. 10. 18:29

Bevallom nekem nagoyn mondvacsinált az egész fórum.Olyan mintha direkt akarnád tesztelni a fórumozókat, komolytalannak érzem hogy egy felnőtt ember így viselkedjen .De ez egy dolog, a te dolgod, de a kifogás kereséssel hagyj fel , az a pasi aki kirak az éjszakába nem lesz öngyilkos miattad.Ő is felnőtt, meg te is.... én mindenesetre némi szkepticizmussal olvaslak .Volt egy fórumozó

1,2,3, néven na ő volt hasonlóan fura mint te.

110. Petitange (válaszként erre: 109. - C716dc4eab)
2013. jan. 10. 18:11
Én lépnék talán de a férjem öngyilkossággal zsarolgat...Nem szeretném ha ilyesmi száradna a lelkemen! Nem is tudom hogy jöjjek ki belőle. Sokan szerelem nélkül is megmaradnak a házasságban, van aki azt az elvet vallja hogy a szerelem nem fontos vagy úgyis elmúlik, mások meg lépnek. Nem tudom kinek van igaza, úgyhogy most mérlegelek.
2013. jan. 10. 12:44

Van az a szerelem ami mindent borít. Most tegyük félre hogy le köpném magam ha félre mennék, vagyok annyi idős hogy láttam már minden felperzselő érzelmet( hát jó vége még nem lett soha).

De a te szeretőd nem úgy viselkedik mint aki téged mindennél jobban szeret és mindent megtesz érted.


Te meg egyértelműen nem szereted a párod- férjed- ,ami nagyobb baj nem is tiszteled.Bár ha maradsz is melette, soha többet nem lesz semmi a régi , előbb utóbb megfizet neked ezért, megcsalással vagy más módon de egyenlít. Lépj tovább, amit tettél az utolsó dolog.... , de hogy helyslést vársz érte az meg szánalmas. Sajnállak.

108. 9f98008a3b (válaszként erre: 103. - Petitange)
2013. jan. 10. 06:00

Te ezt el is hiszed, amit ide írsz!????


Elvből nem hajtanék nős pasira ha szingli lennék, meg egyebek....


Elvek!???


Pfff!


Ébredj fel!

107. 9f98008a3b (válaszként erre: 97. - C716dc4eab)
2013. jan. 9. 19:55
:DDD
106. Petitange (válaszként erre: 105. - 569a7df0cf)
2013. jan. 9. 19:37
Virágnyelven ír, mások nem értik a Facebook-on de én vágom hogy azok a gondolatok nekem szólnak...a saját falára írogatja nem az enyémre így az én ismerőseim nem olvassák.
105. 569a7df0cf (válaszként erre: 103. - Petitange)
2013. jan. 9. 19:23

Eszem megall! A facebookon, nyilvanosan nyomjatok?

Egyebkent meg irjal a hosszerelmesednek egy levelet, hogy elvalsz, es koltozzetek ossze minel hamarabb.

2013. jan. 9. 19:12
Én hogyan tesztelhetném vissza? Bár egyenlőre lehet nem ezen kéna agyalnom...
103. Petitange (válaszként erre: 102. - Averil)
2013. jan. 9. 19:11
Mondjuk volt 6 éves és legutóbb 3 éves kapcsolata amit még szerintem éppenhogy kihevert...nagyon érzékeny és romantikus alkat. Azt is el tudom képzelni hogy neki valóban "elvei" vannak és érzem hogy vágyódik utánam most is csak nem látja a reményt és értelmet az egészben, mivel házas vagyok...Hülye Facebook-on még mindig lájkolja amiket kipostolok, meg olyat is kiírt hogy mennyire jó lenne a folytatás de van egy érv ami miatt nem lehet és ezzel a házasságomra utalt...
102. Averil (válaszként erre: 100. - Petitange)
2013. jan. 9. 19:03
Ilyen csak a mesékben meg a mexikói szappanokban van... Illetve olyanokról, akiknek soha nem jön össze egyetlen nő sem, el tudom képzelni az ilyen mértékű becsületességet, de a pasi nem az az eset.
101. Averil (válaszként erre: 99. - Petitange)
2013. jan. 9. 19:01
Ezzel mindent elmondott. Kellesz neki, amíg másnak vagy elkötelezve, így nem fogod erőltetni, hogy éljetek együtt... és teszteli, hogy te mit gondolsz. Ha túl sokat, lelép. Ez csak az én véleményem, de kívülállóként így látom.
100. Petitange (válaszként erre: 97. - C716dc4eab)
2013. jan. 9. 19:01
Lehet erről van szó... ha tényleg szeretne lehet pont ilyenkor hajtana rám a legjobban amikor rezeg a léc a férjem és köztünk, de ha ilyenkor visszavonulót fúj az elég fura "nincs jogom ezt tennem veletek' címszó alatt...vagy ennyire becsületes János lenne? Mondjuk elég lelkizős típus.
99. Petitange (válaszként erre: 97. - C716dc4eab)
2013. jan. 9. 18:59
Lehet nekem kéne kevésbé hinnem a tündérmesékben...nem igazán tudtam hová tenni...valamikor azt írta (mondta) hogy nem kell tartania a férjemnek tőle, hiszen nem az az ő célja hogy ellopjon engem tőle, aztán máskor meg azt kérdezte mit gondolnék, milyen lenne együtt élnünk, mert szerinte biztosan jól kijönnénk. De volt olyan is hogy azt mondta, akit szeretünk az nem jelenti azt hogy azzal akarunk élni. Na ilyenkor nem tudtam eldönteni hogy most engem provokál, hogy kinyögjem "jajj dehogynem, akit szeretünk én azzal élnék" vagy ő tényleg igy gondolta...nem tudom hová tenni! Az biztos az érzelmei őszinték és mélyek, de lehet ez még valóban nem jelenti azt hogy el akarja magát kötelezni. Bár olyanokat is mondott hogy az igazit keresi.
98. Averil (válaszként erre: 96. - Petitange)
2013. jan. 9. 18:51
Vagy inkább lelépett, mert amíg a férjeddel voltál, biztonságban érezte magát mint szerető, de most hogy az elhagyásán gondolkozol, ő is visszavonul. A "nem akar ellopni a férjedtől" pedig nagyon szépen hangzik és hihető magyarázat a visszavonulására, miközben ő nyugodtan továbbáll és keres valaki mást, aki mellett nem kell elköteleződnie.
97. c716dc4eab (válaszként erre: 96. - Petitange)
2013. jan. 9. 18:36
Hány éves vagy királylány:))))) és még hiszel a mesében?Csak addig voltál jó míg nem fenyegetted a szabadságát, férjes nő az biztonságosabb, nem követelődzik...így jártál.
2013. jan. 9. 14:21
A szeretőm akarna csak nem akar egy családot tönkretenni. Nem akar "ellopni" a férjemtől. Más lenne a szitu ha előtte már lezártam volna a férjemmel. Ebből tanulnom kell.
95. 1b2d7e91c0 (válaszként erre: 93. - Petitange)
2013. jan. 9. 14:09
Ez a két szék közül a pad alá esés effektus!
94. c716dc4eab (válaszként erre: 92. - Petitange)
2013. jan. 9. 13:51

Na ha akkora a szerelem akkor most hol van? Kiállt érted? Mehettél a hideg éjszakából hozzá, számíthattál rá a bajban?Kérdezd meg tőle , de mint tényt közölve válsz ki áll e érted?

Vlami álomvilágban élsz, a tudod mit kéne csinálni de gyáva vagy hozzá.....

Zárd le mind két kapcsolatod és lépj, igy vag yúgy de egyedül maradtál, a párod kapaszkodna érted, de neked nem kell , a szeretőd meg téged nem akar.

2013. jan. 9. 12:14
Van akinek van hasonló tapasztalata? Hogyan oldottátok meg?
2013. jan. 9. 11:50
A szeretőről annyit hogy nem csak dugásról szólt az egész hanem egy listát írtunk hgy miket szeretnénk együtt csinálni, kipróbálni. Totál nagy volt az összhang meg minden szép és jó mint mindennek az elején, varázslatos volt! Nem is tudom elhinni hogy vége :-( Annyira folytatni akartuk hogy meglássuk találunk-e egymásban hibát egyáltalán.
91. Petitange (válaszként erre: 89. - 6ee0ffb012)
2013. jan. 9. 11:45
Jó nem 5-10 évet...de ha ő is azt gondlja én lettem volna neki az igazi csak lép valamit nem? Vagy a nincs jogom tönkretenni a házasságod jelszó alatt így eltűnik?
2013. jan. 9. 11:44
Mielőtt bárki megkérdezné hogy miért mentem hozzá? Inkább észérvek miatt mint a szívem dobbanása miatt. Teherbeestem és úgy éreztem nincs más választásom, ráadásul ő akkor is ugyanúgy odavolt értem mint most és ez a nagy odaadás hatott rám, bár furi hogy attól függetlenül hogy "nem tud élni nélkülem" nem igazán foglalkozott velem eddig és ha valamihez nem volt kedve nem tudtam rávenni sehogyan. (Kicsit ez furi ha én szeretek valakit bármit megteszek hogy a kedvében járjak..) Na most ezen dolgozunk hogy ezeken tudunk-e változtatni.
89. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 88. - Petitange)
2013. jan. 9. 11:42
5-10 évet? :OO Ha-ha-ha!
2013. jan. 9. 11:29
Arra gondoltam a szeretőt most teljesen kicsukom a gondolataimból amennyire lehet, mert lehet ez is bekavar. Szeretném tisztábban látni a dolgokat a férjemmel hogy megy a házasságunk vagy sem, de ezt csak tiszta fejjel lehet látni nem úgy hogy más után sopánkodom titokban. Mondjuk úgy érzem nagy veszteség ért a szeretőmmel annyira egy húron pendültünk, de ha ő lenne az igazi úgyis vár rám ha kell 5-10 évet is! Igazi csak egy van.
87. Petitange (válaszként erre: 86. - C716dc4eab)
2013. jan. 9. 11:25

A szeretőm is tud a balhéról a férjemmel és visszavonulót fújt, mondván "neki nincs joga hogy minket ilyen helyzetbe tegyen". Kérdezte hogy mi legyen a folytatás és én mondtam hogy most elég nagy nyomás van rajtam nem tudom, erre lovagiasan felajánlotta hogy akkor ő nem keres, de ha akarom én irhatok neki amikor tudok vagy akarok. Szóval most a szeretőmmel nincs kapcsolatom. A szívemet gyötri az egész, a szeretőmet hiányolom és elég hülyén érzem magam, hogy miért egy 3. fél iránt vannak ilyen erős érzelmeim és a férjemmel nem éreztem ilyet soha :-( Ezért is eléggé bizonytalan vagyok hogyan folytassam a férjemmel...most adtam magunknak még egy esélyt hogy lássuk jól tudjuk-e magunkat érezni együtt és tudunk e közös progikat csinálni (mert ezek hiánya vezetett a félrelépésemhez).


Sokan mondják hogy nem szerelemből házasodtak sztem én sem, de félek, nehogy mégegyszer belehabarodjak valakibe. Nem normálisabb lenne azzal élni akiért dobog a szívünk? Mint ember, szeretem a férjem, de egy házassághoz elég ez?

86. c716dc4eab (válaszként erre: 82. - Petitange)
2013. jan. 9. 09:04
Na ebből se lesz énekeshalott, vissza se kellett volna engedjen. Tényleg mi van a szeretőddel?
85. 91d4989ab9 (válaszként erre: 82. - Petitange)
2013. jan. 8. 22:57
ha érzed hogy neked nem megy ne ámítsd
2013. jan. 8. 22:55
Helyes, joga van tudni. Ha nem működnek a dolgok, szét kell menni. A másiknak joga lenne dönteni, kell- e neki a párja, még mielőtt az félre...na. A megcsalásra nincs mentség.
83. Petitange (válaszként erre: 72. - 3f2a864951)
2013. jan. 8. 22:50

Igen, eléggé stresszes emberke! Aprós hülyeségeken bepörög és eléggé el tudja rontani a kedvemet és ez az alaptermészete! Kemény természetű ember, mint egy üvegpohár, ami nem rugalmas hanem törik! Ha valamihez nincs kedve nem lehet rávenni...de ez eléggé extrém.


De teljesen ráillik hogy jó ember, hiszen becsületes, ragaszkodó, dolgos, korrekt. Nem mondhatni egy ilyen emberre hogy rossz azért mert lobbanékony meg nehezen változtat. Csak éppen legyen ember a talpán aki ezzel együtt tud élni.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook