Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyni akit szeretsz... fórum

Elhagyni akit szeretsz... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
71. Noj84 (válaszként erre: 70. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 16. 15:07
mindaddig, amíg nem jön egy új fiú, aki elfeledteti veled ezt a bohóckodást.
70. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 68. - Fallen)
2009. szept. 16. 15:03

Irigyellek az elszántságodért! Őszintén kívánom, hogy találd meg a hozzád illő embert!

Én még alaposan átrágom a témát, de már sejtem mi mi lesz a vége: egy sokadik "utolsó" esély.

69. Noj84 (válaszként erre: 68. - Fallen)
2009. szept. 16. 14:48
na! erről van szó.
68. Fallen (válaszként erre: 66. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 16. 14:16

Egy tökéletes világban megbeszélnénk a bajainkat és mindent rendbehoznánk, majd boldogan élnénk, míg meg nem halunk.

Szóval igen, szeretnék vele lenni, szeretném, ha működne. Vagy szeretnék annyi erőt, hogy komoly sérülés nélkül elmehessek.


De jelentem megtettem az első lépést: jövő héten megyek alkotókörbe, ahol biztos megismerek egy csomó érdekes művészfazont:)

2009. szept. 16. 14:13
Vagy megszoksz vagy megszöksz.
66. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 65. - Fallen)
2009. szept. 16. 14:12
És Te hogy vagy vele? Mit szeretnél jobban?
65. Fallen (válaszként erre: 64. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 16. 11:04
Detto. Igaz a szakítást egyikünk sem ejtette ki a száján, mi inkább megbeszélünk-rendbehozunk-újdolgonleakadunk.
64. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 63. - Fallen)
2009. szept. 16. 11:03
Igen, de neki is ugyanilyen sz*r! Szenved Ő is, csak azt nem tudom akkor miért nézi tétlenül, hogy elveszít. De ez már sosem fog kiderülni! Régóta megy a szakítunk-mégse húzavona!
63. Fallen (válaszként erre: 62. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 16. 10:58
Ugye milyen szar, amikor legszívesebben megkérdeznéd tőle: b+, miért szeretlek ennyire?
62. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 60. - Noj84)
2009. szept. 16. 10:55
Dehogy haragszom, sőt! Örülök, hogy megosztottad velem a véleményed, mert én valószínüleg elfogult vagyok és a legnyilvánvalóbb dolgokat sem veszem észre. Szeretem azt a fiút! :( Ez a legnehezebb! Köszönöm a segítséget Neked és mindenki másnak is!
61. Noj84 (válaszként erre: 57. - 49ca420470)
2009. szept. 16. 10:53
fú, te ilyen jó diagnoszta vagy látatlanban? fú de irigyellek.
60. Noj84 (válaszként erre: 59. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 16. 10:51
hát én nem akarok beleszólni a te életedbe, ne haragudj. de én is voltam olyan kapcsolatban, amiben most te, és egy bizonyos idő után csak tönkretesz az egész. de nem akartam beleszólni, ne haragudj.
59. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 51. - Noj84)
2009. szept. 16. 10:50
Nekem pedig nagy problémáim vannak? :( Nagyon szomorú vagyok!
58. Fallen (válaszként erre: 57. - 49ca420470)
2009. szept. 16. 10:23

Ez utóbbit honnan szeded? Én ilyet egy szóval sem mondtam. Csak azt mondtam, hogy baromi szar úgy élni, ha van egy munkád, ami során nem találkozol és nem kommunikálsz emberekkel, majd hazamész a szüleidhez, akik nyúzzák egymást és tovább ülsz a gép előtt, ahogy azt munkaidőben tetted. Ha ezt veszed igen, nincs senkim, de elhiheted: nem rajtam múlt, hogy a barátaim 90%a nem talált a városban állást és elköltözött jó messzire.


A pedig, hogy lelépne... megtehetné. Az elmúlt hónapokban rengeteg alkalma lett volna, amikor hazaküldhetett volna, de nem tette. Sőt, 1 hónapja neki esett rosszul, hogy nem válaszoltam a "hiányzol" smsére. Utoljára ma reggel volt egy fél mondatom, amit csak befejeznie kellett volna, és tudtam volna, hogy vége. Nem fejezte be. Persze lehet, ő is gyáva.

2009. szept. 16. 10:16

Na meg így kijelenteni hogy tökösebb csaj kell neki....

A párod valószínűleg sejti hogy nem jó ez neki,gondolom nem szeretne egész életében az apád helyett is apád lenni.Az is rossz lehet amikor a közös progit az egyik fél nem élvezi egyáltalán,untatja vagy kellemetlen emlék számára.

Jobb lesz ha nem is csinálsz semmit,az idő megoldja helyetted majd nagy valószínűséggel.A párod lépni fog ez szinte90%.

Na meg neked csak azért kell a pasi hogy elmondhasd hogy van valamid....ez is sokat elárul az érzelmeidről amik szerintem nem más csak gyerekes ragaszkodás.

56. Fallen (válaszként erre: 55. - 49ca420470)
2009. szept. 16. 10:15
Dolgozok, de sajnos nem olyan helyen, ahol túl sok emberrel találkoznék. 3, nálam idősebb emberrel vagyok egy irodában (ez is haladás, 9hónapig egyedül voltam).
55. 49ca420470 (válaszként erre: 53. - Fallen)
2009. szept. 16. 10:12

Elolvastam a hozzászólásaidat.

Nem akarlak megbántani ne értsd félre de antiszociálisanak tartalak kicsit és mint ha pánikbeteg is lennél.A párom is ilyen ezért mondom ezt.Másrészt amit nyújt neked a párod az nagyon kevésnek tűnik.Nem illetek össze ezért állnadóaklesznek a konfliktusok majd késöbb is.Tényleg jobb lenne továbblépned és megkeresned a magadhoz illő párt.

Vagy valamivel nagyon elfoglalni magad.

Dolgozol?

54. Noj84 (válaszként erre: 52. - Fallen)
2009. szept. 16. 10:10
szerintem próbálj rendet rakni a fejedben, és ne engedd el ezt a srácot. :)
53. Fallen (válaszként erre: 50. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 16. 10:09

Nekem az a gondom, hogy honnan lehet tudni, hogy baj van és honnan, hogy csak egy hullámvölgy, amit még rendbe lehet hozni?

(nem a saját esetemről beszélek)

52. Fallen (válaszként erre: 44. - Noj84)
2009. szept. 16. 10:02
Szeret. Beszélgettünk már a babáról, hogy mi lenne ha.. persze kerek perec azt mondja, hogy na ne, de tudom hogy reagálna. Múltkor elmesélte, hogy azt álmodta, hogy jön a baba. Azt mondta, hogy nagyon megijedt, de végülis örült neki. Tudom, hogy ha történne egy "baleset" akkor nem hagyna el, megtartanánk a babát. Ugyanakkor nem várnám el, hogy csak emiatt elvegyen vagy ilyesmi. Csak annyit, hogy apja legyen a gyerekének.
51. Noj84 (válaszként erre: 50. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 16. 09:56
aki gyereket szül és nevel, annak nincsenek nagy problémái a párjával, max. annyi, hogy nem viszi le a szemetet és szétszórja a zokniját. ;D
2009. szept. 16. 09:54
Még olyan topicot nem láttam itt a Hoxán, ahol hasnló témára ne azt javasolták volna, hogy hagd ott keress jobbat!! És mégis mindenki szül meg gyereket nevel. De kitől, ha mindig mást kerestek??
49. Noj84 (válaszként erre: 47. - Zizisicc)
2009. szept. 16. 09:51
igazad van.
2009. szept. 16. 09:48
Soha nem mertem kerek perec döntése elé állítani, pedig azt kéne. Félek, hogy inkább a kényelmet választja nem engem. Bár akkor had menjen nem kár érte!!! Nem szeret nálunk lenni mert szerényebb körülmények közt élünk mint amilyet ő otthon megszokott. Ezt a mai napig tagadja de én tudom hogy igy van. Csak rá kell nézni, mint akinek a fogát húzzák...
47. Zizisicc (válaszként erre: 42. - Fallen)
2009. szept. 16. 09:47

Ez így van, ezt nagyon jól látod! A baba csak bonyolítaná, esetleg végképp tönkretenné most a kapcsolatotokat.

Egy megoldás van. Neked elsősorban nem párkapcsolati problémád van, hanem önértékelési, és ezt kéne rendbe hozni elsődlegesen. Most úgy érzed magad, mintha fél ember lennél, és a párodtól várod, hogy "kiegészítsen". Meg kéne ismerni jobban önmagad, felismerni az értékeidet, erősségeidet, tisztába kerülni és megbarátkozni a gyengeségeiddel, elfogadni és szeretni önmagad, és kiépíteni egy egészséges önbizalmat. ha mindez a helyére kerül, hidd el, nem leszel már úgy kiszolgáltatva érzelmileg egy másik embernek. :o))

46. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 43. - Fallen)
2009. szept. 16. 09:44

Ez is igaz. Szavakkal persze ő is ezzel hiteget, csak mégse ér rá soha mert kötetlenül dolgozik (vállalkozó). 10 km választ el minket de lusta idejönni :( Azt meg várhatja hogy én járhak hozzá. Mindig csak a saját kényelmére gondol.

De azt hiszem ez is jobb mint a semmi. Én nem találok mást senkit mert vidéken élek és reménytelen a dolog :( Most is akivel levelezek 60 km-re lakik tőlem. Ki fog ennyit buszozni? Sajnos ezt anyagilag sem engedhetem meg magamnak, tanulok és a fősulis utazás is megterhelő anyagilag.

45. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 41. - Noj84)
2009. szept. 16. 09:40
Igen, egyetértek. Csak azért vacillálok mert egyébként az a típus akire lehet építeni! :( Ha következőre meg találok egy link alakot semmivel nem leszek előrébb. Akkor már maradok és megvárom mi sül ki ebből. Közben is lehet ismerkedni, aztán dönteni kell és ahhoz igazitom az én döntésem is. Tervezte különmenni (igaz csak a felső szint a szülei házában)
44. Noj84 (válaszként erre: 42. - Fallen)
2009. szept. 16. 09:39
tényleg nem az a feladata. csak azt mondom, hogy esetenként sok mindent megkönnyít. ha te benyögnéd most a párodnak, hogy terhes vagy, hogyan reagálná le? örülne? mert akkor szeret, sörözés ide vagy oda.
43. Fallen (válaszként erre: 37. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 16. 09:35

Ne haragudj, de ez szerintem is furcsa. Egyrészt 27évesen már vágyhatna önálló életre, ugyanakkor én si nehezen szakadtam el a szüleimtől, nem is biztos, hogy 1év után rögtön költözni kell, ahhoz még egy csomó más dolog is szükséges.

De az, hogy alig találkoztok, több, mint gyanús, pláne ha egy városban éltek. Ha valakit szeretek, akkor szeretek vele lenni és igyekszem sok időt eltölteni vele. Persze munka, meg suli, de az, hogy az anyukájával van inkább az nem normális.

42. Fallen (válaszként erre: 36. - Noj84)
2009. szept. 16. 09:33
Én is eljátszottam már a gondolattal, tudom, hogy nagyon szereti a babákat. Ugyanakkor butaság is, nem hiszem, hogy bármit megoldana. Ha egyszer babát szülök, akkor szeretném, hogy egy boldog kapcsolatba szülessen, másrészt a gyereknek nem az a feladata, hogy helyrehozza a szülei hülyeségeit.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook