Elhagyva (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
130. Szanka (válaszként erre: 122. - Karika74)
2009. dec. 5. 15:43

Még mindig jobb egyedül...

Mindig az jutott eszembe, ha éppen nem lenne velünk, vajon hol lehet? Én nem akartam állandóan féltékenykedni, jeleket keresni stb.

Két év után elmondhatom, hogy már nem kell, mint társ.

Persze rossz egyedül, főleg az ünnepek idején, meg mikor nála van a gyerek.

Nem szabad feladni, megtaláljuk mi azt a párt, aki nekünk van rendelve! :)))

2009. dec. 2. 22:35
Iszonyatos, hogy milyen sokan vagyunk, akiket megcsaltak, megaláztak! Miért ilyen aljasak a férfiak (és a nők)?
2009. dec. 2. 19:12

Még annyit szeretnék elmondani, hogy milyen volt hajdanában a férjem.

A világ leghűségesebb embere volt, kedves, őszinte, szerető, gondoskodó, becsületes. Ha valakiről, hát róla teljes meggyőződéssel mertem elmondani, hogy sosem hazudik senkinek. Aztán a szemembe hazudott, és összedőlt a világ,s a róla alkotott kép.

Ő olyan volt mint az apám, a testvérem, a barátom,a szerelmem egy személyben. Mindenkit pótolt, több volt mindenkinél.

Kár, hogy mindez már a múltté....:-(

127. karika74 (válaszként erre: 125. - 95a0f7ade3)
2009. dec. 2. 18:55

Szia morris!

A családi kupaktanács nem hozott döntést, úgyhogy épp úgy cselekszem ahogy tanácsoltad.

Én döntöttem: megkértem, hogy vigye el a holmiját a házból, lehetőleg akkor amikor nem vagyok otthon. Persze nem tette meg...

Azóta 3 nap telt el, találkoztunk tegnap, de nem voltam hozzá sem undok, sem kedves, inkább közömbös. Látom,hogy ez nem nagyon tetszik neki, mintha nem értené,hogy mi is van velem. Erőt vettem magamon, és bár vérzett a szívem, amiért nem ölelhettem át, mégsem tettem felé egyetlen gesztust sem. Ellenben ő átölelt, kedvesen megsimogatott, aminek az okát egyáltalán nem értettem. Úgy tűnt azt várja, hogy marasztaljam, de én engedtem ,hogy "haza"menjen. Nem hívtam fel, és nem is fogom, majd keressen ő ha hiányzom-hiányzunk neki. Még egy kicsit várok, nem mondok le róla teljesen. Remélem nem követek el hibát?!

Köszönöm a jókívánságaidat!

126. karika74 (válaszként erre: 123. - Makmagdi46)
2009. dec. 2. 18:44
Szia! Gratulálok neked, hogy ilyen ügyesen talpra álltál, és rád talált a boldogság. Kívánok még sok szép és boldog évet.
125. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 122. - Karika74)
2009. dec. 2. 14:30

Szia karika!

Végigolvastam a fórumodat...nem tudom, pontosan mi a helyzet most körülöttetek, lehet, hogy már túl vagy a döntésen.

Nem is tanácsot szereték adni, nem is tehetném, nem voltam hasonló helyzetben.

A férjed / párod nem akar dönteni, és nem azért mert nem tudna, ilyen nincs! Kényelmes neki az új helyzet...két nő versenyez a kegyeiért.

A részedről érzi, hogy tanácstalan vagy és lelkileg összetörtél (ezzel vissza is él) az új nője mellet pedig biztonságban érzi magát férfiként...egy ideig! Így kivár.

A te sorsodról, életedről a "családi kupaktanács" fog dönteni...miért nem te?

Ne mutasd ki, hogy visszavárod, ezzel csak még jobban elbízza magát és ne alázkodj meg előtte, inkább keményíts be!

Ő akarjon visszakapni benneteket és dolgozzon is meg érte! Tanulja meg értékelni, mit veszített.

De csak akkor ölj energiát ebbe a kapcsolatba, ha 100%-ig biztos vagy abban, hogy el tudod felejteni, amit tett. Megbocsájtani meg lehet, elfelejteni nem.

Nem könnyű egy kisgyerekkel egyedülálló nőként, de bármikor van esélyed egy őszinte boldog kapcsolatra, ahol értékelnek.

Szívből kívánom, hogy mielőbb legyen részed benne!

124. horvabett (válaszként erre: 123. - Makmagdi46)
2009. dec. 2. 13:33
Örülök a pozitív példáknak. Egyedül maradtam és próbálok talpra állni, közben a gyerekek lelkét is ápolom, mert szeretik az apjukat. A baj csak az, hogy a látogatásaival mindig feltépi a sebeket.
123. makmagdi46 (válaszként erre: 122. - Karika74)
2009. dec. 2. 12:18
Szia! Ezt én is végigéltem, egyedül egy kisfiuval.Szerettem a férjemet, évekig kinlódtam, elment-visszajött. Váltogatta az élettársakat.Évekbe telt, mig érzelmileg tulvoltam a dolgokon, de megérte. Eredmény:én válás után 3 évre teljesen véletlenül ismertem meg valakit, aki már férjem 13 éve. Fiam felnőtt de nem akar tudni az apjáról!!! Volt férj kb az 5.kapcsolatban él. Tudod igazolja az élet, hogy kutyából nem lesz szalonna! Mindezt diplomásan, "nagyon szeretve a kisfiát" csináltuk végig. Tehát az igazi nagy erőpróba az egyedüllét lesz, de töltsd hasznosan az idődet, használd ki! Én tanulással kötöttem le magam, kirándultam a gyerekkel. Kitartást kivánok Neked!
122. karika74 (válaszként erre: 119. - Szanka)
2009. dec. 1. 19:09
Sajnálom,hogy ezt te is átélted. Az az igazság, hogy félek, hogy a férjemnek is bejön ez az új kapcsolat, és ott is marad. Én meg egyedül...:-(
121. karika74 (válaszként erre: 120. - Horvabett)
2009. dec. 1. 19:08

A férjem szerintem azt várta tőlem,hogy azt mondjam mikor elment, hogy várom vissza. Hát azt várhatta.

Hogy gondolja, hogy míg ő mást ölel, mást szeret én itthon várom,aztán mintha mi sem történt volna visszasétál az életembe? Elvárta volna, hogy biztosítsam a türelmemről, de azért ez pofátlanság. Mondtam volna, hogy menj Szívem, és ha kiszórakoztad magad gyere vissza?Elment, hát majd túl leszek rajta. De ha nem ,azt neki akkor sem kell tudnia

120. horvabett (válaszként erre: 118. - Szanka)
2009. dec. 1. 13:36

Szia!

Lehet hinni egy pasinak aki összeköltözött a szeretőjével, közben minden nap telefonál, akár többször is, és mindig elmondja mennyire hiányzik a család. Mit akar ezzel? A lelkiismerete szólal meg, vissza akar jönni, csak azt várja, hogy hívják?

119. Szanka (válaszként erre: 118. - Szanka)
2009. nov. 30. 19:14
Voltak nagyon nehéz napjaim/ink, de ma már sokkal jobban érzem magam nélküle.
118. Szanka (válaszként erre: 116. - Karika74)
2009. nov. 30. 19:13

Szia!

Amikor mi szétváltunk, engem azzal etetett, hogy majd ad nekem még egy esélyt. Ez azért volt nevetséges, mert akkor már másfél éve csalt.

Én pontosan 9 napig bírtam. Akkor elé álltam és megkértem döntse el mit akar. Azt mondta a másikkal akar együtt élni.A következő napon segítettem csomagolni neki. Azóta is együtt vannak.

Ennek lassan már két éve.

117. Re87
2009. nov. 30. 18:18
Szerintem ha valakiben meg van a hajlam a megcsalásra,akkor tök mindegy,hogy a felesége/barátnője hogy néz ki,hogy viselkedik a pasi úgyis megcsalja!Azt nem értem,hogy ha annyira szeretek valakit,akkor hogy bírom elviselni,hogy szenved????Ha valami nem oké,meg kell beszélni és szétmenni ha nincs más.Utána jöhet a következő
2009. nov. 30. 18:07

Sziasztok!

ELtelt a hétvége, megvolt a nagy családi kupaktanács, és a végeredmény, hogy még mindig nem tudja mit tegyen. Hazahozta a gyereket, de sietett, mégcsak szóba sem állt volna velem, ha nem kérdezem meg, hogy mi az ítélet. Sietett a barátnőhöz!!Na ettől kiborultam, és mondtam ,hogy pakoljon mindent össze, és menjen el végleg.Azt gondoltam,hogy végül is ha a csajhoz siet annyira, akkor az is egyféle döntés, nem?

De már nem búsulok(annyira).Előbb-utóbb majd csak elmúlik ez a fájdalom a szívemben.Köszönöm még egyszer mindenkinek a tanácsokat, sokat segítettetek. Szép estét kívánok nektek.:-)

115. bucs (válaszként erre: 114. - Karika74)
2009. nov. 27. 22:42

Szia!

Nem szabad elkeseredni! A barátnőm is elvált a férjétől, nagyon csúnya körülmények között... nem tudtak beszélni sem egymással, csak órditva..ez igy ment 3 évig, a férjnek lett szerelme, és boldog volt, a barátnőmet mi raktuk össze, regisztráltuk egy társkeresőn stb, aztán egyszer csak újra összehabarodtak..a ház eladás kapcsán vagy ki tudja hogyan.. A férjjel szakitott a szerelme, és egyszer csak kiderült , hogy tudnak kommunikálni..aztán több is lett, mostmár 8 hónapja újra együtt élnek! Boldogok! Ilyen is van! 8 év házasság után , borultak meg, 3 év szünet volt.

2009. nov. 27. 22:30

Sziasztok! Kösz az újbóli tanácsokat. Ma elvitte a férjem a kisfiút az anyósomékhoz, ott születik meg a várva várt döntés.Miután elmentek, egy idő után megint nem volt elérhető a drága, kétségbeesve hívtam többször, de hiába. Gondoltam, vagy inkább éreztem, hogy a csajához ment először, megmutatni a fiúnkat. Teljesen kiakadtam. Mikor újra elérhető lett jött a szöveg, hogy nem is vette észre, hogy kikapcsolt a telefonja. Mind a kettő!!!

Este a barátnőkkel ittunk egy kis alkoholt, csak kikapcsolódásképp, de most hogy magamra maradtam minden szörnyű. Azt hiszem már döntöttem, véget vetek ennek, nekem nem is kell egy ilyen döntésképtelen, megalázni képes , hűtlen ember. Akkor sem ha a gyermekem apja. Persze félek a magánytól, de mellette is magányos voltam. Majd csak lesz valahogy. Tegnap beadtam a válást!! ő még nem tud róla. Majd rádöbben a dolgokra ha a kezében az idézés. Nem látok más kiutat, bár lehet ,hogy ez sem a legjobb megoldás. Egy biztos:muszáj volt valamit lépnem, mert teljesen felőröl ez a helyzet.:-((

113. Szasz23X (válaszként erre: 112. - Bucs)
2009. nov. 26. 22:45
nem nem érdemes, TILOS!!!!!
112. bucs (válaszként erre: 111. - Karika74)
2009. nov. 26. 22:40

Rakd ki! Minden maradék holmiját dobozold be. Aztán a lakást/házat kezd el árúlni ha közös. Vagy tegyél ki egy jó nagy "eladó"táblát. Állapodj meg vele, mennyi gyt-st fizet . Aztán ne keresd csak ha a gyekkel van valami, de azt is megoldod egyedűl!

Ne engedd be, akkor amikor akarja. Mond meg neki, hogy új életet kezdesz és ha beakar menni a házba előtte 1-2 nappal telefonáljon. De a legjobb a semmi kommunikáció! Legalább 2 hónapig! Nagyon nehéz megcsinálni. De ebből fogja ő tudni, hogy kelletek e még neki, és itt jön rá, hogy hiányoztok e , vagy sem. Mást nem nagyon tehetsz! Megalázkodni pedig nem érdemes!

2009. nov. 26. 19:10
Sziasztok! Hát ma semmit sem tudtam megvalósítani abból , amit délelőtt tanácsoltatok. Sírtam a férjemnek a telefonba, de aztán megnyugodtam, és megmondtam neki,hogy velem ezt tovább nem csinálhatja. Menjen a csajához, ha az a nő annyira értékes, hogy eldobja érte a családját. És a válasz természetesen az volt, hogy NEM TUDOM mit akarok. Ennek sosem lesz vége, csak ha én véget vetek neki
110. atitkos
2009. nov. 26. 13:02
Nem feltétlenül, kivívtátok az egyenjoguságot ,tessék igenis megtenni az első lépést ugyanúgy.Egy férfinek is jólesik ha egy nő meglepi valami újdonsággal,egy új ötlettel,valami kívánatos fehérnemüben akarja/várja a férfit a szexre,stb,stb.Például mozduljatok ki kettesben egy kis kocsikázásra,spontán álljatok meg valami eldugottabb helyen,hidd el isteni élmény lesz.Ugyanaz de mégsem,más a szituáció.DE rengeteg dolog van amivel az ellaposodott kapcsolatot fellehet hozni.
2009. nov. 26. 12:53
Mi a velemenyed arrol,ha erzed hogy egy parkapcsolatban elhidegulnek egymastol,akkor szerinted mi a megoldas,mert en ugy erzem a ferfi kene tegye meg az elso lepest,mivel ok a kezdemenyezo tipusuak,en tolle varom es az is lehet hogy o tollem varja igy hat stagnalunk es minden marad a regiben.Szerinted igy jo?
108. atitkos
2009. nov. 26. 12:51

Enikő ,nincs az a hím aki nem fektetne meg egy csinos 50-es nőt hacsak nem impotens vagy homokos .

Én is megfektetném :)

Próbáljátok megérteni,tudom hogy nehéz de a férfiak elsősorban egy nőt lefektetne aztán jöhetnek a többi lelki dolgok meg szerelem meg miegymás.

107. 75fcec8bbe (válaszként erre: 106. - 75fcec8bbe)
2009. nov. 26. 12:46
fefifalo nok!!!
106. 75fcec8bbe (válaszként erre: 105. - Atitkos)
2009. nov. 26. 12:45
Ezt szepen elmagyaraztad,helyes amit mondasz,igy igaz,hat vannak ferfifalo ferfiak es lehet hogy o ilyen.
105. atitkos
2009. nov. 26. 12:37

Én igazán a barátja helyében lennék:)

Nézze,azt jobban kellene tudni hogyan is állnak a férjével.Nyilván idősebb,a cerka már nem úgy muzsikál,na meg már pár évtizede magát reszeli,persze hogy nem olyan erős mára vehemencia.

Ha van vesziteni valója akkor fontolja meg,mittom én kihajitja az utcára,elzavarja ha kitudódik más reakcióra ne számitson.Az ifjú kan nem fogja felvállalni arra ne számitson,neki ,maga csak mint újdonság varázsaként lesz(azt is egy ideig)aztán megy vissza asszonyhoz.

Mérlegeljen,megéri vagy nem ! Vagy vakarja meg egy vibrátorral ha viszket,csábitsa újra el a férjét,legalább is próbálja meg.

Az hogy ellaposodott a kapcsolata nem feltétlenül csak a férfi tehet róla.

Megkockáztatom ha esetleg a férjének előhozza hogy magának több igénye van szexre ,megtudják beszélni esetleg mi lenne a jó megoldás.Lehet belemegy olyanba is hogy a tudtával szexelhet kedvére a bikával.Ki tudja ? :))

Én vennék magának egy vibrátort,azt ha azt kikésziti ,azzal kefélne akivel kedve lenne.

Nekem ez a meglátásom,bocs ha dúrva voltam :)

2009. nov. 26. 12:29
Hat bator lepesre valalkozol hallode,most rozsaszinben latod a vilagot es ugy erzed megfogtad az isten labat,mert nagyon szerelmes vagy es el is hiszem,hiszen egy 36 eves fiatal sracban hogyne lehetne szerelmes lenni 52 evesen.Hat irigyellek is meg sajnallaj is,mivel nekem nem volna batorsagom belemenni egy ilyen nagy korkulobsegu kapcsolatba,felnek hogy mikor leszek otthagyva,hogy o mikor kacsingat a fiatal 20 evesek utan,szoval en sosem lenek nyugodt es boldok egy ilyen kapcsolatban mivel ilyen ketelkedos tipus vagyok,nem tudnek benne megbizni,mindig arra gondolnek hogy most vajon kivel,hol mit csinal,miert kesik,miert nem siet haza,biztos csajozik,hat neked sem lesz konnyu szerintem.ennek a sracnak szerintem te egy kaland vagy,kiproblja az idosebb nokkel is a sexet,elvatrja hogy anyaskodj folotte es aztan tovabblepik.De te ha bevalalod es ugy erzed hogy megeri meg akkor is ha ebbol tobb mint bizonyos nem lesz felhotlen boldogsag azt te kell eldontd,de en 40 eves vagyok es a mostani eszemmel nem allnek szoba egy 26 eves gyerekkel!!!
103. 75fcec8bbe (válaszként erre: 102. - Munya)
2009. nov. 26. 12:18
Hat igen,lehet hogy nem,de lehet hogy igen.Es te ilyen konnyen tultudod tenni magad ha megcsaltak mar egyszer,akkor nem maradnak benned ketsegek hogy vajon meglehet meg bizni benne,vagy ha olyan tesz ami gyanus neked akkor mindig arra gondolj hogy most hatha megcsal.Szoval nem vagyunk egyformak en nem tudnek egy olyan emberrel maradni akirol megtudtam hogy megcsal,mindig bennem volna a ketelkedes es nem tudnek bizni benne soha!!
102. Munya (válaszként erre: 100. - 75fcec8bbe)
2009. nov. 26. 11:58

Olvasd el még egyszer a hozzászólásomat! Az elsőt kirúgtam, nem is gondolkodtam rajta, hogy mit csináljak!

A kedvessel, aki most is velem van, már más volt a helyzet, őt próbáltam megtartani. Sikerült is!

Mondjuk egyiknél sem tudtam 100 %-osan, hogy nő van a dologban, megéreztem!

Viszont szerintem mindenki kaphat egy esélyt! Nem?

Ha meg még egyszer megcsal, mondhatom, hogy viszlát! Ha megcsal, de mi van, ha nem!!!!

101. 75fcec8bbe (válaszként erre: 98. - Atitkos)
2009. nov. 26. 11:48
Ertekelem a hozzaszolasaidat,mert nagyon is a nok lelkevel es eszevel probalsz gondolkodni,ha minden fefiben volna ennyi jozan esz,es erzes,akkor a vilag megvaltozna,es sokkal szebben elnenk.Jo vagy!!!
1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook