Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elítélik e azokat a nőket akik nem vágynak gyerekre? fórum

Elítélik e azokat a nőket akik nem vágynak gyerekre? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
91. leviatan (válaszként erre: 87. - Pteri)
2011. jan. 12. 23:39

Hm, kotve hiszem, hogy valaha is megtalalnam az idealis apat, ettol fuggetlenul jol megvagyok a ferjemmel, es nem szivesen cserelnem le. Meg ugyan be kell torni, hogy egy macskat is elviseljen, de csak ido kerdese :).


Es mivelhogy jo regen elmultam 30 (amit anno kituztem szulesi felso korhatarnak)... igy ha "tokeletes" pasit is talalnak (formatervezik, nyugi, ugy husz ev mulva lesz egy prototipus :D) akkor is kutbaejtem az anyasagi otletet, azaz nem is hiszem, hogy valaha is megfordulna a fejemben, hogy na megis akkor szulesre fel :).

90. leviatan (válaszként erre: 89. - Leviatan)
2011. jan. 12. 23:36
(a dietahoz: csak halkan jegyzem meg, mielott felrebeszelnenk, irtam minden falatot, lemertem mindent, nem volt mellekajalas, nassolas, semmi, es az eloirt mozgas is megvolt, tehat csalas nelkul... mielott ebbe belemagyarazodna valami, hogy megsem a szakember volt eszleny... ahogy a legtobb az...)
89. leviatan (válaszként erre: 86. - Egypt)
2011. jan. 12. 23:34

Persze at, ha hagyjak neki. Ha hisztivel, akarmit elerhet, akkor igen. (sugok, anyam memoriajaval semmi hiba :)).


"De minden szellemileg egészséges gyerek átmegy ezen a korszakon." - ugye nem gondolod, hogy szellemileg nem voltam/vagyok egeszseges, csak azert mert egy konyv ezt allitja... :) es kb. ket db hiszti utan abbamaradt a hisztizes???? Ez vicc akart lenni ugye? :PP - nem sertodom meg, nem azert irom, de csak azert mert egy okos irt egy konyvet, meg "szakertok" hangoztatjak ezeket a dolgokat, meg lehet nem igy van.


Pl. dietetikus szabott nekem 1500 kcal/nap dietat, mindenfele vizsgalati eredmenyekre alapozva. O a szakember, o ert hozza stb.

Eme szuperdiata eredmenye, egy honap alatt felzabaltam a napi 5-6x-i etkezessel magamra +4 kilot... Hala a SZAKEMBERNEK... No ennyit a szakemberek szajabol elhangzo dolgokrol :))), ezert tartom kicsit santanak az allitast, de sevesz, ez az en velemenyem, megha hulye is vagyok :)), akkor is :P. (mert nem hisztiztem gyerekkoromban eleget...)

2011. jan. 12. 23:16
Igen, elítélik, általában az idősebb korosztály, akiknek szinte kötelező volt szülni.
87. pteri (válaszként erre: 41. - Leviatan)
2011. jan. 12. 14:18

Én is pont így gondoltam, aztán 32 évesen megtaláltam az ideális Apát, és rájöttem, hogy már csak a baba hiányzik a boldogsághoz. Szültem is gyorsan kettőt. 30 évesen nem gondoltam volna, hogy így lesz. Viszont, ha ez nem történik, gondolom nem sajnálnám, mert aki nem élte át azt, amit az anyaság ad, nem tudhatja, mit is kellene sajnálnia. Most, hogy tudom milyen, egészen máshogy gondolkodom.

Egyébként én is kaptam addig elítélő és lesajnáló megjegyzéseket éppen eleget...

86. egypt (válaszként erre: 83. - Leviatan)
2011. jan. 12. 14:17
Anyukádnak valószínűleg rövid az emlékezete, vagy mást ért hiszti alatt, mint amit szoktak. Nem csak a segget földhöz verést hívjuk hisztinek. Én is jól tudom, hogy kell kezelni, nem veszünk róla tudomást, stb..., sőt még egyéb módszereket is ismerek, de más az elmélet és a gyakorlat. Akinek gyereke van, az tudja. Ráadásul gyerekfüggő is a dolog, vannak temperamentumosabb gyerekek és olyanok, akiket könnyebb irányítgatni. De minden szellemileg egészséges gyerek átmegy ezen a korszakon.
85. bumburka (válaszként erre: 79. - Frenkieva)
2011. jan. 11. 23:02
Akkor Te biztosan megérted ahogy gondolkozom!!!!
84. bumburka (válaszként erre: 73. - Orsolya33)
2011. jan. 11. 22:57
Én is teljesen így gondolom:))
83. leviatan (válaszként erre: 76. - Egypt)
2011. jan. 11. 22:11

Na most nagy szemekkel nezek :)... en kb. ketszer hisztiztem gyerekkoromban, amit nem dijjazott senki, es anyam alitasa szerint abbahagytam, mivel hisztivel sem ertem el, amit nem lehetett.

Most akkor velem "komoly gondolk vannak"? Nem hiszem :D, csak pusztan arrol van szo, hogy a hisztit nem vettek figyelembe, nem kapta meg a gyerek, amiert hisztizett, igy rovid ido alatt rajott, hogy nem er el vele semmit, csak elfarad tole :). De ettol nem lettem szobanoveny, csak mas modszerekhez nyultam a hiszti helyett, annak erdekeben, hogy az legyen, amit en akarok.

De sehogy nem tudom a hisztizest toleralni, sem gyereknel, sem felnottnel... bar az igaz, hogy felnotteknel ritkabban fordul elo a jelenseg...

82. leviatan (válaszként erre: 70. - Cac78ceb03)
2011. jan. 11. 22:07

Nem hiszem, hogy ugy ertette, hogy akinek nincs mukorme es rovid a haja az trampli :). O igy erzi jol magat...

Nekem sincs hosszu kormom es mar hosszu hajam sem, sot a tusarkut is ellenzem, es utalom (sima talpuban is kiforditom a bokam, nem kell meg hozza egyeb eszkoz ;D), de ettol nem vagyok trampli :), es nem is vettem magamra.

81. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 68. - Qasmir)
2011. jan. 11. 18:25
Mitől is vannak elkeseredve??
2011. jan. 11. 17:35

általánosan elitélik...de alapból ítélkezők véleményére úgysem kell sokat adni.

:)

2011. jan. 11. 17:04
Sziasztok !van már egy hasonló fórum,de ide is tudom mondani,hogy mindjárt negyven leszek soha nem akartam gyereket és nem bántam meg !
78. Qasmir (válaszként erre: 76. - Egypt)
2011. jan. 11. 16:40
Tisztában vagyok a dolog fontosságával.
77. egypt (válaszként erre: 73. - Orsolya33)
2011. jan. 11. 16:00
Hát ez leginkább őket minősíti.
76. egypt (válaszként erre: 47. - Qasmir)
2011. jan. 11. 15:59

Minden gyerek hisztizik. Amelyik nem, annál komoly gondok vannak. A hiszti fontos része a személyiségfejlődésnek (dackorszak), így önállósodnak, feszegetik a korlátaikat. És ez nem nevelés kérdése. Lehet jól és rosszul kezelni a dolgot, de hiszti az van. Az én gyerekem is hisztizett már gyorsétteremben, mert nem engedtem ki a csúszdához (ami nagyobb gyerekeknek való volt), és mindenki minket bámult. Már bánom, hogy nem szóltam be nekik, hogy "mi van, nem láttak még hisztis gyereket"? És hiába próbálkoztam mindennel, ő csak bömbölt. De agyon mégse csaphatom, hogy elhallgasson... Egyébként szerintem ő nem egy hisztis gyerek, nem akaratos, nem követelőző, lehet vele beszélni, de azért hiszti van néha. Viszont ettől még ő nem hisztis.

Aki olyan gyerekre vágyik, aki mindig csöndben van és azt csinálja, amit mondanak neki, az vegyen egy szobanövényt.

75. Qasmir (válaszként erre: 73. - Orsolya33)
2011. jan. 11. 15:43
Ettől nekem is forog a gyomrom! Nem kell szeretni, de ha nem tetszik, akkor inkább ne mondjanak semmit, de egy kisgyerekre ne mondják, hogy nyomorék, meg hasonlók! Ez tényleg teljes mértékben elítélendő!
74. orsolya33 (válaszként erre: 47. - Qasmir)
2011. jan. 11. 15:31
Ez igaz! Sőt,azokból lehet a legodaadóbb anya,aki nagyon nem akar és a fordítottja is igaz lehet. A legrátermettebből lehet egy olyan szülő,aki folyamatosan lepattintja a gyereket a nagymamára.
2011. jan. 11. 15:22
Nem ítélem el. Viszont ismerek egy párt,akik szintén nem akarnak,inkább állatot,akivel úgy bánnak,mint egy gyerekkel. Ezzel sincs baj. Azzal viszont igen, hogy más ,még családban lévő gyereket is lenyomorékozzák,és kis hülyegyereknek nevezik,még a legkisebbeket is. Egy újszülöttet is becsméreltek,hogy "hogy néz ki ez e kis szerencsétlen". Na ezt elítélem!!!!!
72. cac78ceb03 (válaszként erre: 71. - Qasmir)
2011. jan. 11. 14:48
Én máshogy látom, de ez sok mindenre igaz, nem csak a lesarkító személyére. Nem is fogok többet beleszólni, hagylak, beszéljétek csak meg!
71. Qasmir (válaszként erre: 70. - Cac78ceb03)
2011. jan. 11. 12:20
Látom kicsit lesarkosítottad az ott leírtakat!
70. cac78ceb03 (válaszként erre: 63. - Qasmir)
2011. jan. 11. 11:26
Bocsi, de akinek rövid a haja, és nem hosszú a körme, és netán nem is jár magassarkúban, még nem kell, hogy igénytelen legyen. A tarmplit pedig mindenki nevében kikérem, én se cicabábátzam le a műkörmösöket! Akkor ki is ítél el vajon kit???
69. cac78ceb03 (válaszként erre: 16. - Cac78ceb03)
2011. jan. 11. 11:17
Semmi baj, kibírom :)
68. Qasmir (válaszként erre: 67. - Leviatan)
2011. jan. 10. 23:57
Mert elvannak keseredve! Rosszindulatú, irigy szarháziak! :D :D :D
67. leviatan (válaszként erre: 63. - Qasmir)
2011. jan. 10. 23:37

Na jo, hat a mukorom (lehet nem ereztettem a dolgot) nekem tul mu" (nincs ekezetem bocs), szoval en nem tartom apoltabbnak azt a not, akinek mukorme van, mint akinek nincs :). (nem akarod tudni miket lattam "mukoromviselok" korme alatt pl. metron utazva)


A tusarkus az tetszik :)... nem ertem am az ilyen tipusu anyukakat. Amugy ez a tipus probalja meg minden aron rabeszelni azt a not szulesre, aki nem akar gyereket. Vagy engem pl. fogyasra, hogy "mi lesz veled, ha meg szulni is fogsz, akkor az ajtokeretet is ki lehet majd szelesiteni?" - akkor 75 kg voltam a 166 magassagomhoz, nem volt csonti, de balna meret sem... mé' nem tudnak megmaradni a sajat fakanaluknal? :D

66. leviatan (válaszként erre: 64. - Kri76)
2011. jan. 10. 23:33

Tenyleg keso van :D...


"gyönyörűek férfi szemmel a 16 éves, feszes bőrű, félvér lányok" - szerencsere nem minden ferfi szemevel :P

65. kri76 (válaszként erre: 64. - Kri76)
2011. jan. 10. 23:20
Mármint az örökbefogadásnak.
64. kri76 (válaszként erre: 62. - Leviatan)
2011. jan. 10. 23:18

Nincs probléma velük.

Mielőtt arra gondolnál, hogy rasszista vagyok, magyarázat:

A poén a pasikra vonatkozik/ gyönyörűek férfi szemmel a 16 éves, feszes bőrű, félvér lányok. Ergo a párod örülne, esztétikai okok miatt.

63. Qasmir (válaszként erre: 60. - Leviatan)
2011. jan. 10. 23:15

Hát ez is nevetséges! :D

DE ennyi erővel egy anyának úgy kell kinéznie, mint valami igénytelen tramplinak?

Nekem annó a magassarkúért is beszólt egy anyuka a játszótéren. Nem oda készültünk, de ha a Mini csúszdát látott... :D Szóval beszólt, hogy ebbe menni sem lehet, hogy tudok futni a gyerek után?

Mosolyogva mondtam neki, hogy én az a tipusú NŐ vagyok, akkor gyorsabban fut tűsarkúban, mint mezítláb! :D A gyerek egyenes arányosságban van a mackóval, meg a sportcipővel? Vagy nem értem! :D

62. leviatan (válaszként erre: 61. - Kri76)
2011. jan. 10. 23:10

Lehet mar keso van, de nem szantam poennak egy szot sem a hozzaszolasbol.


Mi a problema a felver gyerekekkel... nem ertem :). Itt az utcan siman lathatsz kaveszinu gyereket, spanyolos gyereket, inidai szarmazasu felver gyerkeet, azsiai-fekete felver gyereket stb. Nincs hatranyos helyzetu megkulonboztetes szerencsere!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook