Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elhagyott, mert meghíztam fórum

Elhagyott, mert meghíztam (beszélgetős fórum)


1 2
2021. szept. 14. 11:21

Szinte biztos, hogy nem a hízásod a valódi oka ennek. Ok, 10kg sok, nem tagadom, de egy szerelmes férfinak nem indok ez a nő elhagyására.

Szerintem szép lassan ki akart már hátrálni ebből a kapcsolatból. Ahogy a többi fórumozó is írja, megeshet, hogy van már valakije. Valahol könnyebbnek látja azt, hogy egy ilyen indokkal dobjon ki, te legyél a ‘hibás’, minthogy beismerje a valódi okokat.

16. Bichi (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 11:01

10 kiló sok, ez tény, én mondjuk nagyon nem szeretném magamon, de szerintem azért mégsem akkora, hogy ez legyen a valódi ok. Akart valamit mondani, és ezt találta.

Nem gondolnám viszont hogy ez a valódi oka az elhidegülésnek, éppen ezért, ha még meg sem mondja a valóságot, akkor én hagynám, hogy menjen az útjára, főleg, hogy előtte sem volt egy tökéletes kapcsolat.

Persze ettől még leadnám azt a 10 kilót.

Van az a súly ami már tényleg "válóók", de ez még nagyon nem.

Az én férjem mondjuk tudja, mert anno megmondtam neki, hogy imádom, nem érdekel, mennyi kiló (sosem volt extrém kövér), de ha eléri a 100 kilót valaha is, elválok :).

2021. szept. 14. 10:25
Ha ezt a 10 kilót rója fel neked, akkor sosem szeretett. Ha szeret valaki, akkor nem így közli, hogy fogynod kellene, hanem elhív mozogni, sétálni.
14. liliom10 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 10:11

Igen, mindig meg kell beszélni a problémákat, lehetőleg azonnal, de minél előbb, annál eredményesebb !

Már ott is hagyott ? Ez nemcsak a pluszkilóid van szerintem. Ha már nem beszéltek a gondokról, akkor mindegy, de ha még nincs minden veszve, akkor faggasd ki, hogy tényleg csak ez az egy ok olyan óriási, hogy szakítási ok lett ? Nehéz elhinni !

13. liliom10 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 10:06

A 10 kg elég sok, legalábbis rajtam nagyon látszana. A klimax körül szedtem fel apránként 6-7 kg-ot, és akkor észbekaptam. Mozgás és a táplálkozás megváltoztatásával keservesen leadtam havi 1 kg-ot.( Tudom, hogy az izom nehezebb, mint a zsír, ezért az alakomat is figyeltem, nemcsak a kilókat.) Csak erős akarat, elhatározás kell !

Ha a párodnak nemcsak ez a baja, akkor menjen, nem kár érte. Még az is lehet, hogy már van valakije...

2021. szept. 14. 09:36

Tény, hogy fogynom kell, és fogok is, nem miatta, hanem magam miatt.Ez most egy jó pofon volt, amit meg is érdemeltem.

Azt nem tudom elfogadni, hogy miért kell rögtön otthagyni a másikat? És ezt is olyan alattomos módon, hogy legalább 2 hónapja kértem többször, hogy érzem, hogy van valami probléma, beszéljük meg. De csak folyamatosan hárított, és egyre rontotta a kapcsolatot.

Ha pedig valaki fontos nekünk, nem lehet annyit tenni, hogy figyelj, látod te is, hogy ez a probléma, tegyél érte, segítek. És ha azután se történik semmi változás, akkor persze, keressen mást.

2021. szept. 14. 09:24
Felejtsd el!
2021. szept. 14. 09:22

És ő tökéletesen hibátlan szép férfi ? nem lehet hogy alacsony, kopasz testes sörhasú, hanem igazi Adonisz ? mondjuk 6 év után akkor sincs erkölcsi alapja plusz kilóidra hivatkozni, mert gonolom, kellett l év, hogy rád menjen.

Ilyen pasiért különben nem nagy kár.

9. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 09:17
Fogyj le, ezt a pasast meg dobd ki, ha még ott van veled, vagy ne fogadd vissza, ha megint csinos leszel, hiszen egyébként is azt írod, hogy hullámos az élete. Azért 6 év után már úgy egyébként is tudni kellene, hogy mit szeretne a másik egy kapcsolattól. Inkább keress mást, aki nem fél elköteleződni, ha te olyan kapcsolatot szeretnél.
2021. szept. 14. 09:16

Sajnos kb 10 kg plusz ragadt rám másfél év alatt.

Van egészségügyi oka is, nem rég kezdtünk el az orvosommal egy kivizsgálást, elképzelhető, hogy a hormonszintem borult fel. Fiatalabb koromban is küzdöttem hormonproblémával, csak akkor más módon ütközött ki.

Tudom, hogy magam miatt is fogynom kell. Csak azt nem értem, hogy más nem számít, csak hogy mennyit mutat a mérleg? Én úgy érzem, a 6 év alatt nagyon sok mindenben mellette álltam, és nem azt érdemlem, hogy mikor nekem van problémám, akkor simán eldobjon mindent.

7. d4fd7bb1a9 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 09:15

Nem hiszem, hogy az a gondja, hogy meghíztál. Valamit kellett mondania. Ne bánkódj az ilyen ember nem érdemli meg, hogy szomorkodj a szavai, viselkedése miatt.


Természetesen lefogyhatsz, ha akarsz. Magadért, nem azért mert ő mondta.

2021. szept. 14. 09:12
Csakhogy az nem derül ki, hogy tényleg elhíztál? Vagy ez csak egy hazug ürügy volt a részéről? Nagyon nem mindegy.
5. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 09:09

Nem írtad, mennyi súlyfölösleged van ? És ahhoz képest mennyit szedtél fel, amikor megismert ?

Nézd meg magad a tükörben pucéran kritikusan : ha férfi lennél, vonzónak találnád magad ?

A férfiak vízuális tipusúak. Ha a párodnak nem tetszenek a molett nők, hiába gondolsz akármit, ő nem fog vonzónak találni !!! ( Régebben átbeszéltük ezt a témát a férjemmel.)

Kezdj el sportolni, tornázni, egyél egészségesen, ne nassolj, stb ! Fogyni fogsz ! Csinos leszel, és ha nem marad addig Veled a párod, gyorsan találsz helyette mást !

Előtted az élet, ne keseredj el, tényleg könnyen tudsz most még fogyni ! ( Klimax után sokkal nehezebb lesz.)

4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 2. - Papája)
2021. szept. 14. 09:00

Egyetértek!

Azért mert van kapcsolata az ember lányának, még nem kell elhízni.

2021. szept. 14. 08:59
Nagyon nagy dolog lenne lefogyni, vagy van valamilyen betegséged, ami miatt szedtél fel ? Még mindig jobb, hogy most mondta, nem pedig évek múlva.
2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 08:57

Keseregsz, de fel sem merül benned a megoldás, hogy lefogyj. 38 évesen ez még könnyen megy. Ne miatta, hanem magad miatt, az egészségedért és az önbecsülésedért tedd meg. Hidd el, az elkeseredés és a bosszú jó hajtóerő.

Amikor meg szép és csinos leszel, te adj neki ultimátumot.

Eszedbe ne jusson bánatodban enni !

2021. szept. 14. 08:51

38 éves nő vagyok, ha úgy vesszük, egyedül nevelem a 10 éves lányomat. Miután az édesapjával elváltunk, 6 éve megismerkedtem egy férfival. A kapcsolatunk soha nem volt tökéletes, én is hibáztam természetesen sokat. Az ő élete viszont teljes hullámhegy, hullámvölgy, vagy nagyon szeret, vagy éppen megijed az elköteleződéstől, és visszavonulót fúj.

Eddig kezeltem is ezeket a dolgokat, viszont most úgy érzem, hogy az eddigieknél is jobban megalázott, amin nem tudom, hogy fogom túltenni magam.

Néhány hónapja éreztem már rajta, hogy valami nincs rendben, de bármikor próbáltam vele beszélni róla, mindig elterelte a témát. Persze változni semmi nem változott, csak rosszabb lett minden.

Mostanra teljesen ellehetetlenítette a kapcsolatunkat. Végül kibökött annyit, hogy meghíztam, emiatt ő már nem tekint rám úgy, mint azelőtt.

Teljesen el vagyok keseredve, hogy tényleg ilyen világban élünk? Eldobja az eddig együtt töltött időt, mert most tényleg van rajtam felesleg? Mire számíthat az ember, ha esetleg beteg lesz? Addig kell csak az ember a másiknak, amíg minden rendben megy?

Köszönöm, hogy kiírhattam magamból a fájdalmamat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook