Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyni akit szeretsz... fórum

Elhagyni akit szeretsz... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
11. Fallen (válaszként erre: 9. - Anda1986)
2009. szept. 16. 07:16
Igen, ettől én is nagyon félek. Nem is tudom, hogy kezdeném el..
10. Fallen (válaszként erre: 8. - Anda1986)
2009. szept. 16. 07:15
Irigyellek. Bárcsak én is túl lennék rajta. De nagyon szeretek itt lenni vele, szeretek hozzábújni. Ilyesmik. Most reggel is mondtam neki, hogy alig aludtam az éjjel, állítólag felriadtam, amikor hozzámért, erre nem is emlékszem. Szóval beszélgettünk, már amennyi belefért a reggeli rutinba. Azt mondja, hogy azt látja rajtam, hogy nem szeretek élni, hogy mindenbe belekezdek és nem folytatom. Pl, hogy tetszett a kondizás, de barátnőm sosem tud jönni, egyedül meg nem merek elmenni. Elég nehéz, hogy neki rengeteg haverja van, akikkel akár heti 2-3szor is el tud menni ide-oda, nekem meg nem nagyon van társaságom:( Olyan hihetetlen, hogy két ember hiába szereti egymást...
2009. szept. 16. 07:12
Ja és azt elfelejtettem, h minket tuti h a megszokás tartott össze. Vagyis én akkor ugy gondoltam h másik pasit ugysem találnék
2009. szept. 16. 07:10

én is voltam hasonló helyzetben, 5 és fél évig voltam együtt ez exel, folyton vitatkoztunk, nem tudtuk megbeszélni a problémákat (vagyis megbeszéltük, de egy ujabb vita alkalmával szóba kerültek az elvileg már lezárt témák is )

Aztán véget vetettem a se veled, se nélküled kapcsolatunknak. Nagyon nehéz volt, de nem akartam tönkre tenni az életünket,mert ezek a dolgok mindkettőnket felőröltek. (én tiszta idegbeteg voltam). A mai napig tartjuk a kapcsolatot, beszélünk telefonon, de csak ennyi.

Azóta sokkal boldogabb vagyok, találtam magamnak egy olyan párt aki megért, és szinte hihetelen de még 1 rosz szó sem hangzott el köztünk. Tehát rám nagyon jó hatással vot a szakítás. És ennyire boldog még sosem voltam.

7. Fallen (válaszként erre: 5. - 4b6a2525df)
2009. szept. 16. 06:54
Nem tudom ennek mennyi értelme lenne. Elvégre, ha együtt nem működik:( Talán jobb lenne egyszerűen elmenni, csak annyira fáj.
6. Fallen (válaszként erre: 3. - 16d1dd6891)
2009. szept. 16. 06:53

Kezdődött azzal, hogy máshogy képzeltük a szabadidőnk eltöltését. Teljesen más a munkánk, ő emberekkel van egész nap, pihenni akart, netezni, haverokkal lógni. Én vele lenni. Megbeszéltük, megtaláltuk a középutat.

Aztán nem tudta, hogy mit akar, én szenvedtem, mert nem éreztem azt, hogy szeretne. Ekkor jött a nyári különnyaralás. Hazavárt.

Tegnap azon pattant el nálam a húr, hogy este bejelentette, hogy elmegy az unokatesójhoz sörözni. Hétfőn szintén. Én pedig nem szeretem, hogy egyedül hagy itthon. Soha nem mondtam, hogy ne menjen, csak annyit kértem, szóljon egy nappal előtte, hogy én is csinálhassak valami programot. Erre kinyögte, hogy ő nem ezt akarja, hogy én nem vagyok elég tökös és elég belevaló. Ez úgy jött elő, hogy szombaton elmentünk paintballozni két kollegájával, de ott volt még 10 másik ember, akiket nem ismertem. Kiborultam, féltem. Aztán nem tetszett a játék sem, de egy mocskos, hideg pincében volt, ahonnan kimenni sem tudtam. Persze, hogy kedvetlen voltam. De erre azt mondja, gyerekes vagyok és neki tökösebb csaj kéne.

5. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - Fallen)
2009. szept. 16. 06:50

Próbáljatok meg "csak" szétköltözni, de nem szakítani.

Talán ha mégis szakításra kerül a sor, akkor könnyebben vészeled át, de lehet, hogy ettől megint jobb lesz.

4. Fallen (válaszként erre: 2. - Emma*)
2009. szept. 16. 06:49

Mesélj egy kicsit, hogy sikerült?

Az a legszarabb, hogy szeretem és ő is szeret engem és mégis képtelenek vagyunk boldoggá tenni egymást. De úgy érzem nélküle nem maradna semmim.

2009. szept. 16. 06:49
miből/mi miatt vannak a problémák?
2009. szept. 16. 06:44

Szia, szép jó reggelt!


Ismerős érzés, így vagyok, voltam vele én is. Dilemmák hosszú sora, s döntésképtelenség. Aztán elég volt egy szó, ami segített a döntésben. Nem mondom hogy jó (volt) utána, de a kínlódásnál jobb.

2009. szept. 16. 06:40

Annyira fáj:(

Több, mint két éve vagyunk együtt, de mióta fél éve összeköltöztünk egyre rosszabb lesz. Egyre inkább "mélyül a szakadék", ahogy Ő mondta. Kiderül valami probléma, szenvedünk, megbeszéljük, két hétig jó minden, aztán jön valami újabb.

Egy hónapja már nagyon kiakadtam, de akkor jött a nyaralás, egy hét külön, csak sms, hiányoztunk egymásnak nagyon, aztán egymás nyakába ugrottunk. Egy ideig minden csodálatos volt és olyan "normális". De most kezdődik előröl.

A józan eszem tudja, hogy menni kéne, de nagyon szeretem és nem tudom mit kezdhetnék nélküle. Úgy érzem rajta kívül semmim sincsen.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook