Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ellentétek vonzák egymást? fórum

Ellentétek vonzák egymást? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. febr. 3. 07:52
Szerintem csak rövid ideig lehet vonzó.Hosszútávon a hasonló természetű érdeklődésű emberek maradnak együtt.
2011. febr. 3. 06:11
... nem bírom, ha valaki annyira az ellentétem, egy csomó hasonlósághoz ragaszkodom, kell, hogy együtt tudjunk gondolkodni, együtt tudjunk előrenézni... :)
12. veledjooo (válaszként erre: 7. - 40163fd81d)
2011. febr. 3. 06:09

"egy fegyelmezett, rendszerető, komoly, merev. . . . ember. "

úúúú, nekem volt illllyen, energiavámpír az ilyen ember... legalábbis esetemben keményen az volt. :))

11. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. febr. 3. 03:14
igen :) a mostani :) olyannyira ellenszenves volt, h égnek állt a szőr a hátamon tőle, ha megláttam. :) Pont ezért sokáig megmaradtam vele a látásból ismerem, de amúgy nagy ívben kerülöm kategóriánál. Aztán az élet úgy hozta, szinte teljesen azonos időben, azonos dolog történt velünk, amivel egymás mellé sodort minket, és sok-sok beszélgetéssel megismertem egy másik oldalát, amibe beleszerettem. Viszont idővel kiderült, h az ellenszenves énjét max. véka alá rejteni tudja, de ő mindig is megmarad annak az embernek is, aki annyira ellenszenves volt. Azt az énjét mai napig nem tudom szeretni, max. megtanulom kezelni, ha ér annyit. :)
10. Zizisicc (válaszként erre: 9. - 40163fd81d)
2011. febr. 3. 02:26

a különbségek ellentétek .... :o)))

Alapvető dolgokban tényleg nem jók az ellentétek .... de kisebbekben ..... jin és jang .... :o))

9. 40163fd81d (válaszként erre: 8. - Zizisicc)
2011. febr. 3. 02:19

A kérdés az volt,az ellentétek vonzzák -e egymást,szerintem nem:))

A különbségek jók,de az ellentétek nem igazán ,egy kapcsolatban.

8. Zizisicc (válaszként erre: 7. - 40163fd81d)
2011. febr. 3. 02:10

Nem, ez egy igaz válasz. :o))

Ha valaki mindenben totál ellentéte a másiknak, az hosszú távon, de rövid távon sem túl működőképes .... de néhány apróbb ellentét vonz, mert kiegészít minket, és fenntartja azt a fajta feszültséget, ami szüksége ahhoz, hogy élettel teli legyen a kapcsolat ..... ha belegondolsz, az sem nagyon működik, ahol tök egyformák mindenben ..... kell az egyformaság, de kellenek az ellentétek is ..... de persze nem mindegy, hogy ezek miben mutatkoznak meg .... :o))

7. 40163fd81d (válaszként erre: 6. - Zizisicc)
2011. febr. 3. 02:01

Ez egy diplomatikus válasz:)))

Lehet igen is ,meg nem is:D


De ha jobban belegondolsz,akkor nem igazán.

Engem pl abszolút irritálna egy fegyelmezett,rendszerető,komoly,merev....ember.

Elképzelni sem tudom,hogy az ellentétem vonzana??!:DDDD

2011. febr. 3. 01:56
Bizonyos értelemben és mértékben igen.
2011. febr. 3. 01:54
Szerintem nem.
2011. febr. 3. 00:15
elobb taszitjak egymast, aztan vonzak, aztan megint taszitjak:)
2011. febr. 2. 22:58
igen. vonzak es taszitjak is egymast.. . de sokat is veszekedtünk de szenvedelyes es emlekezetes volt.. :):)!!
2011. febr. 2. 22:54
Előferdült.
2011. febr. 2. 22:52
Volt e már olyan amikor a párod, férjed az elején borzasztó ellenszenves volt és mégis összejöttetek utána? :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook