Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elhagyott, mert meghíztam fórum

Elhagyott, mert meghíztam (beszélgetős fórum)


1 2
47. dália 2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 15:35

Sajnálom, itt biztos más is van a háttérben!

Vizsgáltasd ki magad, ha elkezdted,járj a végére.

Az egészséged legyen a legfontosabb! A pasi meg maradjon magának,bunkó ember az ilyen. Sokáig ezt nem lehet tolerálni, csak tönkremész ebbe.

46. Érdekes73 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 22:09
6 év után még külön éltek ?
45. kisj (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 20:27

Ha valaki szeret valakit 10 kg-ért nem hagyja el.

Szerintem más dolog van ez mögött.

44. Nemsüti (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 20:01

Ez igaz. Nem hagytam el. Ő elkezdett edzeni, dietazni és le is tudott fogyni. Aztán rá pár évre én kaptam meg tőle ugyanezt. Ő sem hagyott el, sikerült leadni majd 20 kilót.😊

Aztán elváltunk 😂😂😂😂😂

43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Nemsüti)
2021. szept. 14. 18:48
Nekem a Te eseted is példa arra, hogy ha szeretünk valamit, akkor az ilyen jellegű problémák nem megoldhatatlanok. Te sem hagytad ott férjedet emiatt.
2021. szept. 14. 18:48
10 kg-ot én sem tartom extrémnek. Látszik, látszik, de az ember nem lesz tőle kórosan elhízott.
2021. szept. 14. 18:45

Sztem ez a pasi már felejtős. Nem szeret, nem akar már veled lenni.

Abban egy picit megértem hogy eddig nem szólt az elhízás miatt. Voltam ilyen helyzetben, akkor már vagy 10 éve éltünk együtt, és magamak is csak egy veszekedés alkalmával vallottam be, hogy azért nem kívánom a férjem, mert felszedett jó pár kilót. Egyszer csak kibukott belőlem, mikor már sokadjára vitáztunk a szex miatt.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy lehet ez az oka és nem feltétlenül olyan könnyű ezt a másiknak a szemébe mondani. Mindezek ellenére én elhagynám ezt a férfit.

40. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 18:27
Tudom, hogy nem vigasztal, de szerintem ez nem ok, hanem kifogás.
39. 92a40235c8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 18:07
Teszteld le, hogy lefogysz! Akkor is behúzza majd a kéziféket? Mert akkor vele van a baj! Elköteleződési válság.
38. 92a40235c8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 18:05
Beakadt a tű a lemezen. A többi kapcsolatában is ugyanitt fog megállni. A kövérség csak egy ürügy. Ha viszont igaz, neked is oda kéne figyelni magadra.
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Liliom10)
2021. szept. 14. 17:02

Nagyon igaz ez a mondás, köszönöm!

Ha ez egy működőképes kapcsolat lett volna eddig is, akkor egy ilyen problémát meg tudtunk volna oldani.

36. liliom10 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 17:00

Érdekes, nekem nem ez fájna a legjobban, hiszen én is látom magam, tudom, hogy felszedtem X kilót.

De ez :" ha nem tetszik, akkor lehet elsétálni." szakítási ok lenne !!!

És ez semmi megértést nem jelent, csak érzéketlenséget :"Majd kialszom másnapra a hisztimet."

Ne hagyd magad megalázni ! Húzd ki magad,legyen tartásod, légy büszke nő, aki nem a rabszolgája, cselédje egy férfinek !

Van egy jó aforizma : " Ha olyan maradsz, amilyen eddig voltál, azt kapod, amit eddig kaptál !"

35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 14. 15:33
Szerintem 43 évesen kicsit jobban tudhatná valakit, hogy mit akar.
34. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 15:15
Töketlenkedés, erre ez a legtalálóbb, történetesen mert 1 "férfiról" beszélnénk.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 14. 15:12

De, nagy nehezen eljutottunk odáig, hogy ki legyen mondva, hogy nincs értelme tovább folytatni. Arra gondoltam, hogy eddig arra is gyáva volt, hogy mondjon bármit is. Lelkileg terrorizálta, lehetetlenítette el a kapcsolatunkat. Szombaton nagy családi ebéd volt (ő családja), ahol ment a képmutatás, hogy ő milyen büszke rám, mint a matrica, úgy tapadt rám. Holott az elmúlt hetekben sokszor beszélni se lehetett vele. Ha kérdeztem, válaszolt két szóban, és annyi volt a kommunikáció.

A gyerekei elé példaként állított ki, hogy ezért tanuljanak, hogy olyan munkájuk legyen, mint nekem.

Erre én naívan azt gondoltam, hogy biztos volt belül valami problémája, amit elintézett magában és innen megyünk tovább.

Mire szerettem volna megbeszélni vele, hogy ez miért volt, mit tehetnénk, hogy elkerüljük, előjött belőle megint a szokásos dumája: ez ő, vagy elfogadom, vagy nem. Többször csinálta már, hogy gyáva volt szakítani, inkább olyan körülményeket teremtett, hogy abban már nekem legyen megalázó maradni.

A kegyelemdöfés volt ez a meghíztál, megváltoztál. Tudta, hogy ezzel a padlóra küld

32. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 15:12

:/


Nekem nagyon nem fekszik, ha 1 kapcsolatban azt érzem, hogy rajtam nagyobb a felelősség, vagy rajtam áll/bukik a dolog.

Mindegy, hogy van probléma, vagy nincs, annak a megoldása és a kapcsolat jövője 2 külön dolog, bár kétségtelenül függnek egymástól. Csak az nem mindegy, hogy megakarjuk-e mindketten oldani, vagy csak te/másik...


Majd kialakulnak a dolgok.

2021. szept. 14. 15:04

Ennek a kapcsolatnak mindenképpen vége. Sok mindenen mentünk át ennyi idő alatt, sok dologgal bántott meg. De valahogy egyik se volt ilyen hatással rám, mint ez.

Ez egy olyan jellegű probléma lenne, amit meg lehet oldani, főleg, ha ő is segít benne, motivál.

Sajnos ismerem is már a múltból, most nagyon örül és büszke magára, hogy ezt is elintézte, mondott valamit, amivel úgy megbántott, hogy én biztosan nem keresem őt. De azt is tudom, hogy eltelik pár hét, rájön, hogy nem így kellett volna csinálni a dolgait, nem jó egyedül, mégiscsak engem, minket akar.

30. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 28. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 14. 15:02

Most olvasom megint az 1. hsz-ed.


Mit értesz az alatt, hogy "Mostanra teljesen ellehetetlenítette a kapcsolatunkat."


Akkor ezek szerint nem hagyott el, vagy mondott egyáltalán ilyesmit?


Mindenki jobban szeret igényes testeket nézni, mindegy, hogy férfi/nő. Ha meg úgy jöttetek össze, hogy a külső akkor is sokat számított, akkor várható volt, hogy ez nem fog változni.

Szar dolog ez az elhízás, főleg nekünk nőknek, mert mi is látjuk, hogy szarabbul nézünk ki, a legtöbb pasi meg tök jófej és nem is szólnak jó sokáig... na ezzel szeret is 1-2 nő visszaélni, aztán meg is hízik, meg el is engedi magát a francba, holott az egészségről is szól a dolog nem kizárólag az esztétikumról.

29. andi6020 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 14:57

Akkor "sétálj el".

Nem kár érte ezek szerint.

28. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 14:49
Sztem hazudik, de én hagynám, menjen is.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 14. 14:47
Egy 3 gyerekes, 43 éves férfiról beszélünk.
26. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 14:39
Nem tudom, hogy neki van-e gyereke, vagy volt már felesége, vagy bármi nagyobb/hasonló felelősség az életében, vagy hogy élitek/éltétek a mindennapjaitokat együtt. De ha vki 1 ilyen indokkal elhagy egy másikat, és nem először, és azt jogosnak is érzi... elgondolkodtató.
25. liliom10 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 14:37

"Hetek óta megváltozott a viselkedése." Ez akkor szokott bekövetkezni, mikor felszednek valakit, szeretője lesz.

A többi, amit itt az utolsó levélben írsz, azt mutatja, hogy nem szeret Téged (már). Ilyen beszólásai után én nem akarnék vele élni egy percig sem !

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Andi6020)
2021. szept. 14. 14:24

Semmi ilyen nem történt, derült égből villámcsapásként jött tőle ez az indok. És ezt is alig sikerült kicsikarnom belőle. Hetek óta megváltozott a viselkedése. Nála mindig is megszokott dolog volt, hogy soha semmit nem lehetett vele megbeszélni. Mindig hozzá kellett alkalmazkodni, ha én szerettem volna megbeszélni valamit, hogy csináljuk máshogy, vagy erről beszéljünk, akkor kétféle válasz létezett nála. 1. Ismerem már mióta, ő ilyen, ne akarjam megváltoztatni, ha nem tetszik, akkor lehet elsétálni.

2. Majd kialszom másnapra a hisztimet.

23. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 14:19

10 kiló az semmi.

Nem azért hagyott el, mert meghíztál.

Amiatt lehet, hogy nem kíván. Esetleg megcsal. De nem elhagy.

Megkér, hogy fogyj le, elhív sportolni, vesz egy bérletet valahova, vagy egy kondigépet, stb. De legfontosabb, hogy elbeszélget veled, hogy megértsd, hogy neki ez nem tetszik, hogy mind lelkileg, mint testileg, szexuálisan meg akárhogy bárhogy, de hatással van mindkettőtök életére a túlsúlyod.

Vagy ez megtörtént? Beszélgettetek erről sokat?

2021. szept. 14. 14:04

Fogyj le, azzal nem veszíthetsz semmit. :)


A többi részét nem tudom megítélni a dolognak, de egy 10 éves kislány anyjaként, azért gondolj arra is, hogy milyen apa, férj, feleség és kapcsolati mintát mutatsz/mutattok neki, mert neki az lesz majd később a természetes, normális.

2021. szept. 14. 13:32

Nem tudom, hogy mi az oka annak, hogy elhagyott, de úgy tűnik, hogy téged ez a súly kérdés nagyon zavar.


Fogyj le és ennyi;)


Egyébként, én is szoktam szólni a férjemnek és a gyerekemnek is, ha úgy látom, hogy hízásnak indultak, ahogy ők is szólnak nekem, hogy ne hízzak többet vagy ne fogyjak;)


Azért kíváncsi lennék rá, hogy a 10 kg az valóban 10 e vagy inkább 20?


Én ha 10 kg-al vagyok több, mint kellene, akkor a férjem csak annyit mond, hogy nem is áll rosszul, hogy kicsit telt lettél:DDDD

10 kg látszik, de nem annyira, hogy valaki azt mondja, hogy nem kellesz, mert meghíztál...

20. 00dfb24292 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 12:23
Akkor a hízásod csak kifogás.
19. Bichi (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 11:29
Hát most már legalább tudod, hogy kár volt...
2021. szept. 14. 11:24
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy egyszer már elhagyott, akkor bőven versenysúlyomban voltam. Akkor az volt a magyarázata, hogy ő már nem szeret annyira, mint amennyire kellene. Azután eltelt pár hét, én lassan összeszedtem magam, ő pedig egyre jobban magára maradt. Rájött, hogy hiányzom neki, így sajnos hittem neki, és visszafogadtam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook