Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elküldtem az első jelentkezésemet. Két éve nem csinálok... fórum

Elküldtem az első jelentkezésemet. Két éve nem csinálok... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. máj. 27. 00:25
Apám tartott-, illetve tart el. Intézem a mosást, elmosogatok, felseprek, feladom a csekkeket, bevásárolok, takarítok, írom a regényemet... nagyjából így telt az elmúlt két év. Bár amikor iskolába jártam, akkor is én intéztem ezeket 14 éves korom óta.
18. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 26. 19:58

Sok sikert!


Én is tök para voltam mikor önálló lábra álltam, aztán bejött, mertem, nyertem.


Arra találj ki valami frappáns szöveget hogy mit csináltál ebben a 2 évben, hátha megkérdezik a felvételi elbeszélgetésen. Ebben az esetben szerintem az őszinteség nem lenne célravezető.

17. birebora (válaszként erre: 16. - Amaunet)
2023. máj. 26. 19:46
Valaki biztos eltartotta. Szerintem a szülei.
16. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 26. 18:32

Nem arra vannak a gyakorlatok, hogy szokja a tanuló a munkakörnyezetet?


Miből éltél két évig? Bocs, a kíváncsiságért, de ezt ebben az országban csak a milliomosok (vagy még azok sem) engedhetik meg maguknak

15. Myra
2023. máj. 25. 22:17
2 évig semmi? Nem unatkoztál? Nem vágytál arra, hogy elérj valamit?
14. Burrit0 (válaszként erre: 13. - Burrit0)
2023. máj. 25. 19:36
Megtanultam.
2023. máj. 25. 19:35
Nem volt semmi cimkezve, a baristak orditottsk velem, az angolom szar volt, a bankjegyek, apron ismeretlenek voltak
12. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 25. 19:29

Fura, hogy ket ev utan, de remelem szerencsed lesz. Es lesz egy jo

oktatod. Mellettem senki nem volt.


Az uj munkahelyenen es vagyok a lqassu. De elfogadnak, mert uj vagyok es a beka belet is kidolgozom.

11. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 25. 16:58

Ha már két éve nem csinálsz semmit sem, akkor minek ezt elkapkodni?

A következő két évet pedig szánd a lelki felkészülésedre, légy úrrá végre a félelmeiden.

10. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 25. 14:32
Bátorság! Nem lesz az olyan rossz. Aki dolgozik, az néha hibázik, de szerintem egyből nem vetnek a mélyvízbe. Tanulsz, gyakorolsz, beleszoksz. Nehogy azt hidd, hogy mások nem tévednek.
2023. máj. 25. 14:14

Valamikor el jell kezdeni.

Senki nem úgy született, hogy tud mindent.

Bunkók mindenhol vannak, le vannak tojva.

8. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 25. 14:05

Két év alatt csak egy jelentkezést küldtél be?

Ennél azért lényegesen több kell. Majd ha a századik jelentkezésed is elküldted, akkor talán majd akad is aki reagál rá és behív beszélgetésre. Addig is marad a túlzottan kényelmes mamahotel. :)

2023. máj. 25. 11:48
Nyugi, kezdj el dolgozni.
2023. máj. 25. 10:09
Ne izgulj,biztos ügyes leszel :)
5. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 25. 09:20

Nem kapkodtad el, itt volt az ideje. Mindenki izgul az elején, majd belejössz, csak ahhoz el kell kezdeni. ;))

Sok sikert!

2023. máj. 25. 09:10

Ideje volt.


Mindenki izgul,,még a nálad felnőttebbek is.

3. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 25. 08:57

2 éve semmit sem csinálsz??? Jesszus, legalább próbálkoztál volna!

Betanítanak, majd megtanulod. Mindenhol más a rendszer, nem lesz ugyanaz, mint amit a suliban megtanultál. Majd figyelsz, jegyzetelsz (akár fejben) és rendben lesz minden. Ha hibázol, szólsz korrektül és helyre hozod, tanulsz a hibádból. Ne kapkodj, gondolj át minden folyamatot. Rendben lesz minden, sok sikert!

2023. máj. 25. 07:57
Az ilyen kedve, fel kell szívnod magad! Én is hasonló típus voltam, én konkrétan bepánikoltam az első munkanapomon. De ezen csak úgy tudsz túllépni, ha csinálod. Olyan mint pl a vezetés, csak akkro leszel magabiztos benne ha gyakorlod, csinálod. Elmész dolgozni és rájössz, hogy nem a pokolba kell menned minden nap és ott is ugyan olyan emberek vannak, mint máshol! Bunkó emberek mindenhol vannak, de ez általában 1-2 ember egy egész csapatból. Rontani is fogsz, mivel csak az nem hibázik, aki nem dolgozik! Hidd el jó lesz, új emberek, új élmények és majd érzed, hogy megbeszélnek és szükség van a munkádra!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook